320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei, ma seletan natuke lahti, mida ma silmas pidasin. Söögikohtadel on kasumi teenimiseks vaja kliente, klientida saamiseks on vaja asuda kohas, kus käib palju rahvast, kellel on vajadus kodust väljas süüa. Mina isiklikult arvan, et kui sa oled juba kodust ca 500 meetri kaugusel, siis enamasti sa sööd ikkagi kodus, väljas sööd siis kui tahad kodust kaugemal olles süüa. Võib-olla see on minu personaalne restoranide use-case, aga arvan, et enamik inimesi käitub nii. Kõige rohkem inimesi on kodust eemal, olukorras, kus tekib vajadus väljas süüa, Hobujaama ning Vabaduse Väljaku vahelisel alal ning lisaks kohtades, kus asub palju töökohti. Lisaks ka kaubanduskeskused, kus tekib kohati spontaanne soov midagi süüa. Kadriorus eriti töökohti ei asu. Kadriorgu ei satu ka kõik Tallinna saabuvad turistid, peamiselt jõuavad siia nö. kultuurituristid(trammides on enamasti nt. näha päris palju hiinlasi, samas soome keelt pole vist kordagi kuulnud), igasugu soomlased ja inglise poissmehed piirduvad Vanalinna ja Südalinnaga. Ma ei pretendeeri oma arvamusega absoluutsele tõele, aga minu arvates ei ole Kadriorus restoraniäriga liiga lihtne kasumisse jääda.

    NB! Tüüpilise restorani ärikontseptsiooni alla muidugi ei kuulu need söögikohad, kust suur osa klientuurist tellib toitu Wolti, tellitoit.ee-ga jne, ala Peetri Pizza jne.

    Kommentaar


      LaRaBla mure Carramba söögikoha pärast on asjatu, kuna see koht on seal eksisteerinud ju jumal teab mis ajast ja tore kuulda, et tegutseb siiani. Meenub mingi 15a vana lugu, kui olime seal lähedal kooliga mingis muuseumis ja pärast siis klassikaaslastega tuli sealt mööda minnes absoluutselt geniaalne "dare to" idee.
      Tegime mingi kivi-paber-käärid värgi ja mina kaotajana läksin sinna restosse sisse, vaatasin vist menüü hindasid ja hüüdsin kõva häälega "Ay Carramba" ning panin punuma
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        ise mõlteks, et korralik restoran, ikka restoran, eksole, mitte söögikoht just sõltubki kõige vähem ilmselt asukohast ja inimeste igapäevastest liikumisteedest. sinna enamasti päris hetke emotsiooni ajel sisse ei karata, vaid planeeritakse käiku pikemalt ette. mõne sündmuse või niisama toidulise naudingu puhul. mitmed eesti väga tuntud restod ei asu ju tallinnas, vaid kohati kuskil pärapes. nagu eelnevalt mainiti siis ka pigem viimase aja trend muidugi. ilmselt on peakokale väike egolaks ka, et tullakse spets sööma.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          ise mõlteks, et korralik restoran, ikka restoran, eksole, mitte söögikoht just sõltubki kõige vähem ilmselt asukohast ja inimeste igapäevastest liikumisteedest. sinna enamasti päris hetke emotsiooni ajel sisse ei karata, vaid planeeritakse käiku pikemalt ette. mõne sündmuse või niisama toidulise naudingu puhul. mitmed eesti väga tuntud restod ei asu ju tallinnas, vaid kohati kuskil pärapes. nagu eelnevalt mainiti siis ka pigem viimase aja trend muidugi. ilmselt on peakokale väike egolaks ka, et tullakse spets sööma.
          Tõesti ei asu. Siinkohal tuligi meelde et Rucola ( mis on täitsa okei resto) asub ehitajate teel näiteks. Paras kaka minna sinna, aga samas üsna tihti on nad täis rahvast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            mul on de Geast kahju. mitte sellepärast, et ta välja kukkus, aga teise värava puhul oli võimalus, et oskuslikumalt varastades oleks see jäänud lugemata. siis oleks pidanud kõigest:

            - kandma kogemata Mussolini sloganiga särki
            - veel rohkem kogemata valima endale Hitleri numbri, sest kuidas inimene, keda kahtlustatakse Mussolini kaasatundjana võiks midagi sellist teha
            - võltsima endale ülikoolitunnistuse
            - petma oma abieluvandeid
            - vahetama tiimi

            ja algaks üleilmne kampaania, kuidas David peaks CL-i võitma. (ajaa, vist peab hümnivilistjatele plaksutades vastu hakkama. vms ülinummi žest)
            Aasta kõige trollima postituse tugev kandidaat.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Kas eesti keeles on n.ö pehmendatud versioon ilmunud?
              Ajas muigama küll...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ajas muigama küll...
                Krt jäin hiljaks, aga kirjutan ka et salvestada
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ajas muigama küll...
                  Mille kohta budu küsimus käis?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Mille kohta budu küsimus käis?
                    Vajuta sinisele ruudukesele tsitaadipilves ja saad teada.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Alates SIIT. Aitäh ericbana!
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mobiilis puudub sinine ruut aga jah, jõudsin lugemata teemadega ka "minu võitluseni".
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Mobiilis on nooleke.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                            Kuhu see raha läheb? Mingid ulme rahad liiguvad aga arengut ei ole. Reimi ei süüdista aga vana hea 442 või 433 võiks siiski proovida aga noh mis sa proovid kui klassi pole, igal koondisel oma legend, Vassiljev riputab putsad varna mis siis Eestist saab? Klavan ka kaitsjana ei hakka ometi Eestit tassima. Totaalne häving see Kaukaasia turnee, või siis mitte? Tugevate vastu justkui mängime hästi (Armeenia) aga mingi Gruusia..Andorra...Gibraltar...Faroe Islands..no ei kannata. Rahvuste liigas võinuks Eesti olla kõige tugevamas grupis vähemalt oleks siis võimalustki
                            Ma pole tükk aega midagi nii lolli lugenud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Ma pole tükk aega midagi nii lolli lugenud.
                              Ma ei tea ma joon 3 liitrit Moldova riigiviina ära ja söön pelmeene peale, aga ma ei suudaks ikkagi teiste närviajamiseks sellist asja valmis kirjutada.

                              Kommentaar


                                Huvitav, milleks meil ignoorlist olemas on?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X