320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sest see oli tema arust ka hea ja naljakas idee. Staadium naeris Jasperi nalja üle. Lihtne, ei?
    Ma arvan, et Staadium ei saand üldse naljalegi pihta. Ta arvas, et see on päris hea lihtsalt.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Ma arvan, et Staadium ei saand üldse naljalegi pihta. Ta arvas, et see on päris hea lihtsalt.
      meh...
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Aga kui teemas ka natuke püsida siis, Tofoa, sa võiksid ju selle auhinna teema 2014 ka ära teha. Sa nagunii tahad seda ilgelt teha ja kuidas muidu sa oma hääled saad?

        Ära lase nüüd mõnel kapiheterofoobil siin foorumis su enesekindlust ja maasterplaani rikkuda.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Aga kui teemas ka natuke püsida siis, Tofoa, sa võiksid ju selle auhinna teema 2014 ka ära teha. Sa nagunii tahad seda ilgelt teha ja kuidas muidu sa oma hääled saad?

          Ära lase nüüd mõnel kapiheterofoobil siin foorumis su enesekindlust ja maasterplaani rikkuda.
          Mind on ära lintšitud. Paraku siin foorumis ei sallita tolerantseid ja hea hingega kodanikke. Eks ma võtan oma aastajobu või aasta kuldmunni tiitli auga vastu, pisar silmanurgas. Kindlasti ootab mind sel aastal suurel hulgal negatiivseid auhindu. Või ootab mind üldse auhindadest vaba aasta. Osad inimesed kindlasti armastavad nii mind "karistada." Teha nägu, nagu mind pole olemaski. Vaata näiteks Priidu eelmise aasta nominatsioone. Siiamaani olen solvunud. Ja nüüd tuleb kuldmunn või täispuidusttüra v teab-mis sinna otsa. Ja Hofnar lükkab selle mulle sisse ka veel, kapiheterofoob, nagu ta on. Headel inimestel on siin elus raske. Kurjus võimutseb.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Vähem möla, rohkem selle aastaste auhindade teema tegemist/vedamist. Detsember juba käes. Poleks nii mitut kohustus enda peale juba võtnud, veaks vast ise.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Vähem möla, rohkem selle aastaste auhindade teema tegemist/vedamist. Detsember juba käes. Poleks nii mitut kohustus enda peale juba võtnud, veaks vast ise.
              Vaatasin, et millal tavaliselt teemad tehtud on. Tänavune teema on ikka üks varajasemaid. Kui üldsus nõuab, siis midagi pole teha. Läbi aegade kvaliteetsem ja kvantiteetsem host päästab päeva.

              Minge valima!

              2014 - 04.12.14
              2013 - 08.12.13
              2012 - 03.12.12
              2011 - 09.12.11
              2010 - 14.12.10
              2009 - 02.12.09
              2008 - 18.12.08
              2007 - 18.12.07
              2006 - 17.12.06
              2005 - 22.12.05
              2004 - 20.12.04
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Vaatasin, et millal tavaliselt teemad tehtud on. Tänavune teema on ikka üks varajasemaid. Kui üldsus nõuab, siis midagi pole teha. Läbi aegade kvaliteetsem ja kvantiteetsem host päästab päeva.

                Minge valima!

                2014 - 04.12.14
                2013 - 08.12.13
                2012 - 03.12.12
                2011 - 09.12.11
                2010 - 14.12.10
                2009 - 02.12.09
                2008 - 18.12.08
                2007 - 18.12.07
                2006 - 17.12.06
                2005 - 22.12.05
                2004 - 20.12.04
                MM-i aasta ikkagi ja Reali CL-i võit on ka uut rahvast ja "kvaliteetkirjandust" juurde toonud. Et hea, et ongi pisut rohkem aega mõtisklemiseks ja tasapisi kirja panemiseks.

                Kommentaar


                  Mulle vist sähvatas midagi kusagil mälusopis... See jaalo tuletab mulle meelde tegelast kes kasutas Barca avatari. Nimi ei meenu ja ei viitsi otsida. Igates ta käis pidevalt vingumas ja ropendamas, et kui halvasti meil kõik on ja Messi peaks lööma kõik meie väravad. Peale igat mängu vingus ja kunagi polnud ta rahul tulemustega. Siis ta äkitse kadus, kui Barca ei võitnud ühtki tiitlit. Ja siis kui Real hakkas see hooaeg meeletult väravaid lööma ja eriti Ronaldo, siis ilmuski see imeloom jaalo siia foorumisse.
                  Pole mingi varikasutaja vaid Barcas pettunud gloryhunter, kes leidis hetkel uue iidoli. Lõpetab Ronaldo skoorimise ja kaob ka huvi Reali vastu poisikesel...
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Mulle vist sähvatas midagi kusagil mälusopis... See jaalo tuletab mulle meelde tegelast kes kasutas Barca avatari. Nimi ei meenu ja ei viitsi otsida. Igates ta käis pidevalt vingumas ja ropendamas, et kui halvasti meil kõik on ja Messi peaks lööma kõik meie väravad. Peale igat mängu vingus ja kunagi polnud ta rahul tulemustega. Siis ta äkitse kadus, kui Barca ei võitnud ühtki tiitlit. Ja siis kui Real hakkas see hooaeg meeletult väravaid lööma ja eriti Ronaldo, siis ilmuski see imeloom jaalo siia foorumisse.
                    Pole mingi varikasutaja vaid Barcas pettunud gloryhunter, kes leidis hetkel uue iidoli. Lõpetab Ronaldo skoorimise ja kaob ka huvi Reali vastu poisikesel...
                    Mitte gloorihanter, vaid tavaline kehv troll. Talle mingi auhinna andmine oleks talle väga meltmööda, seetõttu soovitan ta enda nimekirjast välja jätta.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Vaatasin, et millal tavaliselt teemad tehtud on. Tänavune teema on ikka üks varajasemaid. Kui üldsus nõuab, siis midagi pole teha. Läbi aegade kvaliteetsem ja kvantiteetsem host päästab päeva.

                      Minge valima!

                      2014 - 04.12.14
                      2013 - 08.12.13
                      2012 - 03.12.12
                      2011 - 09.12.11
                      2010 - 14.12.10
                      2009 - 02.12.09
                      2008 - 18.12.08
                      2007 - 18.12.07
                      2006 - 17.12.06
                      2005 - 22.12.05
                      2004 - 20.12.04
                      Katsu need enne maid siis kokku lüüa ikka
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mitte gloorihanter, vaid tavaline kehv troll. Talle mingi auhinna andmine oleks talle väga meltmööda, seetõttu soovitan ta enda nimekirjast välja jätta.
                        Ja esimese päevaga on ta saanud nomineeritud erinevate kasutajate poolt erinevates kategooriates kokku 13 korda. Algus on paljulubav

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Nüüd on mul küll häbi, kirjaoskamatute imbetsillide arust oli see päris hea...ma ei saand pihta. Võib-olla on asi kellaajas. Seleta lahti Jassukene.
                          Mina irvitasin vaid seda kommentaaride jada ja mingi hundi signatuuri, mis mulle silma jäi lõpus!

                          Möla auhindade kohta Lehekülg 40.jpg
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Mina irvitasin vaid seda kommentaaride jada ja mingi hundi signatuuri, mis mulle silma jäi lõpus!

                            [ATTACH=CONFIG]3711[/ATTACH]
                            Täpselt mis mina ütlesin ju?
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Vaatasin, et millal tavaliselt teemad tehtud on. Tänavune teema on ikka üks varajasemaid. Kui üldsus nõuab, siis midagi pole teha. Läbi aegade kvaliteetsem ja kvantiteetsem host päästab päeva.

                              Minge valima!

                              2014 - 04.12.14
                              2013 - 08.12.13
                              2012 - 03.12.12
                              2011 - 09.12.11
                              2010 - 14.12.10
                              2009 - 02.12.09
                              2008 - 18.12.08
                              2007 - 18.12.07
                              2006 - 17.12.06
                              2005 - 22.12.05
                              2004 - 20.12.04
                              Noh jah...kui sa nii ütled.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Noh jah...kui sa nii ütled.
                                Ära paugu, võmp. Vaata mu süvaanalüüsi auhindade jagamisel ja võrdle seda teistega.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X