320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldse kohe ei ava seda sinu postitet linki.

    Kommentaar


      Ma ei tea milles probleem, aga minul avab igatahes.

      Vaata kasvõi siit siis, http://foorum.soccernet.ee/showthrea...t=#post1368834

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Kandidaat aasta libafänni tiitlile
        http://foorum.soccernet.ee/search.ph...54&pp=&page=20
        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Ma ei tea milles probleem, aga minul avab igatahes.

        Vaata kasvõi siit siis, http://foorum.soccernet.ee/showthrea...t=#post1368834
        Ma ei näe ta postitusi mingil põhjusel.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma ei näe ta postitusi mingil põhjusel.
          Minge siis lihtsalt elnino profiilile ja hakake ta vanu postitusi vaatama, kui lingid ei tööta

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Minge siis lihtsalt elnino profiilile ja hakake ta vanu postitusi vaatama, kui lingid ei tööta
            Ma ikka ei näe. Ta ütleb, et põhjus on: "See postitus on peidetud kuna ElNino9 on sinu ignoreeritavate nimekirjas." Mis ma tegema pean?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ma ei näe ta postitusi mingil põhjusel.
              jep. varsti ei näe vist enam Meintzi omasid ka, kui ta allkiri on 8 rida pikem, kui postid.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Uskumatu kui kehv mälu inimestel üldiselt on. Või olen ma lihtsalt eriliselt hea mäluga? Igatahes mingeid vanu telekavasid või muid žurnaale mul kodus ei ole. Kõik tuleb otse peast.
                Nominatsioon "Aasta Mälupulk".
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Bayerni teemas jääb groteski mulje, aga siin on palju tõsiseid inimesi - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1504733
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Jäädvustan.
                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    see klubi on fännid täitsa ära lollitanud nende signingutega, naljakas kohe. äkki võiks veidi aega rahulikumalt võtta ja ei pea pärast igat viiki või kaotust hakkama endale suhu kusema, et küll on seda ja teist vaja? torres saab teil hakkama, milleks teile uut ründajat? ba osteti alles, andke aega talle. te olete nagu kannatamatud vitud, kes on eile esimest korda kuskil suvesimmanil keppi saanud ja täna lähete hollywoodi ja privesse, vehite käed laiali, et meie oleme kõvad naistemehed ja kõik naised kes teile kätte ei anna on värdjad tuupurid ja litad.
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      et meelest ei läheks siis

                      Aasta pervert : Kui 40ne aastane mees peab triobeti abil sisse häkkima teise kasutaja kontole et teada saada ta nime, siis on tegu perverssusega. Nii et Aramis FTW!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Väärib detsembrikuumuses meenutamist ma usun.
                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Täna on kõvaketta koristamise õhtu ja leian sealt jäürjest igast huvitavaid eluseikadega tekstifailikesi, mis mingil aja kirja pandud ajaloo tarbeks. Nüüd siis sattus näppu väike jutuke ajateenistuse aegadest (1999.aasta, Tartu). Ilmselt olen selle kunagi militaar.net'i või kuhugi sellisesse kohta üles pannud. Tsenseerisin pärisroppused välja, siin on ikkagi ontlised inimesed...

                        Lugu sellest, kuidas üks noorsõdur, küll juba rms, kord patti tareeni sisse smugeldas ja selle endale sideruumis öises vahtkonnas perse sõi.

                        Igatahes. Üks kena varahommik, kaaberdan mina mööda kasarmukoridori, rätik üle õla ja sussid varvaste otsas dushiruumi poole. Järsku kargab minu juurde ähmi täis korrapidaja-abi Kõiv: "Kuule, Kask mängib piljardit!"

                        Piljardilaud meil ju kohvikus oli, aga... Kurat, kell oli ju ikkagi kuus hommikul! Kisutigi mind siis olgelahkete väel ("olgelahked" - kaitseväe poolt pakutavad kaitsevärvi bokserid, kusemisauguga) sideruumi. Seal istus Kask (nimi muudetud), hoidis käes kujuteldavat kiid, kummardus kujuteldava laua kohale, sihtis hoolikalt ja - PÕMM! - löök. Ja nii mitu korda.
                        Uksele kogunes irvitav seltskond.

                        Kask nõudis haavatud looma häälel kilekotti:"Kas te ei näe, kuulid veervad laiali!" Selle peale pidid mõned tüübid uksel naerust püksi
                        kusema - olid ju väljendid "kuulid koos" ja "kuulid veerevad kõrinal mööda põrandat laiali" Tartu ÜJP enimkasutatavad idioomid väjendamaks seda, kui läbinu**itud sa seerude poolt oled ja kui lähedal oled sa vaimsele murdumisele.

                        Igatahes, korralageduse lõpetas korrapidaja (ma ei mäleta, see võis olla Kalam, aga võis ka Ambo olla, samas võis olla ka Värv või Herem, ma ei tea). Käskis peale mõningast kaalumist Kase Chevysse toppida ja Raja tänavale viia, psühhoneuroloogiahaiglasse. Ajasin siis püksid jalga ja frentshi palja ihu peale ja panin Chevyle hääled sisse.

                        Aga kuidas Kask autosse saada? Siin tuli appi n-srs Lätt, mees nagu karu, maapoiss, aeglane ja heasüdamlik, üks mu paremaid sõpru vanemate ajateenijate seas. Võttis Kase, kes oli temast poolteist pead pikem, sõna otseses mõttes pihku, murdis pooleks nigu liigendnoa ja VIRUTAS autosse. Panime siis ajama.

                        Keset linna hakkas Kask kapitaalselt ära pöörama, kippus rabelema ja peksis mulle tagaistmelt jalgadega pähe, nii-et oleksin Riiamäe tõusul äärepealt majaseina ramminud. Lätt, vana diplomaat ise, lahendas olukorra stoiliselt, paari hästisihitud rusikahoobiga noorsõduri ribidesse ja koljupiirkonda. Siis oli haiglani vaikus majas, kostis ainult ärritatud pobinat.

                        Haigla juures järgmine probleem - kilu on karpi topitud, aga kuidas ta sealt välja saada? Kask klammerdus ukseposti külge ja undas nagu Marju Kuut. Mina kangutasin ta sõrmi tungraua heebliga lahti, Lätt venitas soldatit jalgadest ja pigistas kerest nii, et pilves noorsõduril silmamunad märjaks läksid. Lahti me ta saime, Lätt kukkus ja Kask pani ajama. Enne Riia tn-t saime ta siiski kätte ja tarisime haiglasse sisse.

                        Seal lahkus vennast viimnegi aruraas. Vastuvõtus avas ta imaginaarse harjakapi, võttis sealt imaginaarse lapi ja ämbri, kastis lapi imaginaarsesse vette ja pesi imaginaarset põrandat. Pärast pani kõik korralikult tagasi. Siis püüdis kärbseid ja vaatas arstile sellise naiivse, süütu ja lõbustatud näoga otsa nagu ilmsüüta lapsuke mänguväljakul. Arst üritas temalt meeleheitlikult isikuandmeid välja pigistada, mina ei osanud tema kohta öelda muud, kui nime, auastme ja rühma. Nõukogude kooliga medtöötaja pidi lõpuks ikkagi alla vanduma, kui Kask üritas mööda teda üles ronida.

                        Lätt ootas mingi hetk koridoris. Järsku pürstis Kask kabinetist välja, virutas Läti sõrmed ukse vahele, nii-et veri lendas ja pani mööda hullumaja koridori ajama. Lätt, püha viha täis, tormas talle järele ja hüppas nagu sitas Hollywoodi filmis talle tagant jalgadesse ja tõmbas ta pikali. Siis tormasid juba kohale kaks kapimõõtu sanitari, kes Kase käed selja taha väänasid ja ta minema tassisid.

                        Hiljem saadeti vend KAKK-i (Kutsealuste Keskarstlik Komisjon) ja kui ma ei eksi, siis mingi hetk tunnistati väeteenistuseks kõlbmatuks ja saadeti koju.

                        See, kust ta tareeni sai - seda kaupa ju peale sovetiarmee lahkumist eriti palju enam ei liikunud - ei tea keegi.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          salvestab selle ka ära

                          Algselt postitas fitti Vaata postitust

                          Nojah, nagu näete, kallid kunstisõbrad, kui püüame nüüd asja pisut lahti setestada, siis sellel kunsttükil elaja seni kaunis kidurad udarad järsku muutunud raudjalt vimmas ogadeks on, mis muidugi klubi ja tema toetajate karmi vaimu ja nuga-sinu-ahtrisse-suhtumist sümboliseerivad. Samas, elaja senine anonüümne näoilme, mida muidu võiks sellise naturaalse tegevuse nagu imetamisega seostada, on lausa häirivalt vabandavaks muutunud - võiks isegi arvata, et elajas toimuvast teatud seksuaalset rahuldust tunneb. Viimase lihvi asjale muidugi rubenslikult lihavad kupiidod annavad, kes seniste nälginud ripatsite asemele elaja udarate otsa pandud on. Nende ilme väljendab ennekõike seda, et nad peamiselt isahunti imema harjunud on ja antud uues olukorras midagi peale käte laiutamise pihta ei oska hakata.

                          - Voldemar Vaga, "Rooma kunstiajalugu", 1932

                          Kommentaar


                            Siit tuleb küll mingi unintended-pun-auhind

                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Pakutud on kindlasti. Küsitav ona inult kas seda pakkumist ka tõsiselt mõeldi või on see lihtsalt poos.
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma natuke aega mõtlesin, et kes see "ona inu" on. Neetud kirjutamispäev.
                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Uus klaver ja siiani harjumatu - kipun mööda lööma.
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ja lisaks sellele kirjutad ka valesti.
                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Löön või kirjutan, mis kurat seal vahet on?
                            Pastakaga kirjutan ja klaveriga löön. Vot nii. Kas valesti või õigesti- see on juba juhuse küsimus
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Hahahhaa
                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              See oleks nagu läheks Hollikasse või Atlantisesse 10 punktist püssi sebima, hommikul aga ärkad 2 punnise ülekaalulise kõrval ülesse ja lähed peegli ette endale korrutama et "tegelikult sai ju head nikku". Ärgake ülesse ja ärge leppige selle idiootsusega!!!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                See sobiks ka Arsenali teemasse nagu rusikas silmaauku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X