320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Võttes arvesse kodaniku varasemat kogemust säärase luuretegevusega, siis anname etteruttavalt ära aasta
    Kes sind hammustas? Sisselogitud kasutajad on avalik info, mitte luuretegevus. Eesti jalgpallist sügavalt pohhui, aga kui enda lemmikkasutajaid trollida saab siis võib natuke klikata ja skrollida, eks. well done
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Jep, võib. Nagu ka instast kellegi subjekti otsida ja talle sõnum saata, eks
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Nomineerin kasutajat Tauri T selle eest, et viimased 2 kuud UEFA koefitsiendi ja võimalikele loosi aastastele silma peal hoidnud.

        Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
        Nii palju ei viitsinud uurida, aga 50. koht liigade ränkingus annab neljanda koha tagasi (hooajaks 23-24). Eelmiste aastate 50. koha punktid olid:

        2021: Montenegro 5.000
        2020: Montenegro 4.375
        2019: Fääri saared 4.000
        2018: Wales: 3.875

        Mõned aastad tagasi tehti uuendus, et enne esimest ringi on play-off ja ka seal jagatakse punkte. Seepärast pigem pakuks, et tuleb kuskil 5.500 kokku saada. Hetkel on Eestil 3.375 punkti, viik annab 1 punkti ja võit 2. Ja siis jagatakse saadud punktid riigist osalevate klubide arvuga. Seega selle vahe kinni nõelumiseks oleks vaja kolme peale saada nt 3 võitu ja 1 viik või 2 võitu ja 3 viiki.

        Selle koha pealt on ka oluline, et pigem oleks Levadia ja Flora edukad, kui Paide üllataks. Mitte, et ma Paide edu ei sooviks, aga Poolaga ennast võrrelda ei ole vaja. Küll aga Gibraltar ja Malta on hetkel ränkingus vastavalt 49. ja 47. Otsesele konkurendile kaotades võib see vahe veel suuremaks minna.

        Tabeli tagumine ots näeb selline välja:

        46 Ireland 1.125 1.000 1.250 1.875 0.000 5.250 4/ 4
        47 Malta 1.375 1.500 0.750 1.500 0.000 5.125 4/ 4
        48 Finland 1.250 0.875 1.625 1.375 0.000 5.125 4/ 4
        49 Gibraltar 0.500 1.000 1.000 1.666 0.000 4.166 4/ 4
        50 Montenegro 1.125 0.375 1.000 1.625 0.000 4.125 4/ 4
        51 Wales 0.500 1.000 1.000 1.500 0.000 4.000 4/ 4
        52 Iceland 1.125 1.500 0.625 0.625 0.000 3.875 4/ 4
        53 Estonia 0.625 0.500 0.875 1.375 0.000 3.375 3/ 3
        54 Andorra 0.166 0.833 1.500 0.666 0.000 3.165 3/ 3
        55 San Marino 0.166 0.500 0.000 0.500 0.000 1.166 3/ 3
        https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2022.html
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Jaaniõhtu eri

          Paranda teist ja astu mõni minut sama reha otsa.

          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Minu kerge soovunelmatest ja osalt reaalsusest lähtuv veerandfinaali paaride ennustus on järgmine:
          Itaalia-Wales
          Belgia-Tšehhi

          Horvaatia-Prantsusmaa
          Inglismaa-Ukraina
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sul on veidi need veerandfinaalid sassis.
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Belgia - Portugal

          Belgia on viimased 7 aastat olnud see tiim, kellele olen pöialt hoidnud ja loodan nende võitu. Samas on kuidagi kummaliselt nad ainus meeskond, kelle mängu olen näinud ainult ühe poolaja. Samas küll Portugal lisaajal ära kobistab, sest belglaste kaitseliini pole hetkel üldse usku.

          Itaalia - Austria

          Itaalia on sümpaatselt mänginud, aga ma endiselt ei suuda väga nende poolt olla. Samas Austria on ka alati nii suvaline punt olnud, et ka neile väga ei sümpatiseeri. Itaalia edasi.

          Prantsusmaa - Horvaatia

          Mulle ei meeldi Prantsusmaa, mulle ei meeldi prantslased. Samas ennustasin nende võitu, kuna meeskond on võimas. Horvaatia samas on viimaste aastate hale vari. Seega kerge võit prantslastele.

          Hispaania - Šveits

          Kümme aastat tagasi oleks ennast idikaks pidanud, aga siin paaris kuulub mu sümpaatia Šveitsile. Nad pole kunagi midagi võitnud, nende koduliiga meeskonnad saadavad viisakalt autogramme ja üleüldse normaalne kamp. Eks läheb pennalte peale, aga seal on Hispaania soosik.

          Ukraina - Rootsi

          Imeline kooslus puhtalt särgivärve vaadates. Ukraina on seni ikka tõsipask olnud. Rootsi kuidagi, noh, igav. Sümpaatia Ukrainal, aga Rootsi võtab puhta puuriga võidu.

          Inglismaa - Saksamaa

          Puhtalt Inglismaa meedia, fännide ja kõige pärast ei ole ma suutnud Inglismaad alates 1998. aastast toetada. Ei suuda siiani. Samas Saksamaa meeldib mulle riigina, kuid samamoodi oleks ma nende poolt ainult vastasseisudes Prantsusmaa ja ... Inglismaa vastu.

          Holland - Tšehhi

          Holland pole näinud siiani korralikku vastast ja de Boer on suhtkoht kivipea. Tšehhi aga taas üks sümpaatsemaid satse turniiril (toetus aastast 1996). Tšehhi võidab.

          Taani - Wales

          Ilmselt on Taanil neutraalse vaataja poolt kõige tõsisem toetus, sest nende võit oleks parim lugu, millega EMi müüa. Kassai pannakse kohtunikuks, Walesi saab paar punast ja Taani trügib finaali välja.
          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Sul on veidi need kaheksandikfinaalid sassis.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ma hindasin.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma arvan, et korraliku juristi kontakti leiab mujalt ka, kui Sarve käest uurides.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma hindasin.
                mõnuagent on nii nummi ja üldse mitte friiki.

                Kommentaar


                  Aasta Debiilik on õnneks selleks aastaks lukus ja seda matyse näol.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Aasta Debiilik on õnneks selleks aastaks lukus ja seda matyse näol.
                    Ole nüüd, see on nii madalal tasemel debiilsus, et me suudame kambakesi iga öö kell 3 Off-Topicus selle üle teha.

                    Kommentaar


                      Tabav

                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      tüütu, halva huumoriga, taktitundetu, wannabe alfa, pugeja demagoog eesti poliitikas


                      tüütu, halva huumoriga, taktitundetu, wannabe alfa, pugeja demagoog ameerika offices
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Triatlon terve nv Tallinna tänavatel.
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Osalemine pole muideks kohustuslik
                        Pmst tursatasin oma Pepsi maxi peaaegu välja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Wtford
                          good.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma oleks Dannari sulest eeldanud rohkem sellist, et presidendivalimised võiks olla ikkagi erasektori rida ning riigiraha ei peaks sellistele asjadele kuluma kui on ka mujalt huvi sarnast asja korraldada. Selleasemel oleks saanud paar flööti ja päästjat säästa.
                            Muigasin.
                            Mõnule ka muidugi musid, kallid, kukerpallid ja minu lugupidamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Eks ma pooldan ka huiarite ja soolapuhujate vastutusele vötmist

                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                              Miks sa siis igapäevaselt huiad ja paska toodad?
                              100% aasta top3 postitus.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Samal ajal kui Mustamäe luitunud seintega garaazis Andrei Fjodorit 32 noahoobiga õpetab, silmad pahupidi Lauri kesklinnas turvatunnet kahandab või Tarts 3 promillise joobega Jaanika pere surnuks sõidab. Kutsub vetsu kinni jäänud riigikogulane endale politsei, kes kutsub töömehe, et ust avada…emps anna padruneid palun.
                                Noted
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X