320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kas mu eeldus on vale, et meistrite liigas saavad kommentaatorid mingi ilgelt pika presskiti, kus lehekülgede kaupa statistikat ja ajalugu? See kuidagi kõigi kommentaatorite puhul silma jäänud, et muid liigasid tehes vaadatakse mängu rohkem, aga CLis on matš rohkem statistikalugemise taustaks.
    Uclis saad tiimi, mida oled aastas kaks korda seni näinud. Ehk Premmis olen pea iga meeskonda kaheksa korda hooajal teinud ja seetõttu on juttu rohkem.

    Ja stokile. Et kui ma vaataks enda lemmiktiimi mängu, siis ma eelistaks Järvelat, kui mul on tiimidest suhtkoht savi, siis Kruusi. Ehk puhtalt selle pealt, et kas elad kaasa või vaatad niisama ja tulemusest suhtkoht savi. Ja asi pole tippmängude jagamises, sest kaheksandikfinaalides läheb keskmine vaataja ikka Kruusi mängu peale

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Uclis saad tiimi, mida oled aastas kaks korda seni näinud. Ehk Premmis olen pea iga meeskonda kaheksa korda hooajal teinud ja seetõttu on juttu rohkem.
      Pigem on kuidagi tähelepanu hajunud, ma ei teagi, kuidas seda selgitada. Oletame, et on sarnased olukorrad:
      muud liigad: nüüd läks pall vasakule äärele Sterlingule, kellel on ruumi ette võtta. Sterling tsenderdab, ai-ai, Mahrezi löök läks postist napilt mööda. Olukord sai alguse Zinchenko heast pressist, kes pani koos Sterlinguga vastase paremkaitsja surve alla.
      samad vennad CLi puldis: manchester city on viimasest kümnest hispaanias mängitud kohtumisest võitnud vaid neli, sealjuures viimased kolm mängu on jäänud viiki, kui eelmisel kahel aastal kohtuti algrupis madridi re... Mahrez sai löögile... igatahes kahel eelmine hooajal kohtuti alagrupis kahel korral realiga ja matšid jäid 1 : 1.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kui vaatajanumbrid sitaks laes oleks, siis ilmselt jah.

        Aga kui taaskord väga "mulle meeldib nii, seega peakski olema nii"-tasemel analüüsi
        krt, see on hea.
        Aga korvpallis nt ei ole mitte keegi sellist latti nagu Kruus-Tein üle hüpanud, ei pehme ega kõva teibaga, latti on püütud rünnata, aga no ei õnnestu peale saada.
        Kas jalkas on Kruusi mõne tegetippjalgpalluriga proovitud kunagi?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          BT Spordil oli vist kommentaatorite trio?
          Kruus-Vara-Järvela nohh

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
            krt, see on hea.
            Aga korvpallis nt ei ole mitte keegi sellist latti nagu Kruus-Tein üle hüpanud, ei pehme ega kõva teibaga, latti on püütud rünnata, aga no ei õnnestu peale saada.
            Kas jalkas on Kruusi mõne tegetippjalgpalluriga proovitud kunagi?
            Kamsiga vist on teinud koos, kui too veel mängis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Kamsiga vist on teinud koos, kui too veel mängis.
              Kams on see hooaeg ka mänge kommenteerinud aga ma ei tea kas koos Kruusiga.

              Kommentaar


                Kes eile õhtul Isneri mängu kommenteeris? Väga muhe kommentaator.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kas mu eeldus on vale, et meistrite liigas saavad kommentaatorid mingi ilgelt pika presskiti, kus lehekülgede kaupa statistikat ja ajalugu? See kuidagi kõigi kommentaatorite puhul silma jäänud, et muid liigasid tehes vaadatakse mängu rohkem, aga CLis on matš rohkem statistikalugemise taustaks.

                  Ma eeldan et siit võtavad, kõigile vabalt kättesaadav: https://www.uefa.com/insideuefa/medi...its/index.html

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kes eile õhtul Isneri mängu kommenteeris? Väga muhe kommentaator.
                    Michel Lehtmets oli eile puldis, vähemalt mingite õhtuste mängude ajal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Michel Lehtmets oli eile puldis, vähemalt mingite õhtuste mängude ajal.
                      aa, ta on hea poiss. ma muidu tennist tv3-st väga ei jälgi. ühesõnaga, väga timm jutt versus Uba, kes tennises vaieldamatult väga pädev, kuid kes unustab ära, et iga punkti ei pea kaasa rääkima, sest pilt on olemas.

                      Kommentaar


                        Ma ei telliks Go3 sporti, kui Mõnut või Kruusi seal poleks. Nii lihtne see ongi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          BT Spordil oli vist kommentaatorite trio?
                          Kruus-Vara-Järvela nohh
                          See kolmik ei töötaks absoluutselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Kas jalkas on Kruusi mõne tegetippjalgpalluriga proovitud kunagi?
                            Siin juba küll öeldi ära, et Kamsiga on, aga sellest arutelu edasi arendades: mina isiklikult avastasin, et Kruusi üksi või Kruus/Kams duot kuulates ei ole asi pooltki sellise väärtusega. Vähemalt jalgpalli puhul. Korvpallis piisab küll, jah, Kruusist üksi.

                            Järeldasin, et võti on tegelikult hoopis Vara. Ja kui selle teadmisega tähelepanelikumalt ülekandeid kuulasin, siis tõesti naudin oluliselt rohkem Vara kui Kruusi. Aga eks kokkuvõttes on just omavaheline keemia see, mis asjast asja teeb.


                            e: Samas kui veel edasi mõelda, siis kossus töötab eksperdiga paaritamine ka, Kruus/Kullamäe on väga hea. Võibolla lihtsalt Kruus/Kams pole siis minu maitsele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See kolmik ei töötaks absoluutselt.
                              Okei, Kruus Säärits Aet?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Okei, Kruus Säärits Aet?
                                Kas kahest kiljuvast neiust ei piisaks, et peab ka Aeda sinna seltsi saatma?

                                Offtopicut kah - mõnu saab rikkaks vist, sest esimesed 5 minutit ülekannet vaadates telefonist, olude sunnil, olin kindel, et juttu vestab Järvela...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X