320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    By the way ma ei toonud lorenzot mitte seepärast, et tal oleks puudulikum argumentatsioon või halvem maailmavaade, vaid et iga 1-2 lehe tagant ta paneb sama plaati käima ja seda alates kusagil jaanuarikuust (võin ajas eksida). See on minu jaoks see, mis lõpuks sellest Päevapoliitikast meelde jääb. Ja minu (hetkel veel üsna puudulik) eluline kogemus näitab, et sellistega ei tasu vaidlusesse laskuda.
    Ikka pikemalt on see teema väga südamelähedane lorenzole Mulle ta ka seostub alati Vahemere riikide maksusüsteemide edendajana Eestis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
      Ikka pikemalt on see teema väga südamelähedane lorenzole Mulle ta ka seostub alati Vahemere riikide maksusüsteemide edendajana Eestis.
      Miskipärast promob ta nendest kõige jaburamat ehk Portugali maksusüsteemi. Teiste Vahemeremaade maksusüsteemid üldiselt ei koti vähemalt keskmist inimest nii hullult, vaid on mujalgi Euroopas levinud astmelisele tulumaksule üsna sarnased.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Miskipärast promob ta nendest kõige jaburamat ehk Portugali maksusüsteemi. Teiste Vahemeremaade maksusüsteemid üldiselt ei koti vähemalt keskmist inimest nii hullult, vaid on mujalgi Euroopas levinud astmelisele tulumaksule üsna sarnased.
        Ta toob selle näite, kuna ta teab mida ta räägib. Ise olnud selle keskel. Rohi võib küll rohelisem mujal olla, aga raske on kirjeldada selle kasvatamist, kui sa ei tea kuidas seda tehakse.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Kategooriat anda ei oska, aga Plasticu kirjutis öösel kell pool kolm ajas küll südamest naerma

          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mitu lehekülge lambijuttu tokei mõistusega inimeste poolt tbh. eurodirektiivid ja mis kõik muu. mine R õhtul Bailasse ja aja oma õigust taga, et "sa pead sisse saama", endal tossud jalas, hollyka rumm-koola triip särgil, silmad pahupidi ja taamal vennad "ÕU ÕUUUU" karjumas. Ei saa. ja jutul lõpp. See jutt, et teenuse pakkuja on kohustatud kellelegi teenust osutama on küll mingi mingi lumehelbekeste õiguse tagaajamine stiilis "õuu mu isa on advokaat".

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Õnneks on veel lihtsamad mängud Bordeaux, Lille ja Marseille vastu. Sest eriti rasked tulevad mängud Angersi, Caeni ja Nimesi vastu.

            Parim Lyoni hooaja kokkuvõte.

            Kommentaar


              Algselt postitas jermor Vaata postitust
              sattusin ka teatrisse 2 nädalat tagasi lambist, esimest korda. mingid naised jagasid tasuta käepaelu ja läksin isegi koju teksasi jalga panema, et sisse lastaks. olin meeldivalt üllatunud, nii palju ilusaid naisi korraga varem pole üheski klubis näinud ja pokkerit sai ka mängida
              Teema valik meeldiv.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ma ei olnud sellist postitust tähelegi pannud. Selge värk.
                Teksasi tuleb ikka jalga panna. Oi. See on nii jõhker postitus. Ootan uusi avaldusi kasutaja jermor poolt.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Kui siinsed kasutajad saaksid end välja elatud valdavalt nii nagu selles postituses, oleks soccerneti foorum sigakõva koht.

                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Nii... Alates hommikust olen ikka ja jälle vaadanud eilse mängu tulemust, sest kohati ei usu, et see kõik päris on! Naabritega sai eile õnneks räägitud, et nad väga jälle muretsema ei hakkaks, kui kuulevad kisa minu poolt. Ja seda kisa oli palju!
                  Mängu eel oli sees imelik rahu. Minu ainus soov oli, et ei tuleks täieliku sauna aga sisimas ma uskusin salamisi edasipääsu võimalustesse.
                  Oh mehed...kui te vaid püsiksite koos oleks klubi järgnevatel aastatel Euroopas kõva sõna! Iga võit on nii magus aga samas suve vältimatu lähenemine kriibib hinge. Loodan, et tuumikust suudetakse vähemalt pooled endale hoida +treeneri. Tunnistan eelmisel hooajal, kui Ten Hag üle võttis olin tema peale tihti kuri, sest mängiti eelmise treeneri stiili. Nüüd on Ten Hag saanud meeskonna nii toimima, et mõnus on vaadata. Kohati küll mängitakse üle. Eile näiteks oli mitmeid mitmeid võimalusi, kus oli hea löögipositsioon aga otsustati söötu edasi lükata. Kommentaator ütles hästi: "Tadic on maailma isetuim ründaja".
                  Loodan ka, et Bayerni, Benfica, Reali ja Juve fännid siin ei pahanda, kui ma aegajalt luban endale nende alafoorumites särada, sest seda säramist olen ma oodanud niiiiiii kaua...96ndast aastast. Olgu see lühike rõõm aga seda maitsvam! Tunnen end alati puudutatuna, kui loen Ajaxi kohta lauseid stiilis: "Juve sai jälle lihtsa loosi","Benfica on klass kõrgemal, kui Ajax", "sõidame teerulliga üle", "edasipääs on juba tagatud". Nii räägitakse ainult sellepärast, et ei jälgita meie tegemisi. Kõik on alati nii kinni oma viies suurimas liigas ning, mis toimub mujal jääb kahe silma vahele.
                  Ajax jõudis peaaegu sama satsiga 2016 aastal EL finaali ning, mida ma võrdluseks võin tuua ning mis mind ennast väga üllatas on, et kolm aastat tagasi olid võõrsilmängud alati väga rasked. Sellel hooajal aga mängitakse igat mängu nagu kodus.
                  Mängu juurde tagasi tulles. Mazraoui vigastus viis mind isiklikult tasakaalust välja. Juba olin mustas masenduses, sest Sinkgravenisse minul erilist usku pole olnud, kui vaadata eelmisi mänge tema esituses. Aga tulla Juve vastu platsile kohe alguses ning siis selline esitus. Ma ei jõua ära imestada, kust selline vorm tekkis?! Respekt!
                  Onana väljajookse seekord ei teinud väga ning oli taga kindel, kui üks episood mängu alguses välja arvata. Väga meeldis tema hüppe ja palli püük Dybala löögist. Aga üldiselt tal väga tööd nagu ei olnudki.
                  Blind...tegi vist elu mängu. Ei mäletagi ühtegi korda, kus ta eksinud oleks! 10st 10!
                  De Light oli nagu ikka lõvi ja tõeline kapten! Oli küll süüdi Veltmani mahalükkamises Juve värava eel ning natuke hakkas imelikke liigutusi tegema peale seda. Aga see oli õnneks ainult ajutine. Aitäh kapten! Seda väravat ei unusta ma mitte kunagi...minu naabrid ka
                  Veltmanis kahtlesin ka antuke. Pikalt oli vigane jne. aga sai Ronaldoga üllatavalt hästi hakkama. Mõned halvad sõõdud siin seal ei jää seda õhtut küll varjutama.Tubli!
                  Donny Van De Beek. Esimeses kohtumises raiskas suurepärase võimaluse. Eilses matšis tegi sama. Aga tema värav, mis olgem ausad oli ka natuke fortuuna abiga saadud (kui loete tagasi siin foorumis, siis ma kirjutasin ka, et Torinos peavad kõik jumalad Ajaxi särki kandma . Niipalju abi fortuunalt siiski vaja ei läinud aga tänud selle ühe episoodi eest!), heastas kõik! Üks kindel kandidaat MOTM-iks.
                  Neres-pisike brasiillane oli nagu ikka kiire ja tehniline. Ei paistnud nii silma nagu esimeses kohtumises. Tal oli ka hea võimalus Juvele kirstunael ära lüüa aga kahjuks eksis suhteliselt lähedalt. All is well
                  Schöne- Veteran Ajaxcide tegi viisaka mängu. Küll ei säranud millegi erilisega aga oli ülesannete kõrgusel!
                  Dusan Tadic- Milline ost! See on vist parim tehing, mida ma Ajaxis näinud olen! Jagas jälle sööte nagu noor jumal. Vahel oleks võinud küll ise proovida aga mis sellest enam.
                  Frenkie De Jong- natuke olin mures tema vigastuse pärast, mille ta Emmeni vastu sai. Tundus küll, et päris sada protsenti mees veel pole aga sellegipoolest tegi imelise esituse! Temalt ka mõned halvad pallikaotused aga kui see oli tema 70 protsendine mäng siis 100 protsendine on midagi erakordset
                  Ziyech oli võibolla Ajaxi poolelt kõige ebaõnnestunum mees. Palju palli kaotusi ning poolkõva proovimisi. Kahju, et tema värav ei lugenud muidugi. Ning see Szsersny tõrje...see oli fantastiline ning tollel hetkel minule väga frustratsiooni tekitav

                  Lõpuvile oli kõige magusam heli, mida ma jalkas kuulnud olen. See oli vabanemine ja ekstaas! Meeskonnale selle eest suur tänu!

                  Mitte väga kaugesse tulevikku vaadates pean tõdema, et ma ei näe enam vahet, kas vastu tuleb Tottenham või City. Mõlemad on väga tugevad. Endal eelistust selles osas ei olegi. Tulgu, kes tuleb! Poolfinaalides enam nõrku niikuinii pole ja kui mehed nii edasi mängivad on kõik võimalik!

                  Telekavaatajale vastuseks, et kuidas me suvaliste Pec Zwollede vastu kaotame Hollandi liigas...ausalt ma ei tea, kuidas nii läheb aegajalt. Nüüd järgmine vastane on ka võõrsil olnud Ajaxile üks suur nuhtlus ning kardan, et peale Juve mängu Groningeniga kohe kohtuda võib valus olla. Aga praegu on liiga veel enda kätes!

                  Nii..sain vist kõik hingelt maha

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kui siinsed kasutajad saaksid end välja elatud valdavalt nii nagu selles postituses, oleks soccerneti foorum sigakõva koht.
                    double thumbs up!
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Ma ei oska neid asju tirida siia, aga Lee mõistlik postitus hispaania alateemas seoses fänlusega on suht kuld.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma ei oska neid asja tirida siia, aga Lee mõistlik postitus hispaania alateemas seoses fänlusega on suht kuld.
                        See vä?

                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        No ma kipun arvama, et enamike Eesti fänne ei ole ei Barcelonas ega Madriidis elanud ja ei oma nende klubide ja nende ajalooga mitte mingist sügavamat kontakti. Mis ühendab enamikke Hispaania liiga (aga ka näiteks Serie A) erinevate tiimide Eesti fänne, on minu arust üleüldine negatiivne suhtumine premmiklubide vastu. Selle jaoks on palju põhjuseid, metsik hype, ületurundamine, enda teisteks paremaks pidamine, Ott Järvela, ebakompetentsed ja ainult premmi tundvad jalkakommentaatorid, vastikud ja vägivaldsed fännid jne. See on toonud kaasa situatsiooni, et mil iganes satun koos Hispaania vs Inglismaa klubi vastasseisu vaatama, siis praktiliselt kõikidel kordadel on nii Atletico, Reali, Valencia ja teiste fännid olnud HIspaania klubi poolt, sõltumata sellest, kes mängib.
                        See ei ole nii La Ligas. Olen südamest õnnelik kui Real seal kaotab, rääkimata El Classicotest, aga mis puudutab Euroopas toimuvaid vastasseise, siis pigem Real kui kes iganes Inglismaalt (no võibolla va Spurs, nende vastu on ammu ka mingi crush olnud).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          See vä?
                          jes. see sama. spasibo vam!

                          Kommentaar


                            Tahaksin selle ära märkida.

                            Algselt postitas COYI Vaata postitust
                            Kogu argumentatsioon FFP vajalikkusest ja Saudi ja Katari rahade eetilisusest eriti kriitikat ei kannata. 



                            1. Jalkaklubid ei ole juriidilised isikud, mis eksisteerivad väljaspool ülejäänud ettevõtluskeskkonda ja millele riiklikud regulatsioonid ei kehti. Igal pool maailmas alluvad nad Äriseadustikele, MTÜ regulatsioonidele, raamatupidamisseadustele, IFRS-ile jm. Meetmed omanike, võlausaldajate, töötajate ja muude stakeholderite kaitseks ning finantsilise jätkusuutlikkuse tagamiseks (näiteks omakapitalinõuded) kehtivad neile ilma igasuguse UEFA sekkumiseta täpselt samamoodi nagu suvalisele kossuklubile, jaekaubandusketile, koerte varjupaigale ja pagaritöökojale. Jutt sellest, et FFP kaitseb kuidagi klubide jätkusuutlikkust on täielik häma. Finantsilise jätkusuutlikkuse seisukohast ei ole mingit vahet, kas omanik katab kahjumit omakapitali sissemaksega (kui tal seda on) või teenivad kommertstulud kulud tasa. Nii see igal pool mujal ettevõtluses ka on. Kui kaua näiteks oli Amazon kahjumis? Kui FFP kehtiks igal pool mujal, sõidaks me siiani Uberi asemel Amigo taksoga ja kasutaks Transferwise asemel Maapanka. Aga ei sõida ja ei kasuta, sest päris elus on kahjum okei, kui omanik raha sisse paneb.

                            

2. Jah, Katari ja Saudi rahale saab teha etteheiteid moraalsest vaatepunktist. Kuid:

                            
2.1 sellisel juhul tulekski nendel, kes neid etteheiteid teevad, piirduda klubi boikoteerimise / ühiskondliku kampaania (nagu #metoo) jm kodanikualgatuse vahenditega, mitte ei tuleks moraalsed kriteeriume sisse kirjutada UEFA regulatsioonidesse. Isegi raamatupidamise ja juriidika aspektist on halli ala piisavalt, pole vaja filosoofe kohtuvaidlustesse tuua. 


                            2.2 Eriti silmakirjalik on, et UEFA enda suursponsor on Gazprom. Moraliseerimist saaks taluda, kui ülejäänud jalkamaailm seisaks väärtuste eest järjekindlalt ning korruptiivse vene gaasimonopoli, mis on de facto ekspansiivse geopoliitika teostamise instrument, asemel ilutseks kõikjal UNICEFi logod. Lisaks: Usmanovi rahad Arsenalis olid okei? Kuidas on lood Kroenke ja Glazerite äripraktikatega? 



                            3. FFP ainus eesmärk on ja on alati olnud kunstliku turutõkke tekitamine vanade suurklubide kaitseks. Tegemist on kartellikokkuleppega. Maskeeritakse seda ilusa retoorikaga aga igaüks, kes asjasse veidigi süveneb saab aru, et jutt finantsilise jätkusuutlikkuse tagamisest on suhteliselt odav BS.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Tahaksin selle ära märkida.

                              et aasta troll vä?
                              kuna inimesel endalgi oli veidi piinlik niimoodi reostada, tuli seda teha uue konto alt
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                et aasta troll vä?
                                kuna inimesel endalgi oli veidi piinlik niimoodi reostada, tuli seda teha uue konto alt
                                Fikseerime ära. Pärast saab postituses tagasi minna ja detsembris meenutada.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X