320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suvi, vallatu suvi.

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Sina rott mulle seda küll ütlema ei tule, kuhu ja kuna ma postitada võin.


    PS Väga informatiivne postitus sinult. Selliseid "uudiseid" võid sa oma lauasahtlis olevasse vihikusse kirjutada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Eks piduriklotsid vaja vahetust. Sellega on ikka nii, et roolis olles ei saa ju ise aru, et miskit on valesti.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Urmari küsimus SoccerGoalile.

        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Miks ei kajastu Sa oma ülevaadetes ohtlike rünnakute arvu, mis meil Esiliigas 150 kanti mängu kohta on. Huvitav oleks teada, palju neid III liigas ka on?
        Mingid asjad ei tohi aasta lõpus ununeda.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Kuidas veganid suhtuvad pimedate juhtkoertesse?
          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
          Hapukoorega täitsa hea.
          see vist ka ei ole siia logitud veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Suvi, vallatu suvi.
            maisaa aru, miks talle veel tähelepanu pööratakse. õigemini, miks pole bänni saanud. terve foorum nii jõhkrat spämmi täis
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              maisaa aru, miks talle veel tähelepanu pööratakse. õigemini, miks pole bänni saanud. terve foorum nii jõhkrat spämmi täis
              + 1
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Aga nii paraku on.

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                - Eesti eurohooaja kõige põnevam hetk on loos.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Mul on tegelikult Aetist veidi kahju. Ta on rohkem ERR säästupoliitika sümboliks jalgpallistuudios.

                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Ma enam ei suuda lihtsalt. Olen enda meelest liiga hea südamega inimene, kes ei taha teistele halba ning kes "head" inimest eales mustanud pole. Kui Aet on kellegi Teie isiklik tuttav, palun vihjake talle, et ta siiski võiks millegi muu südamelähedase tööga tegeleda. Ma näen, kuidas ta üritab ning selle tõttu ongi väga karm niimoodi kirjutada, aga ausalt öeldes pole peale eelmist EM-i asi paremaks läinud ning mul hakkab see viimanegi telekavaatamisisu (ehk spordiotseülekanded) ära kaduma ning tõesti ma keerasin eile maha ka teleriheli. Sõnavara/sõnastus on ikka häirivalt puudulik, kasutusel on väga imelik eri spordialadelt kokkukraabitud sõnavara, stiilis "Indrek, kas oled ka kunagi palliga väravasse saanud?" + puudulikud jalgpallialased teadmised + puudujäägid ka kohalikust jalgpallielust (Zelinski treeneriteema näiteks). Sellisel riiklikul tasemel ei mäleta ma, et keegi nii asjatundmatu oleks eetris püsinud(!). Ühesõnaga kokku pakett "lackib" meeletult ning ma ei taha enam sellisest programmist osa saada. Las olla meik, nagu ta on, mind sellised asjad ei häiri...


                  Zelinski muidugi hiilgas samuti, mõlemad tiimid veeretavad viimaseid minuteid palli, mitte keegi kuhugi torma (no mitte ükski mängija) ning ikka on kohustuslik mainida, et "tegelikult ei taha mitte KEEGI penalteid ja mõlemad tiimid soovivad mängu enne penalteid otsustada. Pole nüüd midagi hullu, kuna peale seda veel tuli post+latt, aga no mängupilt ei kõnelenud mitte vähimatki tol momendil.


                  Mul on seda nii piinlik kirjutada praegu, kuna ma tahaksin olla hea inimene ja olen seda ka teiste vastu enamasti olnud, aga palun, Aet, mõtle korra eneses läbi, kas see on õige töökoht Sinule? Võib-olla teed siiski hetkel ruumi kellegile teisele, võtad aja maha ja mõtled eneses asjad läbi, ehk vaatad, kuidas mujal maailmas tehakse...


                  Mul on piinlik, aga ma ei hakka Aetile otse seda kirja saatma, ehk keegi teine suudaks seda vähema südamevaluga teha...
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                    Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

                    Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      kas mingit kirjutamata reeglite kirjutamis teemat pole kuskil? võiks teha mingi stiki kuhugi?
                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      no et küündimatute debiilikute.

                      tegelt on foorumis aastate jooksul tekkinud selline kord või tava või kuidas iganes me seda ka ei nimeta - etikett! -, et iga klubi fännid kannavad ise selle eest hoolt, et igasugused põnevamad/reaalsemad üleminekute kõlakad ning ka reaalsed ostud-müügid saaks kirja ning siis tulevad kaasfännid kiitma-laitma-niisama puid alla panema*, mitte ei ole ühte labiilset lammast, kes mööda küla käib ja vastu iga maja aeda munni vähemalt ühe korra puhtaks lööb.
                      miks see nii on? mai tea, tundub justkui loogiline, et iga mats pröökab ikka oma puu all. mitte et ei tohiks mujal sõna võtta, aga kui foorumis üleminekuteperioodil muud pole kui mingi klaviatuuri ja internetiühendusega kähmaka lämin (olgu selleks saver või mõni talle eelnenud-järgnev tont), siis viskab tegelt koppa küll - kellel varem, kellel hiljem.

                      ma sellesse ignoorimisse ja vastavasse listi panemisse (nii elus kui foorumis) väga ei usu: kuigi keegi väärib putsi saatmist, siis tuleb ta ka putsi saata, vahel korduvaltki, sest nii säilib lootus, et äkki kunagigi hakkab inimene mõtlema, et võib-olla tegin ikkagi mina midagi natuke valesti ja parandab käitumist, mitte ei lahmi uhkes õndsuses edasi. hakkas minugi (ja ilmselt paljudel teise-kolmanda-viienda laine poistel-tüdrukutel) foorumielu samuti, mistõttu meenutan estonit, pätut ja muid ässasid tänase päevani hea sõnaga.

                      *elu näitab, et nö fännideta klubide uudised (transferite omad või muud) leiavad samuti kuidagi orgaaniliselt oma tee lugejateni.

                      kokkuvõtlikult: siin foorumis on väljakujunenud, kuid siiski arenev ja mitte kuigi suletud ökosüsteem ning mingisugune 16aastane türastund pauk ei tule sellega nussima.

                      ps. sorri moya ja teised poisid, et see kõik nüüd nevertoni temasse sai. phil jagielka!
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Miks ta jobu on?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Miks ta jobu on?
                          Suurepärane kingitus Soccerneti perele suvepäevade puhul, ise nurga taga vinne pigistamas?
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Sa oled ju troll.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              u absolute beauty
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Panite Jasperiga öösel koos jooki?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                                Tuleb ära märkida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X