320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kui mul on hommikul megakiire, mida juhtub aeg aegadel siis jätan ta uksetaha jah, puht juba sellepärast, et mu prügimaja ei ole maja väliukse ees ja õhtal töölt tulles viin ta ära. No mega imelik tõesti eks, cmon moraalijüngrid.
      reaalne.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        reaalne.
        Samas teemas kaks postitust hiljem akf rahvaspordipäev toodud naabri kirjad on ka kuldaväärt lugemine.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          See pidev hala kohtunike teemal hakkab vaikselt juba väsitama. See, mis mängus mängulises plaanis toimub, tundub, et polegi enam oluline. Olulisem on see, mitu penaltit, punast kaarti, väravat jne kohtunik andis või jättis andmata. Ja seda hala ei tule ainult leheneegrite ja fännide poolt vaid ka treenerite ja mängijate poolt. Kui sa ikkagi omale kahe mängu pealt seitse sisse imesid, siis tasuks vist natukene ka ise peeglisse vaadata, mitte ainult kohtunikke süüdistada. Või sama lugu Bayerni teemal, kes oma "sajast" võimalusest vaid kolm ära suutis realiseerida.

          Aga noh, hea on siin ekraani ees targutada ja moraali lugeda. Õhtu võibolla saab ja on põhjust endalgi teist juttu ajada.
          Nomineerin.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Muidu Elina lubas minuga Deitima tulla, sest ma organiseerisin talle Moldovast 12 punkti. Win-Win

            Aasta Mania Grandioso.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Suruvad nt. Postimees ja Delfi, kes viimase pooleaasta jooksul on näidanud oma portaalides mehi kes ennast meigivad kannavad geel küüsi jms. Ja ajakirjanik kiidab takka, ning homod hadaldavad, et neid ei võeta tosiselt, ning öeldakse halvasti kui nad oma meikimis videotega jalle lagedale tulevad.
              Suruvad paraadi korraldajad. Kas ma peaks hakkama linnaisasid peedistama, et teeme Heterorongkäigu, sest ma olen hetero ja tahaks sellest koigile teada anda.
              Suruvad koik need tegelased. Kellel on vaja kuskil ülesastuda(tv, ajalehed)ja kiita pederastiat voi kaitsa pederastiat.
              Köige rohkem häiribki see, et seda reklaamitakse ja lasteaias räägitakse homodest, samalajal lilla karu ulatades. Antakse põngerjatele raamatud, kus räägitakse, et on normaalne kui Mati tahab Mari olla ning vastupidi.
              Sellest kõigest tulenevalt, võtad ukspaev kuju. Kui poeg tuleb lasteaiast või koolist. Seelik seljas ja huuled värvitud, ning räägib, et tema tunneb ennast nüüd Marina ja hakkab kleidiga koolis käima ja meikima ennast.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Nomineerin. Õnneks pole viimased 10 kuud pole pidanud eriti sõitma, aga tundsin enda mured ära.

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                No, ma arvan, et mind peetakse ka liikluses kamikazeks. Maanteel on tavapärased olukorrad, kus sõidan korraga 6-7 autost mööda, kes kõik passivad mingisuguse aeglasema sõiduki taga, aga möödasõitu keegi ei tee, kuigi aega ja ruumi selleks on piisavalt. Ja isegi kui rongis on 20+ autot, ei pea ju kõigist korraga mööda sõitma. Tulen esimese hooga 10-st mööda, teise hooga ülejäänudest. Ei võta ka see möödasõit aega rohkem kui 1 minut. Samas oodata selle rivi lõpus oma korda, siis selle aja peale jõuad Tallinnast Pärnu või Tartust Tallinna. Ei pea selleks sportautoga sõitma, et maanteel ohutult möödasõite teha. Inimesed kohutavalt kardavad möödasõite ja põhjustavad sellega liikluses veelgi ohtlikumaid olukordi.

                Aga kui juba räntimiseks läks, siis mind ajavad kõige enam närvi:

                1. Inimesed, kes sõidavad neljarealisel vasakpoolses reas, kuigi parempoolne rida on nende jaoks vaba. Kui jõuad neile kannule, siis tihti loivavad nad samamoodi edasi ja ei kavatsegi parempoolsesse ritta reastuda. Ei aita ka täistuled ja signaalitamine. Sõidavad kui õiged mehed ennemuiste. Ja kui neist paremalt mööda sõidad, siis vaatavad nad sind kui elum*nni. Tervitused kaas-Volvo juhid, teie hulgas on neid lambaid kahjuks enim.
                2. Inimesed, kes teevad autorongist möödasõite liiga aeglaselt - nii aeglaselt, et nende taga tulevad autod peavad valima laupa panemise või pidurdamise ja oma ritta tagasi rammimise vahel. Tervitused kõigile Škoda juhtidele.
                3. Inimesed, kes autorongis tõmbavad vahed nii kokku, et linnas on parkides ka kahe auto vahel rohkem ruumi. Ja eriti need inimesed, kes arvavad, et nad on jumalad ja ei lase ka autot enda ette ning tõmbavad selle viimasegi ruumi kinni, et jumala eest see kutt, kes sust julges mööda sõita paneks laupa vastutuleva sõidukiga. Tervitused Kose kandis sõitnud Audipedele, kelle ma sisuliselt teepervele rammisin.
                4. Inimesed, kelle ego saab riivata, kui neist odavama autoga mööda sõidad. Päris tihti on mind erinevad Audi ja BMW vennad suruma hakanud. Kas võtavad sappa (mis ei ole kõige hullem kuritegu, sest küllap nad arvavad, et teise kihutaja taga on ohutum kihutada) või takistavad kiirendamisega möödasõitu (täisautistlik käitumine). Õnneks on sellised inimesed siiski teravate möödasõitudega võimalik maha raputada. Kuigi need inimesed mind närvi ei aja, sest ma võtan seda mõnusa muige ja väljakutsena, siis parajad tropid on nad ikkagi. Tervitused Märjamaalt mind Tallinna saatnud poolakast Audipedele.
                5. Inimesed, kes tegelevad foori taga kõrvaliste asjadega ning unustavad rohelise peale minema minna. Ja kui tuli läheb roheliseks, siis on nad ainsad, kes enne punast üle saavad. Tervitused linnarahvale.
                6. Inimesed, kes pidurdavad vahetult enne kiiruskaamerat meeletult rohkem kui vaja oleks. Lihtsalt tüütu, kui ma tulen püsikiirusehoidjaga ja pean sealt veel alla pidurdama, sest mingi vend mu ees väriseb. Tervitused naistele ja vanadele inimestele.

                /rant over/
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Jah. Nii on.

                  Algselt postitas check Vaata postitust
                  Üldiselt hakkab juba suht pinda käima erinevate koondiste teemades see "a miks seda ja toda ei võetud ja see ja too on koondises ahahahaahahahahah" jaur. Puhtalt objektiivselt tegid Lacazette ja Martial kindlasti klubide eest paremad hooajad, kui Lemar ja Dembele, aga sa ei saa ainult klubide esituste põhjal koondist kokku panna. Igal treeneril on oma nägemus, millist tüüpi ja milliste oskustega mängijaid oma meeskonnas näha soovitakse ja ju siis Deschamps´i plaanidesse istuvad Dembele ja Lemar paremini, kui Laca ja Martial. Ei ole ju nii keeruline seda mõista või on?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul oli hiljaaegu kirjavahetus ühe meeldiva inimesega, kes tahtis väga internetis kommenteerida, aga õnnetul kombel oli tema IP-aadress bännitud.

                    Tema:
                    "Ma väga soovin teada põhjust,et miks olen õhtulehe Onlainis Blokeeritud. Täpsemalt siis "Tete kommentaarium on suletud sellelt ip aadressilt""

                    Mina:
                    "Tervist
                    Kas Te saaksite saata enda IP-aadressi"

                    Tema:
                    "Võhma linn see ja see tänav ja majanumber"

                    Ja järgmisel hommikul:
                    "Miks ei ole taastatud minu kommenteerimise võimalus. Meie trepikojas on üle kümne arvuti ja kõik on seotud Teiaga. Kõik tulevad ühest Telia kaablist.See on juba ahistamine ja kui asi kohe ei lahendata, pöördun oma vanema poja poole kes on kõrge politsei amenikja anname asja kohtusse.
                    Te laste läbi ropud kommentaarid aga need kes õigust kirjutavad ,need blokeeritakse. Kahjuks ei saa ma teist enam lugu pidada."

                    Mina:
                    "IP-aadress pole teie kodune aadress. See on aadress, mis on seotud teie arvutiga. Võimalik leida näiteks siit aadressilt https://whatismyipaddress.com/ Selle kaudu saaksin vaadata, et mis on blokeeringu põhjuseks."

                    Tema:
                    "Ma olen üle 70 aasta vanune ja ingliskeel pole juba ammu meeles. Seega vastata ja vaadata ei saa. Ma nagu juba kirjutasin, et ma pole kedagi solvanud,olen teie lehte kaitsnud. Aga tehke mis tahate,sest kui sõnavabadus siin riigis puudub, on see teie süü, mitte minu."

                    Mina:
                    "http://ipaadress.ee/ äkki leiate siit? Ma vajaksin seda aadressi, mis on numbrite kujul."

                    Seepeale helistas proua sekretärile ja sõimas, kuna ma olla tema lihtsatele küsimustele inglise keeles vastanud
                    Salvestame.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      rainis007™
                      Salvestame.

                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Ah istu sisse oma korrektsed otsused, kui sa räägid korrektsetest otsustest, siis miks sa Maidenit vaatama lähed või üldse kuulad
                      Salvestame.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kui siin nomineeritakse aasta auhinna kandidaate, siis ülbe käiguna pretendeeriks ise aasta koristaja/puhastaja tiitlile
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Salvestan ühe postituse samuti

                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Mulle meeldivad need edumeelsed eestlased, kes laste tegemise asemel koera võtavad... või veel parem, kassi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Salvestan alati need, mis mind tööl lugedes naerma ajavad.

                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kes peale Nadali on?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust

                              Mulle pakkus see nalja
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ma lihtsalt märgin ära, et meie liiklus- ja halvade laulude foorumist leiab ka jalgpalli tõeterasid.

                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                Käisin samuti staadionil vaatamas mängu. Jäi silma selline noormees nagu Madis Vihmann. Tundus hea ja agresiivne noor poiss kaitses. Tuli julgelt pallidele vastu. Lõi vastasele jalgadesse ja läks tagasi. Samuti ta jälgis kogu aeg kus keegi on. Samuti tema pikkus on suureks plussiks.

                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                Kas ta mitte Lazio's ei olnud?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X