320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Kas kahest kiljuvast neiust ei piisaks, et peab ka Aeda sinna seltsi saatma?

    Offtopicut kah - mõnu saab rikkaks vist, sest esimesed 5 minutit ülekannet vaadates telefonist, olude sunnil, olin kindel, et juttu vestab Järvela...
    Vaatad ManU mängu ikka?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vaatad ManU mängu ikka?
      jepp, ikka, teises tundsin kohe vince'i ära ps. Leedsi fännina loodan ikka et Roma need 5 ära lööks

      Kommentaar


        Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
        Siin juba küll öeldi ära, et Kamsiga on, aga sellest arutelu edasi arendades: mina isiklikult avastasin, et Kruusi üksi või Kruus/Kams duot kuulates ei ole asi pooltki sellise väärtusega. Vähemalt jalgpalli puhul. Korvpallis piisab küll, jah, Kruusist üksi.

        Järeldasin, et võti on tegelikult hoopis Vara. Ja kui selle teadmisega tähelepanelikumalt ülekandeid kuulasin, siis tõesti naudin oluliselt rohkem Vara kui Kruusi. Aga eks kokkuvõttes on just omavaheline keemia see, mis asjast asja teeb.


        e: Samas kui veel edasi mõelda, siis kossus töötab eksperdiga paaritamine ka, Kruus/Kullamäe on väga hea. Võibolla lihtsalt Kruus/Kams pole siis minu maitsele.
        Või siis väga lihtne - Kruus saab korvpallist kõvasti paremini aru kui jalgpallist. Olen ka Stokiga nõus. Sellepärast ma vaatangi sky sportsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ehk siis põhimõtteliselt võiks mõni stand-up koomik ka puldis olla?
          Ei, siis poleks naljakas ning keegi ei vaataks.

          Kommentaar


            Kes t2na chelsea Mci m2ngu kommenteerib?

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Kes t2na chelsea Mci m2ngu kommenteerib?

              mõnu oli

              Kommentaar


                Alles tellisin TV3 spordi. Väga hästi kuulatav kommentaar oli!

                Kommentaar


                  Imelik.. Kui silmad kinni DFB pokali kuulata, siis jääb mulje nagu Bayern oleks finaalis.. Aga ei ole ju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Imelik.. Kui silmad kinni DFB pokali kuulata, siis jääb mulje nagu Bayern oleks finaalis.. Aga ei ole ju?
                    Poolfinaalis oli juba sama...enamus Dortmundi mängust sai kuulda erinevaid Bayerniga seotud uudiseid,täpsed karikaskoorid,kõik punktid ja väravalööjad, ning meeletult kuulsurikast ajalugu.Ja kohustuslik on rõhutada suht iga kord kuidas Bayern päästis kunagi ikkagi Dortmundi võlgadest
                    Kedagi pädevamat pole sinna panna?
                    b-day

                    Kommentaar


                      Kas te suvel Copa Americat ka näitate või mis seis sellega?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Kas te suvel Copa Americat ka näitate või mis seis sellega?
                        Hetkel järgmiste kuude kavafailis pole, aga võib veel tulla.

                        Kommentaar


                          Aitäh hea meelelahutuse eest. Juhtumisi oli just täna mulle sündmusterohket jalkamängu vaja. Kommentaarid ka sedapuhku väga viis.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Sekundeerin - vaatasin just järele - väga värvikas ja mahlakas kommentaar. Kiidan!

                            Kommentaar


                              Kes öist Clippersi ja Mavericksi matši tegi? "CLIPPERS TULEB PRAEGU! ÕU MAI GAAD, MIS PEALTPANEK! VAAAAAAAAAAAAUV, SURNUKS DONKAS LIHTSALT kesiganes seal oli," oli selle hooaja üks Eesti kommentaatorite lemmikhetki, kus naersin valjult.

                              Watch "video057b1ba0-04a0-43e9-96c1-bf7cd9254579video" on Streamable.

                              Kommentaar


                                Saan aru, et tänast Liverpooli mängu ei näidata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X