320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Kas Nasfal ja Sambaz on sama isik või varikontod või mis nendega on? Nad minu arust hakkasid korraga paugutama siin mõni aasta tagasi. Käekiri on küll eristamatu.
    Erinevad. Sambaz on cool ja confirmed. Nasfal ei näita näole end paraku.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
      Kas Nasfal ja Sambaz on sama isik või varikontod või mis nendega on? Nad minu arust hakkasid korraga paugutama siin mõni aasta tagasi. Käekiri on küll eristamatu.
      nuud ma olen kull solvunud.

      Kommentaar


        No minu viimane kogemus suvekatelt oli, et tofu ja sambaz üürgasid nagu faking trossid ja ma mõtlesin omakeskis, et kumba ma esimesena ründama peaks, et see konflikt võita. Mõlemad variandid olid sitad ja nii nad röökisid edasi.

        Nasfal võttis minu ja frau Unga auto peale ja ei öelnud kogu selle aja ühtegi sõna. Ka turniiri ajal ei öelnud ühtegi sõna. Tõeline rahu.

        Et on erinevad inimesed ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No minu viimane kogemus suvekatelt oli, et tofu ja sambaz üürgasid nagu faking trossid ja ma mõtlesin omakeskis, et kumba ma esimesena ründama peaks, et see konflikt võita. Mõlemad variandid olid sitad ja nii nad röökisid edasi.

          Nasfal võttis minu ja frau Unga auto peale ja ei öelnud kogu selle aja ühtegi sõna. Ka turniiri ajal ei öelnud ühtegi sõna. Tõeline rahu.

          Et on erinevad inimesed ka.
          Mulle ei tulnud see alguses meelde, aga

          Bussijaamast oli max minut aega puhkemajja ja kui ma ütlesin teile autos ,,tsau või you vms,, siis te isegi ei vastand sellele kuigi ma tulin teile tol momendil spetsiaalselt bussivastu ja tõin ära ja te ei ütlegi isegi lihtlabaselt tere vastu, siis mida ma veel teiega edasi räägin?

          Tofoa muidugi ei saa üle ega ümber minust... Eelmine aasta turniiril sain käisin. See aasta ei saanud tulla, sest töö on töö ja palgapäeval peab nagu arveid maksma. Mida sa seletad koguaeg... Tulnud siis eelmine aasta öelnud mulle näkku, mis sind häirib ja kui munn inimene ma olen ja läinud eluga edasi, aga ei ainult arvutis näpud sügelevad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Mulle ei tulnud see alguses meelde, aga

            Bussijaamast oli max minut aega puhkemajja ja kui ma ütlesin teile autos ,,tsau või you vms,, siis te isegi ei vastand sellele kuigi ma tulin teile tol momendil spetsiaalselt bussivastu ja tõin ära ja te ei ütlegi isegi lihtlabaselt tere vastu, siis mida ma veel teiega edasi räägin?

            Tofoa muidugi ei saa üle ega ümber minust... Eelmine aasta turniiril sain käisin. See aasta ei saanud tulla, sest töö on töö ja palgapäeval peab nagu arveid maksma. Mida sa seletad koguaeg... Tulnud siis eelmine aasta öelnud mulle näkku, mis sind häirib ja kui munn inimene ma olen ja läinud eluga edasi, aga ei ainult arvutis näpud sügelevad.
            Mina küll kunagi vait ei ole. Aga see pole taas süüdistus ja mõnitamine. Tongue in cheek alati.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mina küll kunagi vait ei ole. Aga see pole taas süüdistus ja mõnitamine. Tongue in cheek alati.
              Eks ma reageerisin natukene üle jah eks tuleb osata tunnistada. Lihtsalt ma ei tabanud seda mõtet või milleks see tol hetkel vajalik oli... Tofoa poolt ma saan aru, et see hüppab igasse paati peaasi, et saaks aga Nasfali kallal hambaid teritada.

              Ma ei viitsi ka lahata või süüdistada kedagi... Lihtsalt autos olid sa vait midagi ei öelnud, siis läksid istusid DJ pulti lasid kaelakee häält ja asju ning tuled ütled poolteist aastat hiljem, et ma olin vaikne tundub nagu veits wtf olukord ja umbes, et millega ma siis nüüd ette jäin Kaks aastat lihtsalt veits ise halvast planeerinud ja ei ole saanud afterpartyle tulla ja loodetavasti saab tulevikus viga paranda. Peace.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Eks ma reageerisin natukene üle jah eks tuleb osata tunnistada. Lihtsalt ma ei tabanud seda mõtet või milleks see tol hetkel vajalik oli... Tofoa poolt ma saan aru, et see hüppab igasse paati peaasi, et saaks aga Nasfali kallal hambaid teritada.

                  Ma ei viitsi ka lahata või süüdistada kedagi... Lihtsalt autos olid sa vait midagi ei öelnud, siis läksid istusid DJ pulti lasid kaelakee häält ja asju ning tuled ütled poolteist aastat hiljem, et ma olin vaikne tundub nagu veits wtf olukord ja umbes, et millega ma siis nüüd ette jäin Kaks aastat lihtsalt veits ise halvast planeerinud ja ei ole saanud afterpartyle tulla ja loodetavasti saab tulevikus viga paranda. Peace.
                  Ma arvan, et olete Tofuga lihtsalt armunud üksteisesse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma muigasin.
                    tõde on öeldud
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Käisin ka kinos Jokkerit vaatamas, aga ei tahtnud aega raisata ja otsustasin poole filmi pealt kokkuvõtte filmist läbi lugeda ja varem koju minna, et siis sarju 3 ekrasni pealt 1.25 kordse kiirendusega vaadata.
                      Tähemärgid

                      Kommentaar


                        See postitus:



                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Federico Macheda - flopp või legend? Discuss.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          lõpuks keegi ka pärisasjast
                          Algselt postitas Dhelbacaw Vaata postitust
                          Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole Ãldse mÃtet ennast satanistiks kutsuda. ok, vÃibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda Ãhendab see satanismi piibel ja sÃmboolika
                          Hakkab vastu selline Ãhest äärmusest teise kaldumine kui arvestada sellega, et Ãldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine.
                          Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmärgid. VÃi puuduvad need teil Ãldse?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
                            nonii, eesti on oma tasemelt taandunud san marino ja gibraltari tasemele. premium liiga kuulub tasemelt juba gibraltarist allapoole (uefa ametlik punktisüsteem). ja leidub inimesi, kelle arust ei ole põhjust karjuda APPI! AITAB!. tuletame meelde, et kogu jalgpalliliitu on enda käpa all hoidnud ja oma äranägemise järgi juhtinud ühed ja samad paar inimest. jalgpalliliidust käivad läbi kümned miljonid eurod tasuta raha, millega saaks eestist nullist ka suure rugby maa kujundada. ei taha sabarakkude kritiseerimisele liigselt ruumi raisata, aga psühholoogiliselt on sellised inimesed need, kelle tõttu jäi eesti 40 aastaga soomest 50x vaesemaks, kuidas rikka venezuela elanikud nälgivad. selle asemel, et tunnistada, et riigi/organisatsiooni juhid on ebakompetentsed või ei ole nende ideed elluviimist väärt, võetakse sisse positsioon, et vot just need tegelased on asendamatud. kui pohlak peaks homne päev sussid püsti viskama, siis kas peaks eesti jalgpall poe kinni panema, sest talle pole ju asendajat võtta? ("aga kes siis veel, kedagi teist ei ole!".

                            nagu öeldud, siis jalgpalliliit saab tasuta kümneid miljoneid eurosid, mille eest ostetakse eesti jalgpalliülekandeid rahvustelevisiooni kolme kanalisse, ehitatakse uhke staadion, et seal saaks mängida real ja atletico madrid. lisaks lasevad uefa ja fifa erinevalt jäähoki, korv-, võrkpalli rahvusvahelistest liitudest eesti koondisel mudaliiga asemel mängida koos suurtega. nii käivad meil aegajal külas maailma superstaarid. teistel pallialadel on sellist asja ei näe. kui jalgpallis kasutataks samuti vaid divisione, siis kaoksid eesti jaoks pildilt maailma ~60 tippkoondist ja nende mängijad. ehk, tegemist on EJL-ile tehtava kingitusega, milleta ei oleks võimalik jalgpalli seniselt propageerida. tegemist ei ole jalgpalliliidu hea tööga, vaid kõikidele jalgpalliliitudele, kui halvad või head nad ka ei oleks, pakutava promoga.

                            miks ma seda räägin - võtke pildilt holland ja saksamaa. ja pange kõrvale eesti reaalne tase, nii klubide kui koondise osas. mida eesti jalgpall meile pakuks, kui mängiksime vaid mudaliigameeskondadega? kus on jalgpalli eriline staatus eestis, millest on aastakümneid rääkinud pohlak, samal ajal teisi spordialasid maha tehes? kui aastakümnete jooksul oleks a le coqi suurimad staarid kreeklased, valgevenelased jms, siis milline oleks meie jalgpalli avalik huvi?

                            pohlak ütleb, et EJL-il on suurepärane plaan, kuidas tulevikus kõik paraneb. vabandust, aga kolmekümne aasta jooksul saaks ka kõige ebakompetentsem inimene kõiki oma plaane katsetades lõpuks mõne võidu. saades ülisuuri rahasummasid oma ideede teostamiseks peaksid ideed konkureerima omavahel vabas konkurentsis (kui sinu ideed ei tööta, siis astu kõrvale, mitte ära katseta oma kümnendat ideed). loomulikult saab siis võtta enesekriitika asemel seisukoha, et süüdi on teised. ehk siis pohlaku sõnul - klubid. nemad on süüdi eesti jalgpalli olematus tasemes.

                            samal ajal on rahaline hoob täielikult jalgpalliliidu käes. samamoodi on jalgpalliliidu käes treenerite koolitused, täiendkoolitused ja sada teist asja, mis reaalselt peaksid jalgpalli kuidagi arendama. olen ise osalenud lastejalgpalli treenerite koolitusel ja ma olin halvasti üllatunud kui suvaline see oli - tahtsin teada milliseid on laste kehaline valmisolek erinevateks harjutusteks, milliseid elemente esimesena treenida, kuidas läheneda lastele jalgpalli arusaamise loomisel. põhimõtteliselt sain teada, et lastele tuleks teha niisama lõbusaid harjutusi. kuna lihaseid neil pole, siis teha niisama kukerpalle jms, mis annavad üldliikumist. küllap ei ole ka nende laste jaoks vahet, kas nad käivad jalkas või tantsutrennis - tehakse samasuguseid ringmänge. lisaks peaks treener ütlema lastevanematele, et need ei tohiks trenne ja mänge segada. no ok - aga peale seda päevast koolitust oli meil juures 20 uut potensiaalset treenerit, kes ei tea jalgpalli trenni läbiviimisest rohkem kui üks lasteaiaõpetaja.

                            samasugust juttu olen kuulnud ka a-taseme koolituste ja mis iganes profi koolitused seal lõpus tulevad. inimesed ei lahku nendelt targemana. on korraks huvitav kuulda, mida keegi teine treeneritöö kohta räägib, aga jääb puudu konkreetsusest, piiride nihutamisest rohkema saavutamiseks. kuidas juhtida noorte enda tähelepanu kõige suvalisema harjutuse pisidetailidele ja kuidas nende detailide lihvimine on määrava tähtsusega, kas neist saab kunagi kvaliteetne mängija. kuidas vältida trennides ebavajalikke harjutusi (seismist), tempo puudumist. igaüks, kes on mõnd noortetrenni vaadanud, märkab pea, kuidas mängijad ootavad palliga järjekorras, et siis ühe korra minuti jooksul peale lüüa - tood palli ära, ootad järjekorras ja lööd uuesti. sellist seimist ülipalju koguaeg. selle asemel, et panna ootavad tüübid nt triblamisharjutust tegema või mida iganes, et ole valmis füüsiliselt ja tehniliselt 90 minutit vastu pidama. aga seda, kus on koormuse piir, ei osata treenerikoolitustel öelda. ülilevinud on ka olukord, kus 20 mängijat seisavad üle väljaku ja ootavad kuni treener mõnele üksikule mängijale seletab, mida too oleks pidanud tegema. voolaid on selle koolitustesüsteemi pea - tegemist ei ole mitte ravimi vaid põhjusega. kahjuks võimaldati tal asuda ilma eduta ja eduloota A-koondise peatreeneriamet. näen, et A koondise juurest on tal võimalik liikuda vaid pohlaku asemele. seda põhjusel, et ükski tulemusele orienteeritud juht/organisatsioon, kus peab kehva töö eest vastutama, ei annaks talle kohta, kuid jalgpalliliit omasid hoiab. ja ta on üks siseringi inimesi. võimalik ka, et maandub kahe aasta pärast akadeemia juhi kohale. eesti jalgpall sellest kuidagi muidugi paremaks ei lähe. süsteem tiksub edasi.

                            eesti jalgpallis on see muidugi süstemaatiline, et kellegil ei ole näidata ette edulugu oma töös. käib ringiratast töötamine erinevatel positsioonidel ilma edujäljeta. ainus erand on vast rüütli nii viljandi tuleviku kui eesti koondisega. võimalik, et see, mis zahhovaiko paides teeb on ühel hetkel pigem erakordne üle varju hüppamine, kuid veel on vara öelda. selle põhjus minu hinnangul on vaba konkurentsi puudumine - mängureeglid kehtestab jalgpalliliit. olgu selleks siis negatiivne kriitika nende suhtes, kes mängivad tulemusele (2000ndatel levadia mustamine pohlaku poolt) või KTM reegid. selle asemel, et lubada igaühel omale parimal moel edu püüdmist, antakse ette raamid. flora täidab oma raamid legioni ja nõmme unitedi noortega ning kasseerib sellest läbi koondise suuri summasid - kus on sellest kasu eesti jalgpallile? flora oma ELJ- rahadega rajatud kompleksiga omab loomikukku edumaad teiste klubide ees parimate noormängijatega lepingu sõlmimisel.

                            ja viimaks: äärmiselt kahju on, et eesti ajakirjandusest kadus soccernet.ee ning sellest sai jalgpalliliidu meediaportaal. ott järvela tutvutamine hiljuti ETV spordiuudistes ajakirjanikuna kriipis väga kõrva, sest reaalselt töötab ta ühe organisatsiooni avalike suhete osakonnas. ajakirjanikueetikaga ei ole seal mingit pistmist. kõigile on selge, et artiklid, tonaalsus, teemade valik jm on puhtalt jalgpalliliidu promomaterjal. peakirju tehakse mitte intervjueeritava sõnadest vaid ajakirjanike väidetest. see mida jalgpall.ee ei ole suutnud osteti nüüd sisse. läbi anonüümse kommentaariumi kadus ka jalgpallielust kriitika selle stagnatsiooni suhtes. väga mugav panna kriitikute suu kinni, kui ei meeldi mis nad ütlevad. on ju selge, et eesti suuruses riigis ei ole reaalne ühegi jalgpallis tegutseva inimese avalik sõnavõtt oma otsese või kaduse rahastaja ehk EJL-i vastu.

                            kirjutaks nüüd ühe sünge ennustuse, kuid olles ühel pulgal san marinoga ei ole enam vahet. lukašenko valiti just presidendiks tagasi ning kümne aasta tagused protestid ja ahastus on unustatud. inimesed on apaatsed ja neil on pohui nii lukašenkost kui sellest, mis võiks selle asemel olla.
                            tähemärgid
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Kiidame.

                              Algselt postitas diver Vaata postitust
                              Su muude postituste põhjal siin foorumis oleks oodanud, et oskad paremini lugeda, aga ilmselt liigne emotsionaalsus EKRE suhtes pimestab. Sa pole ilmselgelt ainuke muidu asjalik postitaja, kellega see juhtunud on. Minu point oli, et alates EKRE pildile tõusmisest on meedia olnud liigagi valmis iga pisimatki nendega seotud skandaalihõnguga asja kella külge panema, sõltumata olukorrast. Seda ka siis, kui EKRE näol oli tegu veel minimaalse esindatusega opositsiooniparteiga, kelle puhul oleks võinud päris palju nimelt poliitiliselt ebakorrektsena mõeldud lahmimist lihtsalt ignoreerida.

                              Ajakirjanduse poolne ülereageerimine andis EKRE-le nende potentsiaalse valijaskonna silmis tõsiseltvõetavuse, mida neil ilma selleta oleks väga raske saavutada olnud. Marginaalse toetusega suurte sõnade tegijaid on ju ennegi näha saanud. See, et "peavoolumeediast" tulev kriitika mõjub EKRE võimalike tulevaste valijate silmis pigem tunnustusena taandub kooseluseaduse ja pagulasteema ümber toimunule, kui see nn peavoolumeedia sisuliselt vastandas ennast enam kui 2/3 elanikkonnast, kes olid mõlemas küsimuses selgelt eitaval seisukohal.

                              Meedia arvamusliidrite neil teemadel varjamatult ja kohati küllaltki üleoleval toonil väljendatud seisukoht, et on nende arvamus ja on vale arvamus, oli see, mis aitas EKRE pildile. Kui meedia oleks üritanud aidata ehitada sildu valdavalt konservatiivse rahva ja kohati mõõdutundetult liberaalse poliitilise eliidi vahele, selle asemel, et viimaseid olemasolevaidki lammutada ja lõhestumist süvendada, oleks võinud praeguseks olukord hoopis normaalsem välja näha.

                              Selle asemel on meil praegu Riigikogus selline koosseis, mille puhul eksisteerivad ainult väga halvad valikud. Reformikad võivad ju osata palju rafineeritumalt avalikkuse ees käituda (kui nende esimehel parasjagu just katus ära ei sõida), kuid sisult on nad sama mädad kui EKRE - võta üks ja viska teist.

                              It takes two to tango - see tähendab seda, et mitte ühegi konflikti puhul ei lasu süü üksnes ühe osapoole kaelas. Meie poliitikas praegu valitseva olukorra tekkel on olnud ka ajakirjanike tegevusel oma arvestatav roll mängida. Seda ka laiemalt kui ainult EKRE-ga otseselt seotud küsimustes. EKRE esiletõus ja hilisem valitsusse pääsemine on tagajärg, mitte põhjus. Üks peamisi põhjuseid, miks nii läks, oli sallivuse ülalt alla pealesurumine tugevalt konservatiivsele rahvamassile liberaalse eliidi poolt - ajakirjandus valis siin olukorras vale rolli.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Cannumani tähelepanek.

                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Millepärast araabia maade elanikud a la Rootsi lauas endale võtavad mitmeid taldrikuid söögiga ning siis jätavad valdava enamuse sellest järgi?
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Araabia maad, a la Rootsi...
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X