320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Pööbel " on oma hääled andnud. Kui ei tonka siis ei tonka, igaühel on erinev huumorisoon. Kui juba nalja seletama peab hakkama, siis üldiselt on see ju nagunii rikutud. Peate edasi elama selle teadmisega, et 2012 a naljakaim post teie arust seda ei ole. Big Deal.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Vägisi meenus eeloleva mõttevahetuse pärast see video http://www.youtube.com/watch?v=-58f9TU1AeA
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Kui ma nüüd õigesti aru saan (ühe pildi kohta mis seletuseks pandi), siis on tegu algklasside tasemel huumoriga, kus igat sõna suguaktina, suguelundina vms mõeldakse ja siis irvitatakse selle üle. Nii, et sul on huumorisoon täiesti korras
        Sigmund Freud vaidleb vastu.

        Kommentaar


          ah mis sitast vaielda. on kuda on ega keegi selle lause autorile midagi pahaks ei pane ega ka neile, kes naljaks ei pea seda.

          Kommentaar


            Lihtsa nalja üleanalüüsimisega persse keeramise eest tuleks juba miinust anda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar




              lasteaed. keegi pole teil käskinud oma häält kuhugi anda, aga üsna loll on ka pidevalt pärida, et "miks te nii hääletasite".
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Stok ei küsinud ju miks te nii hääletasite vaid küsis, mis selles postis naljakat oli...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Ja kui seletatakse mis, siis hakkab naljakas?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Hot Diggity.

                    See seletati juba ära, aitab küll sellest teemast.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kogu auhindade teema algne mõte oli ju aidata uuesti avalikkuse ette parimad postitused, mis kellelegi aasta jooksul silma hakanud. Vähemalt minu jaoks. Mul pole küll vähimatki tahtmist mingi kasutaja poolt või vastu hääletada. Egomaniakkide upitamine ei huvita.
                      +99. Auväärt foorumiseltskonna aasta parima panuse postituste näol (nii positiivse kui negatiivse) uuesti meeldetuletamine ning kõikide teemade mittelugejate (sh. mina) jaoks väljatoomine oleks ka minu jaoks oluliselt põnevam variant. Tunnustamine on küll tore, kuid praegune paljuski põhjendamata "Ansip, Ansip, Savisaar, Mikser" korrutamine ei paku väheste eranditega eriti midagi. Respekt muidugi neile, kes vaevusid ka nominatsioone pikemalt lahti kirjutama ning ka konkreetseid näiteid tooma.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Taas põhjust salvestada, Gallacher päris teravalt (ja tabavalt):

                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Tohoh, viimase paari tunni arutelu tuletab natuke meelde kuudetagust vaidlust, kui arutleti 14-liikmelise ML üle. Nüüd taas Balti Liiga. Ja mida revolutsionoomilisem idee, seda vägevamad on vastuargumendid.
                        Huvitav, milline võiks olla senistest veel parem plaan, mis veelgi enam Eesti jalgpalli rikastaks? Ise mõtlesin praegu välja süsteemi, et kuna Eestis on 15 maakonda, võiksid just nemad moodustada Meistriliiga. Seega võiks Meistriliigas olla 15 pluss 1 klubi, kõik eri maakondadest. Kõik mängiksid omavahel kaks korda läbi ja selgitaksid meistri. Ainuke probleem, et kellele peaks 16-a koha andma. Budulojus, mis sa arvad?

                        Kommentaar


                          ja juba lähmegi uuele ringile.

                          Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Sen'il ei ole ühe-kahe neegri vastu mitte kui midagi kui see neeger väga hea mängumees on. Arvan, et see on ka Viienda Sektori seisukoht.
                          Respekt tõusis Seni vastu.
                          soovin siinkohal teatada, et ma ei peksa pedesid, ei vihka venelasi ega sülita poes maha. lisaks respektile võite saata ka feimi ja sulli.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma nüüd lahkun foorumist sellise aupakkumatuse tõttu!
                            Mine vittu, M007.

                            three down, seven to go
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              värsket verd on vaja
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Kandidaat aasta libafänni tiitlile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X