320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma lihtsalt märgin ära, et meie liiklus- ja halvade laulude foorumist leiab ka jalgpalli tõeterasid.
    Grand Autismo üks kõrvaltegelasi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Mehhaka epic burn Tofoale

      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Need aastad 70-08 olid sinupoolt kordades kvaliteetsemad kui 08-18. Nagu laulusõnadki ütlevad “ kõik oleks võinud jäädagi nii “.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Nii pikk postitus selgitamaks, miks Sul on Man City vana avatar?
        toodang
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Esiteks see:

          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kaua üritad siin aasta humoristi auhinda teenida, siis ma teen nii, et sinu naine näeb 9 kuu pärast välja nagu pelmeen.
          Teiseks VAR-teema tuleb meeles pidada.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Esiteks see Nasfal
            Nasfalile tuleks vist aasta areneja tiitel anda. Päris meeldiv üllatus.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tofo ma olen pettunud. Meil oli koos nii hea. Nüüd sööd pelmeene ja sebid Nassakat. Pettunud. Pettunud.

              Kommentaar


                Ja see ka.

                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Skeemitamine muutub seda ahvatlevamaks, mida rohkem erinevaid makse eraisikutelt nõutakse ja mida rohkem on läbi nende võimalik säästa.
                Kinnisvaramaksu vastu pole mul ka midagi, aga teades Eestit ja võimulolevaid idioote, siis kui see ka kehtestatakse, siis sellisel moel, mis tähendab see enamjaolt taaskord lisamaksu eelkõige tärkavale nn keskklassile. Täpselt nagu see idiootlik maksusüsteem, mis meil praegu on.
                Lõppkokkuvõttes ei ole tegelikult ikkagi absoluutselt mingit vahet kes seal võimul istub, kuna ühe partei absoluutset enamust riigikogus pole lähiajal ette näha, siis on iga valitsus tegelikult koalisatsioonivalitsus, mis tähendab, et kogu poliitika on mingi nõme leige ideetu kompromisssupp, sest kõik maitsekad mõtted on läbirääkimistel kõrvaldatud, sest äkki tooks need konkurendi parteile mingi edu valijate hulgas ja nii sünnibki see, mis reaalselt kuhugi edasi ei vii ja tegeleb täiesti ebaoluliste teemadega.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Teiseks VAR-teema tuleb meeles pidada.
                  MM-i kõige litim teema on vist ikka see
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    MM-i kõige litim teema on vist ikka see
                    See läks jälle lappesse, nagu ka EURO2016 poolfinaali järel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Homoseksuaalne olen.
                      Aasta kapist välja.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Aasta kapist välja.
                        Näide sellest, kuidas foorumist võetakse kõik üks-ühele Atleti, sina ei saa ju ometi nii rumal olla.

                        Kommentaar


                          Aasta rassist 2018 auhinnale lisandus tugev kanditaat

                          Algselt postitas Stok
                          Aga Sa ei ole neutraalne. Ma ka ei ole, ma olen avastanud, et minu jaoks loeb rohkem mängijate klubiline kui passijärgne kuuluvus. No ei istu mulle üldse Chelsea ja ManU ahvidega täidetud Belgia, Ingerlundist endast rääkimata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Aa pardon, ma ei mõelnud seda rassistlikult. Kehv sõnakasutus, minu viga. Chelsea ja ManU tropid, kõlab paremini? "ahv" on kuidagi väga suupärane ja seejuures mind üldse ei huvita, mis värvi on jalgpalluri nahk, juuksed või putsad.

                            E: parem kanditaat kui kandieit
                            Vähemalt Chelsea tropid löövad penalte sisse.

                            Kommentaar


                              05.27.18, 07:52
                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                05.27.18, 07:52
                                + 1
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X