320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Muruniidukit ca 1000m2 aiale, isevedamine pole oluline aga kui veab, siis vöiks saada vedamiskiirust regullida - senisel oli yberaeglane vedamine. Loomulikult bens/aku ja mida laiem seda parem.
    Mõnusalt odav võiks ka olla, ca 200-300.

    Oskab keegi mullanäpp soovitada kohalikust kaubandusvõrgust?
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    http://www.karjaturg.ee/

    Suur valik. Ole loodussõbralik.
    Turtsatasin

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Siin on ikka päris full retard mindud, ma vaatan. Ja ühe näruse jalkamängu pärast.
      Selline solk ja soust tuleb ennast jalgpallihuviliseks nimetava mehe suust...

      Annab ikka nii nõges ja konn olla....

      Kommentaar


        Megan the Stallion winning best hip hop against Eminem and Juice Wrld, Drake AND Travis Scott In the VMAs Just doesn’t sit right with me🥴

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          See on see hetk kui raiud ennast soccerneti folkloori ja legendide hulka. Nagu APOEL või hobustele panustamine.

          Märkamatult sai Papa- Ustast Papaya- Usta.
          Ohtlik kui hommikul kuum kruus kohvi käes on

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Mehed pole kunagi koos mänginud aga hr Uppin juba teab kui ideaalselt täiustavad üksteist.
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            joo vähem, näid targem. täiustavad/täiustaks, ega keeleoskus sul vist kiita pole ?
            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Vaadates, et sa pole selgeks saanud, et lause algab suure tähega siis oleme vist samas paadis?
            Igal juhul mõte on see, et ootame mängu ära ja on näha kes kui palju kellega koos mängib. On see Voolaid mis ta on aga kuskilt otsast ei ole ta väitnud, et Tunjov ei mängi.
            Ma naersin.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ma naersin.
              Super. fcfloraforeveril (Brandon vä?) sai vist komade limiit täis. Nagu pime juhiks vaegnägijat
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Super. fcfloraforeveril (Brandon vä?) sai vist komade limiit täis. Nagu pime juhiks vaegnägijat
                Ma õnneks ei väitnudki, et ma keeleteadlane olen
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                  Voolaid oli mu esimene ja ainus jalgpallitreener. Nüüd istun arvuti taga, õllekõht ees. Just sayin'.
                  Tahaks kallistada sind

                  Kommentaar


                    Piirissaar, man of the match, pika puuga

                    Kommentaar


                      Eile, täna ja homme ja üleüldse selle rahvuste rahvaliiga lõpuni tuleb Eesti koondise teemades sellist kulda, et ei jõua kokku lugedagi neid siia.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Eile, täna ja homme ja üleüldse selle rahvuste rahvaliiga lõpuni tuleb Eesti koondise teemades sellist kulda, et ei jõua kokku lugedagi neid siia.
                        +1 +1 +1 +1

                        Kommentaar


                          Ma lootsin rohkem ausalt öeldes
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Rääkisin eile pikalt Aivariga telefonis, teemadeks muidugi mis pask see toimub siin meil jalgpallis ja võin teile kinnitada, et ega ka tema tuju ei olnud just kõige rõõmsam ja ei ole kuule just tihti teda ropendamas, et perses on küll hetkel olukord. Positiivse asjan tooks välja lõigu, kus järgmsiest aastast tehakse päris korralik investeering noortetööse.
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Küsisin üle ja sain vastuseks härra Saarnalt :

                            Tere!

                            Gruusia mängu jälgis televiisori vahendusel ca 30’000 ja kohtumist Armeeniaga ca 20’000 vaatajat. Lisaks mõlemat kohtumist ligikaudu 3’000 vaatajat arvuti vahendusel.
                            Aasta aktivist.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              .atalies ibäl mlif tlakasiiv te ,tilkaatkeps tasuli tlavasiip ilo hon a .ajakuõtelamee ruus skoaj unim no tneska enev ak .oulʎ ɔnuʇs ɔɐu ɹǝɐp ndsᴉpǝ poʍu adigläj tlesehok distuus sek ,eligiõk aj( elajatsaval adleö ivoos satiket aj aniffonrut sujõm ees te ,elaep iin akki ippekuja mlif surus laepehav .ko - tenet - ok. vahepeal surus film ajukeppi ikka nii peale, et see mõjus turnoffina ja tekitas soovi öelda lavastajale (ja kõigile, kes suutsid koheselt jälgida): uʍop ǝpᴉsdn pɐǝɹ uɐɔ sʇunɔ ʎluo. ka vene aksent on minu jaoks suur eemaletõukaja. a noh oli piisavalt ilusat spektaaklit, et viisakalt film läbi seilata.

                              kas siinsed inimesed ikka ostavad pileteid malelauas?
                              Nice one, babe.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Minu jaoks täitsa tundmatu nimi, aga lahe
                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Paljude jaoks on. See on üks väike klubi Põhja-Londonis.
                                Szandorilt korralik kümme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X