320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?
      Ma sain ka pakkumise ja võtsin go3 ning ma mega rahul kõik toimib ideaalselt. Proovi mingi cleaneriga browser üle käia vms ehk seal mingi kala sees kui videod või otsesaated mängima ei hakka.

      Kommentaar


        Võimalus valida - kas halb jalgpall või halb rägbi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Võimalus valida - kas halb jalgpall või halb rägbi.
          Halb jalka oli Evertoni-CP esimene poolaeg. See praegune on üsna okeika.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?
            Ehk adblock segab? Ma lampi pakun, kuid ilmselt asi selles pole. Proovi mõnda teist brauserit ehk?
            Kontakt: info@go3.tv
            Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast kuni pühapäevani kell 9:00 - 21:00.
            Klienditeeninduse telefon: +372 6 989 099.
            Abi saab ka läbi fb chati.


            Ma üldiselt OLIN ka rahul aga võtsin eelkõige selle pärast ligi,et lubati lg webosi appi smart tv’le. Paraku seda pole siiani. ( kuigi lubadused go3’st olid pidevalt “ja, kohe tuleb”/ “ootame lg taga” jne - nii läks 2 kuud kuniks loobusin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              Ehk adblock segab? Ma lampi pakun, kuid ilmselt asi selles pole. Proovi mõnda teist brauserit ehk?
              Kontakt: info@go3.tv
              Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast kuni pühapäevani kell 9:00 - 21:00.
              Klienditeeninduse telefon: +372 6 989 099.
              Abi saab ka läbi fb chati.


              Ma üldiselt OLIN ka rahul aga võtsin eelkõige selle pärast ligi,et lubati lg webosi appi smart tv’le. Paraku seda pole siiani. ( kuigi lubadused go3’st olid pidevalt “ja, kohe tuleb”/ “ootame lg taga” jne - nii läks 2 kuud.
              Operaga töötab, chrome paneb näkku. Sama keiss amazon primega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mis värk nende koefitsientidega on? Eile Atletico-Liverpool ajal rääkisid Raul ja Joel pidevalt Olybetist, täna Atalanta-Valencia ajal räägib keegi, keda ma ära ei tunne ja Kams Betsafe'ist. Miks? Keda kotib? Miks peaks kottima? Podcastides olen kõrvust mööda lasknud, sest saan aru, et ilmselt mingi sponsordiil on selle taga, aga TV3 puhul ei usu eriti.
                Kuidagi endal hakkas ka kõrva see, et järsku täna Betsafe konfid, kuigi eile olid Olybet konfid välja toodud. Veider värk, kuigi reklaamid vahetevahel peaksid näitama ära, et Olybet nagu "ametlik" sponsor.

                Kommentaar


                  TV6-s näidatud mängud peaksid Betsafe pärusmaa olema see hooaeg.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kas need betsafe saated on edaspidi ka yt ennem, kui telekas?

                    Kommentaar


                      Haah, nüüd ma saan aru, miks Borussia-Atletico mängu kommenteerisid erinevatel kanalitel erinevad kommentaatorid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Haah, nüüd ma saan aru, miks Borussia-Atletico mängu kommenteerisid erinevatel kanalitel erinevad kommentaatorid.
                        Ühes Olybet ja teises Safebet või mis keiss on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ühes Olybet ja teises Safebet või mis keiss on?
                          Pmst jah.

                          Kommentaar


                            Kihlveokontorite koefitsendid on muidu väga tänuväärseks nähtuseks, mida võiks kindlasti rohkem välja tuua. Meil siin jalgpallisõbrad vaatavad mänge ju nii, et saa arugi, kes mängivad, mis siis rääkida valitsevate jõuvahekordade ja võimalike tulemuste tõenäosuste tajumisest. Kuna jalgpallis on ka enamik lipsustatud eksperte lihtsalt püünele tõstetud diletandid, kes ei suuda tegelikult enda isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest kaugemale vaadata, siis ongi külmad ja julmalt ausad koefitsendid ainsaks reaalsuse mõõdupuuks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                              Kihlveokontorite koefitsendid on muidu väga tänuväärseks nähtuseks, mida võiks kindlasti rohkem välja tuua. Meil siin jalgpallisõbrad vaatavad mänge ju nii, et saa arugi, kes mängivad, mis siis rääkida valitsevate jõuvahekordade ja võimalike tulemuste tõenäosuste tajumisest. Kuna jalgpallis on ka enamik lipsustatud eksperte lihtsalt püünele tõstetud diletandid, kes ei suuda tegelikult enda isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest kaugemale vaadata, siis ongi külmad ja julmalt ausad koefitsendid ainsaks reaalsuse mõõdupuuks.
                              Hea iroonia. Jah, kommentaar võikski koosneda vaid kihlveokontorite reklaamist. Rahastaja unistus.
                              Õnneks on mul 90% juhtudest see jutt mute'i peal.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                                Kihlveokontorite koefitsendid on muidu väga tänuväärseks nähtuseks, mida võiks kindlasti rohkem välja tuua. Meil siin jalgpallisõbrad vaatavad mänge ju nii, et saa arugi, kes mängivad, mis siis rääkida valitsevate jõuvahekordade ja võimalike tulemuste tõenäosuste tajumisest. Kuna jalgpallis on ka enamik lipsustatud eksperte lihtsalt püünele tõstetud diletandid, kes ei suuda tegelikult enda isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest kaugemale vaadata, siis ongi külmad ja julmalt ausad koefitsendid ainsaks reaalsuse mõõdupuuks.
                                Kõik õige. Samuti võiks kommentaatorid öelda, mis pesupulbriga on kõige parem määrdunud särke pesta ja mis õlletehase kesvamärg on parim mängu kõrvale limpsimiseks. Tõsiselt rääkides. See varasem 1-2 korda koefitsentide ettelugemine mind ei häirinud, aga see eilne pidev numbrite ettelugemine oli moo meelest natuke karm kuulamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X