320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ta sind küll ei mäleta
    Kas ta oli onju see inimene, kellele me soccerneti fänniturniiri parima auhinna andsime? Või ajan sassi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas ta oli onju see inimene, kellele me soccerneti fänniturniiri parima auhinna andsime? Või ajan sassi?
      Ajad sassi
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ajad sassi
        Aa, sorry. Ajapikku lähevad kõik naised ühte nägu

        Kommentaar


          Vaatasin järgi. Täitsa teine nimi on isegi

          Kommentaar


            Ei olnud Jana. See oli üks rakvere näitsik toona
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kas see käik langes samasse aega, kui sa ühes teises teemas teatud produkti *khmm khmm* vastavust veganite standarditele uurisid?
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ei, jummala viisakas õhtusöök oli. Kämoon, nilbikud!
              Algselt postitas Stok
              See võis olla Jana Pipar, vähemalt tunduks loogiline.
              Klapib jah, näen ka loogikat

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas ta oli onju see inimene, kellele me soccerneti fänniturniiri parima auhinna andsime? Või ajan sassi?
                2015 oli Karen,

                ka tagantjärgi auhinda väärt postitus, kui teemasse jääda
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  2015 oli Karen,

                  ka tagantjärgi auhinda väärt postitus, kui teemasse jääda
                  Homme otsib sama kommentaatoritiim Mart Sanderit taga.

                  Kommentaar


                    Meenub jah see kommenteerimine. Kuulda oli, et boksis oli väga lõbus aga ega jutust suurt midagi aru ei saanud. Ei tea kas helisüsteemi on Kalevis tuunitud?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Viinal siis aktsiis 1.80 koos käibega poolelt liitrilt. Aga poehinnad? Kes ise kohal käinud, võiks hindu teada anda. Ajakirjanduse kaudu on keeruline, kõik kirjutavad ametnikukeeles, millest keeruline aru saada.
                      Salvestame.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        juhtusin tagantjärele lugema,
                        kuidagi hingestatum ja rohkem insightful kui 99% muud sisu siin foorumis:

                        Tervitusi kõigile! Ennekõike põhjustest, miks ma otsustasin siia uue teema teha. No nagu siinsed foorumlased võib olla on tähele pannud, olen alates 1. augustist siia foorumisse postitanud päevas ühe panuse (tegelikult 73 päeval 92-st). Olen kõiki neid panuseid (ja ainult neid) ka mänginud. Igale panusele olen võrdselt 200

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                          juhtusin tagantjärele lugema,
                          kuidagi hingestatum ja rohkem insightful kui 99% muud sisu siin foorumis:

                          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1849780
                          Ma olen seda nagu tükk-tükk maad varem lugenud? On see mingi repost?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma olen seda nagu tükk-tükk maad varem lugenud? On see mingi repost?
                            Ajad sellega segamini, mis oli aastal 2015 kirjutatud.
                            Episood 1
                            Aasta 1997. Jaanuar.


                            Oli mu elu 2. Tali Cup (mäletate seda saaliturniiri noorte seas? Üks suur ja geniaalne turniir. Ma ei tea, kuidas teil, aga mul on olnud alati kiiks seda võita. Õnneks tegime selle pulli TJK-ga ära). Mind ja Maksimi pandi ühte võistkonda. Meie võistkond põhimõtteliselt koosneski minust ja temast + oli Enn Läänmäe 3-4 tol hetkel suht saamatut poissi. Meie õlul jõudis see võistkond finaali, kus me kaotasime Narva väga tugevale võistkonnale, kus säras selline kaotatud hing nagu Igor Rogov. Igatahes oli üks alagrupimäng. Kuna sel hetkel oli mul tugevam löök kui Paponovil, siis oli treeneri juhend, et ma löön keskelt peale kui pall lahti mängitakse (teate küll, need ülekasvanud poisid väga väikeste poiste jalgpallis nii skoorivadki saalis). Paponov segab vahele, lükkab mu eemale ja demonstratiivlselt lööb palli, mis veereb auti. Täielik egoist läbi kogu elu.
                            Episood 2
                            Aasta 2006. Veebruar


                            Tavaline trenn. Tollel ajal sahkerdasime oma TJK meeste võistkonnaga kusagil II liigas ning valmistusime uueks hooajaks. Tingimused olid kusised, pallid olid sitad, samas uueks hooajaks saime 3 uut palli. Millegi pärast Paponov kujutas ette, et tema peab trennis saama lüüa ainult tutikate pallidega. Nii tobe kui ka see poleks, siis mulle tuli mu trennikaaslane trennis kallale, kuna ma võtsin "tema palli" ära.


                            Episood 3
                            Aasta 2006. August


                            1990. sündinud poiste liigas (tol hetkel B-klass) oli tol hetkel põhimõtteliselt 3 TOP klubi. 1. oli Flora, kes rabas endale mängijad, kellel olid parimad finantsvõimalused, kelle treener oli siis Zaur. Märkimisväärsed mängijad: Anier vanem, Henrik Ojamaa, Reintam. 2. oli Tammeka, võistkond, kellele suutis Jädal kokku klopsida ning suutis neid õpetada geniaalset söödumängu mängima. Sööt käis ülihästi neil. Märkimisväärsed mängijad: Prosa, Mait Toom, Laabus, Tenno. No ja kolmas tiim olime meie (TJK), kus mängisid praegu meedias kuuldel olevad mängijad nagu Paponov ja Tšegodajev. Augusti keskel oli selge, et TJK ja Tammeka rebivad kindlalt ette Florast ning tiitlit otsustatakse mängus, mis peetakse 30. augustil Tartus Tammeka ja TJK vahel. Augusti keskel tuleb aga teade, et sellele perioodile on määratud meievanuste poiste koondise kokkutulek. Aga mitte see ei olnud selle juures kõige jaburam. Kõige jaburam oli see, et parima kaitseliiniga võistkonnast ning parima rünnakuga võistkonnast kutsutakse kahe peale 2 mängijat sinna. 2 faking mängijat. Meil oli see Paponov. Tammekal oli Prosa. Prosa ütles ära sellest kutsest, et võistkonda aidata, Paponov ei öelnud ära. Tal on teiste peale alati pohui. Samas võiks ta mõelda, miks ta seal koondises oli ja tänu kellele. Muideks TJK-l oli alates mingist hetkest kogu aeg vaid 1 inimene koondisekutse saanud. Justkui mingi kvoot oleks olnud. Siis kui Paponov oli Hispaanias (kuhu sai ka tänu tutvustele), käis meil kogu aeg koondises Savtšenko, siis kui Paponov tuli tagasi, siis järsku ei olnud enam Savtšenko koondise materjal. Ehk siis Paponov on minu jaoks see altkäemaksu, tutvuste, pistise süsteemi nägu. Ehtne näide sellest, kuidas mitte sittagi trennis tegemata, võid teha kõike, mida tahad ja saad igale poole kuhu sa tahad. Seda muidugi oma tutvuste ulatuse piires.


                            Teate, mis on kõige kurvem selle U-17 koondise juures, mis lõpuks hilissügisel riiki A le coq Arenal esindas. Kaitses mängisid mingid SC Reali 91 sündinud noored. Ma teisi tulemusi väga ei mäleta, aga ma mäletan, et istusin tribüünil ja vaatasin, kuidas koondis Horvaatiale 1-7 hävib. Nagu täielik pask. Treeneril polnud õrna aimugi, kes milleks võimeline on, ta polnud ühtegi mängugi vaatamas käinud kunagi. RÜndes Ojamaa isetses ja üritas välislepingut sebida, poolkaitses hüsteeritses Paponov ja kujutas ette, et ta peab ise keskkaitse olema, parem kaitse oli faking Moneš.


                            Neid episoode on tohutult ja paljusid ma enam ei meenu. Mul on hetkel vaid üldine mulje ja see ei muutu kunagi, vaevalt, et Maksim ka kunagi muutub. Ma ei soovi talle isiklikult halba, aga koondise särgis ma teda näha ei tahaks. Tal on alati võistkonnast pohui, ta isa tahtis, et ta oleks jalgpallur, Maksim ise tahtis ilusat elu, kalleid autosid, ilusaid naisi. Ma usun, et nüüdseks (jälle tänu isale ilmselt) sõidab ta kusagil Tallinnas taksot ning üritab raha leida lapse eksisteerimiseks.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Põnev lugemine. Ma nüüd tean, mis telekavaataja nimi on (tõenäoliselt unustan paari päevaga ära jälle).
                              Kui nime ära tundsin, siis härra telekavaataja on kunagi ka Järveotsa Gümnaasiumis õppinud, nagu ka Henri Külm?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Kui nime ära tundsin, siis härra telekavaataja on kunagi ka Järveotsa Gümnaasiumis õppinud, nagu ka Henri Külm?
                                See on vale väide.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X