320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    nahhui sellel jasperil on vaja kõik auhinnad eraldi postitustes ära anda ve? pane kõik ühte posti, saaks midagi aru ka. või pane ona , lööb pildi selgeks...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas count Vaata postitust
      nahhui sellel jasperil on vaja kõik auhinnad eraldi postitustes ära anda ve? pane kõik ühte posti, saaks midagi aru ka. või pane ona , lööb pildi selgeks...
      Kas oscarite jagamisel loetakse kõik võitjad järjest ette? Sa oled onast pildituks pannud. Söö porgandit.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Mitte naljakate naljade eripreemia http://foorum.soccernet.ee/showpost....5&postcount=79
        AILTON

        Kommentaar


          #94
          Vivent - vicent FTW! BTW, tseltik on seriously sexy. lol wut?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Vivent - vicent FTW! BTW, tseltik on seriously sexy. lol wut?
            Pilti või ei usu!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Pilti või ei usu!
              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Parim teema:Totside teema,kuigi maitse ple eriti tasemel

              Kõige seksikam postitaja:ceöticu tśikk
              Mis pilti Sa tahad, kui allways machester on oma sõna öelnud
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #97
                2009 SN nägu on Mehinikunisaator. Kõik ja hüvasti aasta(32-se postitusmeetrimunniga ei julgenud veel põhiteemasse kirjutada).
                Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                Kommentaar


                  #98
                  väike palve mõnele adminile või vastava alamfoorumi modele, kes asja näeb - kas Sillamäe Kalevi teemas on viimase aja jooksul seda postitust muudetud? Tsiteerisin eile auhindade teemas ja pärast seda on sisu tuntavalt muutunud. Saaks võib-olla mõnele mehele ühe auhinna veel juurde anda.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    väike palve mõnele adminile või vastava alamfoorumi modele, kes asja näeb - kas Sillamäe Kalevi teemas on viimase aja jooksul seda postitust muudetud? Tsiteerisin eile auhindade teemas ja pärast seda on sisu tuntavalt muutunud. Saaks võib-olla mõnele mehele ühe auhinna veel juurde anda.
                    Muudetud on, aga tagasi muuta seda ei saa. Mis teha, urmarile ei meeldi vist aupaiste. Kindluse mõttes soovitan järgmine kord tsiteerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Muudetud on, aga tagasi muuta seda ei saa. Mis teha, urmarile ei meeldi vist aupaiste. Kindluse mõttes soovitan järgmine kord tsiteerida.
                      Ega ei pole vajagi tagasi muuta, tahtsin lihtsalt kinnitust saada, tänud. Fitti poolt kunagi kasutatud hea uudissõna "tropitiplom" sobib siia konteksti suurepäraselt.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator
                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Seoses selle Aafrika Cup-ile sebimisega tuli mulle meelde üks jutt Portugalis Lorenzoga ,kel oli väga hea mõte mida me koos natuke jõudsime arutada.
                        Ja jutt oli sellest ,et meie parimad noored võiksid mängida Portugali teises liigas . Et miks ? Aga selleks ,et nad saaksid kogu sügis-talvise-kevadise perioodi mängida looduslikul murul. Tuleks osta mõni saadaval olev teise või kolmanda liiga klubi ja parimad kutid sinna mängima saata. Minu meelest väga asjalik mõte ,leiduks vaid Eesti ärimehi ,kes selle ellu viiksid .
                        Ja arvate et Eesti suudaks mängida kogu hooaja selölisel tasemel et liigasse püsima jääda. Kõvemad poisid on ju oma klubide juures ka!
                        Uue aasta auhindade jagamiseks.

                        Kommentaar


                          Eksisin ka korra siia alamfoorumisse ära ja tuleb vist tänusõnad edasi anda - aasta pessimist. Ei oskagi midagi öelda (kunagi vist olen vastandkategoorias tegija olnud, muudes asjades ka isegi, aga vot, ei tõmba siia aega veetma enam miskipärast). Uuel aastal loodetavasti pole põhjust kurta (kuigi lootused pole ka just üles krutitud Interi osas).

                          Ja cannu'le ütlen nii, et ma ei raatsi seda kümpsi välja käia, et avatar uuesti ära vahetada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Soccerneti foorumi "aasta jobu" tiitli minult äravõtmiseks peab ikka kõvasti vaeva nägema...arvestades et ma pole veel õieti sõna saand kuskil võttagi...MM aga sel suvel tulemas ja küll ma siis jõuan kõik nurgad siin täis jobu(i)tseda...
                            Kahju et Eesti jalgpalli fännide tase on nii madal, mingi viis venda räägivad asjalikku juttu, ülejäänud ei jaga midagi, aga kõik tahavad üksteist oma "tarkuseteradega" üle trumbata, mees kes oskab kõige paremini googlit kasutada on aasta suurim fänn jne. nutma ajab see tase tõesti.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              nutma ajab see tase tõesti.
                              Vähemalt päästab sinu tase välja ja ajab meid naerma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Soccerneti foorumi "aasta jobu" tiitli minult äravõtmiseks peab ikka kõvasti vaeva nägema...arvestades et ma pole veel õieti sõna saand kuskil võttagi...MM aga sel suvel tulemas ja küll ma siis jõuan kõik nurgad siin täis jobu(i)tseda...
                                Kahju et Eesti jalgpalli fännide tase on nii madal, mingi viis venda räägivad asjalikku juttu, ülejäänud ei jaga midagi, aga kõik tahavad üksteist oma "tarkuseteradega" üle trumbata, mees kes oskab kõige paremini googlit kasutada on aasta suurim fänn jne. nutma ajab see tase tõesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X