320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    UEFA eelistab Eesti-Läti-Leedu ühispakkujat. Ehk kui Postimees üritas osta ainult Eestisse suure raha eest, siis eelistas UEFA müüa TV3-le, kuna ollakse kolme riigi peal. Kui tuleb samale alale pakkumine uueks perioodiks, siis toimub sisuliselt enampakkumine ehk kes saab ainuõiguse. See annab UEFAle võimaluse saada maksimum rahasumma. Ehk kui saaks kõik soovijad, siis ei pakuks keegi ilmselt X summast rohkem. Kui aga saab eksklusiivi, siis tõuseb hind kõrgemale. Nüüd siis pakkus Viaplay senisest pakkujast rohkem ja saigi asja endale.
    Aitäh põhjaliku vastuse eest.
    Väga kahju igatahes!

    Kommentaar


      See on ikka tõsine tagasiminek kui nüüd televiisori seest ei näe vaid peab netitama hakkama. Teatud grupp jalkasõpru lõigatakse pm tippjalkast ära, päris karm...

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        See on ikka tõsine tagasiminek kui nüüd televiisori seest ei näe vaid peab netitama hakkama. Teatud grupp jalkasõpru lõigatakse pm tippjalkast ära, päris karm...
        Eks see ole paratamatus, kui suur osa sporditootjaid pakub enda striime ja platvorme, inimesed vaatavad striime ja kõike muud, siis on telekanali eest vahendajatele tasumine ebarentaabel (näiteks Levira küsib mingi summa, Elisa-Telia teise etc).

        Kommentaar


          Kas Euroopas on veel selliseid urkaid üldse, kus CLi telekast normaalse inimese kombel ei näe? Tule Hiid-Ansip appi tõesti...

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Kas Euroopas on veel selliseid urkaid üldse, kus CLi telekast normaalse inimese kombel ei näe? Tule Hiid-Ansip appi tõesti...
            Kas te tõesti vaatate e-riigis telekast jalksi?

            Kommentaar


              Aga pool naljaga, et eks EKRE võib sellise muutuse vastu seista, kuna ikka traditsioon ja shit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas te tõesti vaatate e-riigis telekast jalksi?
                Ma muidu megakettas, et 21 sajandil ei saa Lokomotivi mängu telekast vaadata, vaid pean minginstriimi leidma.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Mul tegelikult savi, ma võin vabalt sajal erineval meetodil sadat erinevat spordikanalit striimida, aga maksta ma küll selle eest mingitele skandi paksmagudele ei kavatse. Suur vahe on, kas ma pean midagi ise ka tegema või vajutan ainult puldil nuppu sildiga Kruus ja Vara ja mäng hakkab suurel ekraanil pihta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Mul tegelikult savi, ma võin vabalt sajal erineval meetodil sadat erinevat spordikanalit striimida, aga maksta ma küll selle eest mingitele skandi paksmagudele ei kavatse. Suur vahe on, kas ma pean midagi ise ka tegema või vajutan ainult puldil nuppu sildiga Kruus ja Vara ja mäng hakkab suurel ekraanil pihta.
                    Nojah, mul on koguaeg jalka jooksnud Go3 kaudu. Ja kui nüüd kuu eest chromecasti ostsin, siis tavalisel kombel polegi vist telekat vaadanud. Kahjuks ei saa neti juurde pandud telepaketist loobuda. Muidu ütleks selle täitsa üles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas te tõesti vaatate e-riigis telekast jalksi?
                      Vaadata tõsiselt reaalajas sporti, ime ikka küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas te tõesti vaatate e-riigis telekast jalksi?
                        Muuseas isaga koos on olnud jube hea Liverpooli CLi mäng vaadata. Netist ülekannet vaadata absoluutselt ei viitsiks.

                        Kommentaar


                          Kas teil ei ole nutitelekat või sellel viaplayl pole oma teleka äppi?

                          Kommentaar


                            See kuramuse Go3 on sellise viitega, et mõni kiirem meeskond jõuab 2 väravat enne lüüa kui see pilt kohale jõuab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma muidu megakettas, et 21 sajandil ei saa Lokomotivi mängu telekast vaadata, vaid pean minginstriimi leidma.
                              +1

                              Enne tänast Benfica mängu kulus 20 minutit töötava striimi leidmiseks...

                              Mingit legaalset viisi tolle mängu vaatamiseks Eestis vist ei olnudki?

                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Kas teil ei ole nutitelekat või sellel viaplayl pole oma teleka äppi?
                              Ma olen vist mitme aasta jooksul kasutanud kahte nutiteleka funktsiooni: Youtube’i äpp ja laptopil Windows+P vajutamine ning telekasse ekraani extendimine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                +1

                                Enne tänast Benfica mängu kulus 20 minutit töötava striimi leidmiseks...

                                Mingit legaalset viisi tolle mängu vaatamiseks Eestis vist ei olnudki?



                                Ma olen vist mitme aasta jooksul kasutanud kahte nutiteleka funktsiooni: Youtube’i äpp ja laptopil Windows+P vajutamine ning telekasse ekraani extendimine.
                                Bookmarki see leht ära striimide jaoks:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X