320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teab keegi juhuslikult, kas laupäeval Manchester United - Aston Villa mängu TV3 sport otsepildis näitab?
    Hetkel kavas Sport1 kanalilt 16:50, aga hiljutise ajakava muudatuse tõttu on mängu tegelik algusaeg 14:30. Ma polegi nüüd kindel, kas lihtsalt muutmata jäänud või siis ongi plaanis näidata kordusest ainult.

    Kommentaar


      Algselt postitas dominos Vaata postitust
      Teab keegi juhuslikult, kas laupäeval Manchester United - Aston Villa mängu TV3 sport otsepildis näitab?
      Hetkel kavas Sport1 kanalilt 16:50, aga hiljutise ajakava muudatuse tõttu on mängu tegelik algusaeg 14:30. Ma polegi nüüd kindel, kas lihtsalt muutmata jäänud või siis ongi plaanis näidata kordusest ainult.
      Näidatakse.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Loftus-Cheek ≠ Hudson-Odoi

        Täitsa timm kommentaar on muidu olnud täna

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Loftus-Cheek ≠ Hudson-Odoi
          Jup, mo paha.

          Kommentaar


            Sergi Canós, mitte Sergi Caños

            Kommentaar


              Joshua v Usyk
              Kas näitab ka kuskilt ?

              Kommentaar


                Nations League ühte poolfinaali ITA - ESP 6.okt näitab, aga teist BEL-FRA 7 okt. ei näita kummastki kanalist ?? Ühest korvpall ja teisest darts samal ajal ... Samas finaali saab nii ETVst kui Sport 3st vaadata kahe erineva eestikeelse kommentaariga ja ETV+ veel venekeelset kah . Kui keegi peaks Torino lähistel olema, siis pileteid lõdvalt saada kõikidele mängudele .

                Kommentaar


                  Harjutavad tv3basketballi jaoks, milleks nad vaikselt ju sisuliselt muutuvad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Nations League ühte poolfinaali ITA - ESP 6.okt näitab, aga teist BEL-FRA 7 okt. ei näita kummastki kanalist ?? Ühest korvpall ja teisest darts samal ajal ... Samas finaali saab nii ETVst kui Sport 3st vaadata kahe erineva eestikeelse kommentaariga ja ETV+ veel venekeelset kah . Kui keegi peaks Torino lähistel olema, siis pileteid lõdvalt saada kõikidele mängudele .
                    Sport Openi pealt näitab ju?

                    Kommentaar


                      Ma mõtlesin saadaolevaid telekanaleid. Go3 ei soovi tellida .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sport Openi pealt näitab ju?

                        Kuidas seda veel näeb? Läbi GO3 ainult? Elisa nimekirjast ei leinud (TV3 spordikanalite pakett tellitud).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kuidas seda veel näeb? Läbi GO3 ainult? Elisa nimekirjast ei leinud (TV3 spordikanalite pakett tellitud).
                          Ma ei tea Ma äpi kaudu kõikjal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kuidas seda veel näeb? Läbi GO3 ainult? Elisa nimekirjast ei leinud (TV3 spordikanalite pakett tellitud).
                            Teleka paketis on vaid 1 & 2, teised on veebis/äpis olemas.

                            Kommentaar


                              Mida hekki? Kus on Toomas Vara?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Mida hekki? Kus on Toomas Vara?
                                Puhkusel, välismaal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X