320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Aaa, ma ostsin ühe eriti kalli ja ma usun, et sinu loal (vast?). Kuhugi ema juure Tartusse see jäi ja jõulude ajal ma seda enam ei leidnud. Aga ok, kaks special orikat coming up.
    Jätkuvalt, ära tee nahka

    Mul ei ole õrna aimugi, mis sa mulle ostnud oled. Ühel hetkel sa teatasid, et sul on jook välja valitud. Mulle sa valikuõigust ei andnud. Aga ma aktsepteerin ka seda ühte eriti kallist. Kaht orikat ei aktsepteeri.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      /Muig. Salvestan.
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kostja Kasahstani, Liivak Bosniasse, Lipin Usbekki, Puri Iirimaale. Üks edulugu teise järel!

      Üritan ka veel eelmise aasta ankeedi täita. 1. veebruarini on aega, right?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust



        Üritan ka veel eelmise aasta ankeedi täita. 1. veebruarini on aega, right?
        Täpselt nii.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kui Icemani dokfilmi arvustus oli üle prahi, siis orbiku balleti arvustus rokkis mu sokid.

          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Käisin see milleenium esimest korda balletti vaatamas
          Top viis Pähklipurejast
          1) Ballett on vist ainus ala, kus mehed näitavad rohkem kui naised*
          2) Kohe palju toredam on käija kultuuri nautlemas kui mõni lugu repertuaarist on tuttav. Pähklipurejas oli, Wagneri "Lendavas Hollandlases" ei olnud.
          3) Esimese poolaja lõpp läks suht pedofiilseks ära.
          4) Laval oli raadioteel juhitav rott. Loodetavasti tulevad järgmisesse Luikede Järve droonid, mis on maskeeritud luikedeks ja lendavad inimeste kohal. See oleks vägev
          5) Tore oli. Ehk lähen järgmine kord varem kui järgmine milleenium.

          *naiste rõõmuks topis.*
          *Ja osade meeste
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kui Icemani dokfilmi arvustus oli üle prahi, siis orbiku balleti arvustus rokkis mu sokid.
            Arvustus?

            Kommentaar


              Jäi silma, et auhindade teemas on mõne puhul mind nomineeritud kui 'fännim fänn'. Olen küll meelitatud, ent pean siiski aususe huvides nentima, et alates eelmisest hooajast on mu side klubiga läinud natukene tihedamaks kui pelgalt tavafännil. Optimism on siiski olnud ehe ja tribüünil omadele kaasaelamas võib mind näha ka edaspidi. Kui tahta kedagi Rakvere leerist selle tiitliga premeerida, siis RaitR on mees kelle ees tuleb müts maha võtta - võimalusel alati tribüünil, kuigi elu on viinud kodulinnast eemale. Toetus on olnud alati tingimusteta. Kahjuks postitab vähe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Kui tahta kedagi Rakvere leerist selle tiitliga premeerida, siis RaitR on mees kelle ees tuleb müts maha võtta - võimalusel alati tribüünil, kuigi elu on viinud kodulinnast eemale. Toetus on olnud alati tingimusteta. Kahjuks postitab vähe.
                Alati on võimalus seda ka ametliku auhinna andmisega väljendada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Alati on võimalus seda ka ametliku auhinna andmisega väljendada.
                  Ole mureta, väiksed boonused on meil silmapaistvamate jaoks olemas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Tra, kas selle teema mõtte ei olnud, et saaks jaanipäevani möliseda, et tee kokkuvõte ära?
                    Vähem mölinat, rohkem hääletamist.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ole nüüd. Miks peaks Rooma soovima müüa sandikopikate eest oma üha parima poja liia "rivaalile"? Saaks aru kui jutt käib 60+ millist vms, aga turuväärtuse, 40+mil, järgi küll selline tehing toimuda ei saa. Miks peaks Manolas soovima prInterisse minna? Sa nägid ikka kuidas tema sisemine Hunt eile Sharaawy väravat tähistas? Miks peaks soovima Itaalia meister ja CLi tiitlipretendent soovima minna meeskonda, kes ei suuda EL kohtagi välja jobistada ja heal juhul lõpetab seal top10 piirimail? Peale võimaliku suurema palga on üldse mõni loogiline argument ka selle prInterista merdade märjale unenäole? Kui ta nii väga isegi sooviks lahkuda, siis tal on kordades paremaid kohti nagu Chelsea, kus ta saaks hiigel palka, konkureeriks CL tiitlile, ühesõnaga ambitsioonikas tippklassi meeskond, aga kuskil Interisse minek oleks 25 aastase superstaarile sama mis minna Cesena eest suure palga eest kõksima. Paluks mitte sellist absurdset jobi levitada!

                      Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                      Eks see ole juba aegade algusest nii, et suuremad klubid ostavad väiksemate parimad pojad ära. Kurb, aga mis sa ikka teed.

                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Keda meil Interist osta on ?

                      Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                      Said valesti aru. Suuremad ostavad väiksemate paremad pojad ja vastu annab kehvemad. Näide: Manolas Interisse, JJ vastu.
                      Väike näide Itaalia fännide sõprusest.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Väike näide Itaalia fännide sõprusest.
                        Mulle tundub see küll lihtsalt omavahelise sõbraliku ilkumisena.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Mina mäletan küll plasticu viimast postitust, kus ta kuulutas, et rohkem ei postita. Ta on seda lubadust ka ausalt täitnud. Aga see kahju, mis aastaga on tekitatud, ei jäänud märkamata.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Fakt, et Jormma mitte ühtegi jobude kategooriat ei võitnud, on küll märkimisväärne. Tase oli väga kõrge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Fakt, et Jormma mitte ühtegi jobude kategooriat ei võitnud, on küll märkimisväärne. Tase oli väga kõrge.
                              pakun, et ainult mingi estonianmoments viitsib teda lugeda.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                tubli caunt, et trollis ilusti lõpuni
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X