320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See on vale väide.
    Pardon, ajasin su ühe teise mängijaga segamini.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
      Liverpooli toetajatel vähemalt igav kunagi ei hakka, ka 3-0 eduseisus on mängu huvitav jälgida.
      Kuld!
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        millisest ülekandest see Vardy lööb värava pärit on? Oleks nagu mõni Lõuna-Ameerika kutt, kes eesti keele ära õppinud

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          millisest ülekandest see Vardy lööb värava pärit on? Oleks nagu mõni Lõuna-Ameerika kutt, kes eesti keele ära õppinud
          Viasat Sport Baltic feat Mõnuagent

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Kõige ägedam varikonto: Count
            Meeleheitlik üritus aasta trolliks nomineeritud saada?

            Kommentaar


              Härra Telekavaataja võiks oma nooruspõlve jalgpalli seikadest raamatu kirjutada vist. Tõsiselt äge on neid lugusid lugeda. Nii jätkata!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator
                Midaiganes peale mendi kutsumise. Sest: Eeestii poolitsei, Eesti politsei. On alla igasugu arvestus olev organisatsioon mis üritab olla nagu USA police. Vastikud, ülbed, kartvad olevused. Mentla on koht kuhu mina ei pöördu ühegi asja pärast. Parim ment on surnud ment.

                See on minu arvamus ja keegi seda muuta ei saa. Ma ei eelda, et teised nii peavad arvama aga andke andeks, sellise tühise asja peale kukkede juurde jooksmine on vähe kusine.

                Ma juba kujutan ette, kuidas foorumis olevad konstaablid või nendega seotud isikud tulevad mind läbi ravima ja mingeid situatsioone välja tooma. Ärge vaevuge.

                E: Kitsed tõid lipu välja kuskilt siis ???

                Ei teagi kohe, kas nutta või naerda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Mina sain omale tõenäoliselt selle aasta viimase jobu oma ignore listi.
                  Sel aastal on see talv nagu talv viimasel ajal ikka. Tänu sellele ujus aasta viimasel päeval aasta suurim jumpstükk vee peale. Piinlik, aga aus värk.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mina sain omale tõenäoliselt selle aasta viimase jobu oma ignore listi.
                    Jehhha, sain ära märgitud. Õnnitlused sulle ja mulle. Head vana lõppu ja uut, foorumi sõbrad 😊

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Leian, et võiks auhindade kategooriad natuke kaasajastada, meil on siin ikkagi vorstipidu ja kõige seksikamat vorsti välja valida on natuke imelik. Ja ka mõned teised kategooriad on ajale jalgu jäänud. Ise ma muidugi seda jama korraldada ei viitsi, mulle meeldib vinguda. Parimaid-halvimaid postitusi ma üles märkida ei viitsinud ja Mehhanisaator on oma eilse purtsatuse juba likvideerinud.

                      Minu meelest võiks välja näha nii:

                      Parim postitaja:
                      TOP 5 postitajad:
                      Suurim jobu:
                      TOP 5 jobud:
                      Parim teema:
                      Nõmedaim teema:
                      Parim postitus:
                      Kõige ropum postitaja:
                      Kõige intelligentsem postitaja:
                      Kõige vaimukam postitaja:
                      Kõige fännim fänn:
                      Parim uustulnuk:
                      Keda igatsen?
                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Naljakaim postitus peaks alati sees olema. Seda seepärast, et parim postitus kipub enamjaolt olema mingi tõsine jalkajaur, aga naljakaimate postituste pealt tuleb igasugu kulda.

                        Kommentaar


                          Iroonikute-aroonikute jama võiks välja jätta, kohe kindlasti pole vaja ka trolli teemat.
                          Märgiks veel marcellole( ja hostile kokkulöömisel), et markofkini nimelist postitajat ei ole juba aastaid, on Marek_T.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Iroonikute-aroonikute jama võiks välja jätta, kohe kindlasti pole vaja ka trolli teemat.
                            Märgiks veel marcellole( ja hostile kokkulöömisel), et markofkini nimelist postitajat ei ole juba aastaid, on Marek_T.
                            Jap!
                            Telefoniga toksides ei tahtnud nime valesti kirjutada ja läksin kergema vastupanu teed. Ei mäletanud täpset kirjapilti nii varasel tunnil
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Meeleheitlik üritus aasta trolliks nomineeritud saada?
                              Kalkuleeritud.


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Minu meelest võiks välja näha nii:

                              Parim postitaja:
                              TOP 5 postitajad:
                              Suurim jobu:
                              TOP 5 jobud:
                              Parim teema:
                              Nõmedaim teema:
                              Parim postitus:
                              Kõige ropum postitaja:
                              Kõige intelligentsem postitaja:
                              Kõige vaimukam postitaja:
                              Kõige fännim fänn:
                              Parim uustulnuk:
                              Keda igatsen?
                              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
                              looks good


                              PS marcello link äi tööta
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Nüüd vist korras. Murdocki post evertoni teemas
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X