320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Möla auhindade kohta

    tuleb välja, et ma olen ropendamise cristiano ronaldo.

    #2
    krt kui kellegile midagi ei meeldi siis andke teada ja teen soccernetiga lõpparve.jha krt ma olen jummala kaine aga lihtsalt käib närvi et mingid jaanid,kaanid,jyrkad,nyrkad ja igasugused päevavargad siin vaid inisevad.
    palju õnne teile ahvid,varsti saabub uus aasta ja huia et maa oleks teile valge.
    aidöö neegrid
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Parim postitaja:minu lemmik budulojus HUI, parim vast dannar
      TOP 5 postitajad:dannar, kasper, Kuno, mmmerka, Tanel
      Suurim jobu:budulojus
      TOP 5 jobud:budulojus, budulojus, budulojus, budulojus, budulojus
      Parim teema:
      Nõmedaim teema:
      Parim postitus:Kuno postitus optimistlikuse kohta.
      Nõmedaim postitus:
      Naljakaim postitaja:
      Naljakaim postitus:
      Kõige targem postitaja:
      Kõige enam närvidele käiv postitaja:budulojus
      Kõige jäärapäisem postitajaedro
      Kõige ropum postitaja:uuu äkki
      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?budulojus
      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?Kasper
      Kõige optimistlikum postitaja:Kuno
      Kõige pessimistlikum postitaja:
      Parim uustulnuk:Mmmerka ilmselt
      Keda igatsen?kedagi ei igatse
      Kõige fännim fänn:Kasper
      Kõige vaimukam postitaja:kõik on omamoodi vaimukad
      Kõige iroonilisem postitaja:-II-iroonilised
      Kõige seksikam postitaja:
      kle kallis florapede kui sul on mingi probleem sis pöördu Jämejala SPA-sse.saa aru et kogu Eesti jalgpall ei keerle vaid sinu fännatava klubi ümber,ning saa aru et mul ei ole flora vastu midagi aga sina oled ikka haige lammas.
      PS:Epic mis sind segab?kui ei meeldi siis ei pea ju lugema või on sind lapsena nii palju ära kasutatud et nüüd viha minu peale pead välja valama`?

      kui ma kellegile ei meeldi sisi paluks minu tehtud teemades ka mitte sõna võtta.pole vaja teie vaimupuudega tegelaste rämpsu igale poole.
      Häid jõule
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        PS:Epic mis sind segab?
        Su oskamatus kasutada kirjavahemärke.

        Kommentaar


          #5
          budukas, ära mine kuskile, ma armastan sinu dramaatilisi sõnavõtte!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #6
            putsi, ma lähen foorumist minema, kui keegi veel mu nime ei maini

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              kle kallis florapede kui sul on mingi probleem sis pöördu Jämejala SPA-sse.saa aru et kogu Eesti jalgpall ei keerle vaid sinu fännatava klubi ümber,ning saa aru et mul ei ole flora vastu midagi aga sina oled ikka haige lammas.
              Häid jõule
              veel midagi?

              ma pole öelnud, et eesti jalgpall keerleb ainult Flora ümber...

              söö sitta munnijalg.
              FC Flora

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas pedro
                Mind vihkavad ka siin vähemalt pooled vist(Jürvi, eika, yheksa jne), aga selle pärast ei tasu närvi minna, vaid tuleb asja naljaga võtta Foorum on küll tore koht, aga mitte siiski nii tähtis.
                Oh pedro, ole päris rahulik, mul pole kombeks virtuaalinimesi vihata. Vöi üleüldse kedagi vihata. Milleks närvi minna.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  Jessas, see võib olla uue sajandi kõige naljakam postitus. Kuidas ma küll selle unustanud olin. Kuigi üks Raivo oma pole samuti paha.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Jessas, see võib olla uue sajandi kõige naljakam postitus. Kuidas ma küll selle unustanud olin. Kuigi üks Raivo oma pole samuti paha.
                    Täiesti masendav. Kuidas ma seda näinud ei ole, klassikaline konjak ninast klaviatuurile ja sealt ninna-postitus. Siia peaks tegema 1. jaanuaril teema "Naljakaima postituse kandidaadid", mida oleks hea aastalõpus (või millal iganes vaadata).
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #11
                      mõte on aus, aga paraku nussitakse ilmselt see teema janK'i ja teiste kõrsikute poolt ära.....


                      aga kui karm modereerimishuviline ja aus inimene võimule susida seal, saaks ehk järgmine jõul kõhutäie naeru.

                      Kommentaar


                        #12
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          Nüüd tuleb üks p****saatmine?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Gairi
                            Vastan kõigi uustulnukate nimel.

                            Kõigepeal palun vabandust, et me pole olnud teravamad. Samas palun alandlikult Hr Konn, et te prooviksite meid ka mõista. Paljud meist on maalt, noored või koguni naisterahvad. Vaevalt, et Sinagi kohe alguses iga pähkli kõlava prõksatuse saatel katki hammustasid.
                            See ei ole muidugi õigustus, me saame väga hästi aru, et meie parim ei ole hetkel lihtsalt piisav. Anume kõigest mõistvat suhtumist ning lisaaega enda parandamiseks.

                            Teie jalge ees lömitades,
                            Gairi
                            aktsepteerin vabanduse
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Uustulnukaid ei tahagi tunda.
                              Aasta ülbik!
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X