320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    siiski sa panid mulle ära - nutan , sest jalkufännid nagu Mask oskavad kasutada Googlit, ja sealt uudiseid kopi pasteda aafrika foorumisse, samas ise jalgpallist mitte munnigi teades. Vastupidiselt nt. vincentile, kes vaatab isegi Manu U16 mänge kui võimalik ja tänu sellele omab OMA ISIKLIKKU arvamust, mille vastu iga töll nii kergelt tõugata ei saa. Mask aga käib mööda googlit, kirjutab otsingusse aafrika + jalgpall ja kopeerib saadud tulemused foorumisse laiali ja järsku on ta aafrika jalgpalli spetsialist??? WTF??? Ma võin ka Zimbabwe liiga tulemusi ja mängu kokkuvõtteid ümberkirjutama hakata eesti keelde, ega ma sellepärast mingi spets pole, äärmisel juhul inglise-eesti tõlk!
    kas count valis ennemuiste vincenti parimaks postitajaks ka?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kurja, Stokil pool foorumit ignoorlistis Hakkas huvitama, et mitut n-ö häirivat postitust vaja on, et sinna listi kuuluda (mitte, et ma ise seda kohta nii väga otsiks).

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Kurja, Stokil pool foorumit ignoorlistis Hakkas huvitama, et mitut n-ö häirivat postitust vaja on, et sinna listi kuuluda (mitte, et ma ise seda kohta nii väga otsiks).
        Sina ise ei saa midagi teha, Stokil on lihstalt selline õrn tüdruku hing, ikka juhtub. Premmi needus
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Õige mitut, kusjuures öösi purjuspäi tehtud postitused ei lähe arvesse ja kaotusejärgsed räntimised samuti mitte. Paraku on siin foorumis väga palju neid, kel pole mitte midagi uut lisada, aga tahaks ikka saksa tähtede abil midagi formuleerida. Mul ei ole kõige selle lugemiseks piisavalt aega.
          Tahtsin ka kohe tulla ja mainida, et lp herr Stokil on nähtavasti äärmiselt madal taluvuslävi. Või siis irriteerivad tema meelerahu temast endast teistsugusel seisukohal olevad inimesed (no offence). Nimekirjast leidsin inimesi, kelle tase minu meelest tugevalt üle hvoorumi aritmeetilise keskmise jääb rohkem, kui ühel käel sõrmi leiab (ja mõned, kes minu poolt ilmselt isegi positiivset äramärkimist leiavad). Aga samas muidugi on see ju iga inimese vaba valik, kelle teksti tahab lugeda ja kelle oma mitte

          Aga kuidagi vähe hääletajaid on seni olnud, kas pole ?

          Kommentaar


            On jah.
            Paistab, et Stoke on selle listi viimase aasta jooksul teinud. äärmiselt meeldivalt üllatunud olin, et enda nime seal listis ei näinud.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Kes see Stok on? tra ma vahel ikka olen trollinud, aga tõesti pooled on seal listis päris asjalikud, aga ju ta on siis selline special vend, nagu nt suusahüppekohtunik, kes heale hüppele 17,5 annab kui teised 19,5 annavad või kriitikat mitte kannatav live fänn, kes targale kriitikale vastamise asemel asetab su ignolisti ( jah ma olen täiega kibestunud, et ma kellegil igno listis olen, aga ei tegelt ma lihtsalt tahtisn trollida, sest ta ei näe mu postitusi ju ) Kui Stok mu postitust näeks, siis äkki saaks isegi kõige kibestunud ignoreeritava eriauhinna. Võibolla ta on isegi aasta geenius, et eemaldab targad, et ise rumalate keskel geniaalsem välja paista.

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? fänniturniir tõmbas selle nimekirja päris koomale, aga mcnamarat ei ole siiani õnnestunud näha. Väidetavalt on ta ikka pärisinimene.
                Mõnikord tundub tõesti, et tegemist ei ole varikontoga. Kohata on teda aga mõtet vaid virtuaalreaalsuses.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Aga kuidagi vähe hääletajaid on seni olnud, kas pole ?
                  sa pole veel hääletanud ...

                  mis see marv3llous teinud on, et nii palju tala saab?

                  PS! ma armastan ka Martinit. haters gonna hate.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    mis see marv3llous teinud on, et nii palju tala saab?
                    No mul on olnud küll sel aastal mõned korrad mõttes sellele tegelasele üks õige rasvane ja suus tõrvaks osutuv auhind anda. Nii palju pole vist foorumis mind sel aastal keegi solvanud kui ülalnimetet kasutaja. Aga otsustasin seekord auhinnad jagamata jätta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      mis see marv3llous teinud on, et nii palju tala saab?
                      "Provotseerin (pole banter) ja olen labane"

                       
                      ... teravamad silmad võivad lähimal vaatlusel ka materdajate avatari ühiseks nimetajaks pidada


                      PS. Kedagi isiklikult solvanud omateada küll pole. Või pole vähemalt üritanud. Sorry
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        otsustasin, et kõik järelauhinnad tuleb ka siin teemas välja kuulutada. kes ikka viitsib uurida, kas on edit tehtud või mitte.

                        gifiboss: smör ja pallipoisid. kui ta oleks räppar, siis ta poleks Rob Base, sest ta on internationally known.

                        Aasta lause elik minikuldklaviatuur
                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Kuid mõista ka neid inimesi, sest need inimesed mõistavad sind ja nad mõistavad ka seda miks nad niimoodi teevad ja nad mõistavad seda miks nad mõistavad oma klubi fännata just sellisel moel, sest nende jaoks on see sama mõistuspärane näidata oma armastust oma klubi vastu ja kõik ei ole ju sinumoodi, kõigile ei saa pakkuda rahuldust need faktorid mis sulle meeldivad ja mis on sinu meelest mõistuspärased, me kõik oleme mingi hetkeni sarnased, kuid siis lahknevad kõigi teed, iga üks valib oma, kuid me ei saa keelata tal minna ja katsetada milline on tema jaoks see õige .... alati on võimalus tulla mindud teedmööda tagasi ja alustada uue teeotsa pealt uuesti!
                        ja juba editisse läinud:
                        Unustasin ära lohutusauhinnad ka neile, kes posti kirjutamise ajal meelde ei tulnud.
                        marv3llous + rixxer - kindlasti saaks neid mainida paljudes kategooriates, aga tagantjärele on neile kõige kergem anda filmiteema arendajate auhind.
                        CD7 - TV sarjade kõige visam hing.
                        Stok - props selle ignore listi eest
                        vincent - moraaliboss

                        Algselt postitas orbs
                        Keda igatsen? Kõiki perse saatev Taku*
                        haha, ta just saatis mind kohtunikukursustele täkufoorumis. ma saatsin ta persse.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mass
                          Parim postitaja: Jasperi (tüng!) valemi järgi ütlen ikkagi eika - alati põhjust klikkida ja kunagi ei pea pettuma
                          kui sa kasutad mu reeglit, siis su hing kuulub mulle. ma pole veel otsustanud, mis ma sinuga teen.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kas keegi selgitaks agendile kuidagimoodi ära mis on totside teema mõte? Ta ei saa sellest aru aga ma ei saa jälle aru kuidas ta sellest aru ei saa
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              krt, sa oled nagu mingi tots, kes tahab gay-sõpra otseks muuta.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Keegi võiks dontastikule mingi tiitli välja mõelda nende lõpmatute faktide, piltide ja videote kohta Messist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X