320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Selleks ei pea telekas ja televisioon olema.
    Mnjah, aga kui ma arvutist asju vaatan, siis leian ma enda jaoks juba ka odavamaid alternatiive.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      “Tuleb nurgalöök karistusala joone pealt” - Mõnu

      Kommentaar


        Kes iganes seda Everton - Arsenal mängu praegu kommenteerib. Mul on temast juba kõrini. Jälle on tal lutsukomm pidevalt suus, ja jälle on õhtu rikutud...krt, no tehke juba sellega midagi!

        Kommentaar


          Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
          Kes iganes seda Everton - Arsenal mängu praegu kommenteerib. Mul on temast juba kõrini. Jälle on tal lutsukomm pidevalt suus, ja jälle on õhtu rikutud...krt, no tehke juba sellega midagi!
          Mida see lutsukomm suus tähendab?

          Kommentaar


            Epic kuule, räägi sellest Elneny andmata punasest Burnley mängus. Et mille eest see andmata jäeti?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
              Kes iganes seda Everton - Arsenal mängu praegu kommenteerib. Mul on temast juba kõrini. Jälle on tal lutsukomm pidevalt suus, ja jälle on õhtu rikutud...krt, no tehke juba sellega midagi!
              Ah, sa oled lihtsalt segane.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ah, sa oled lihtsalt segane.
                Ma ei saa ka aru, milles kühvel. Äkki sul on teler pekkis?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Epic kuule, räägi sellest Elneny andmata punasest Burnley mängus. Et mille eest see andmata jäeti?
                  Kätega näkku lükkamine. Ei oleks ise andnud, aga selline "seen them given" olukord. Paljud nägid olukorda punase väärilisena, Greame Souness läks veel eriti pöördesse.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas tohin seda öelda, aga saan ilmselt brownie pointse v midagi. Aga uuest nädalast peaks levis olema ka tasuta spordikanal. Pidada olema korduste kanal, aga mõned asjad ka otse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Pidada olema korduste kanal, aga mõned asjad ka otse.
                      Reklaamid?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Reklaamid?
                        Tundub, et darts ja koss esimesel nädalal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tundub, et darts ja koss esimesel nädalal.
                          Psss, spordikanal my horses ass.

                          Aga muidu tublid.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ei tea, kas tohin seda öelda, aga saan ilmselt brownie pointse v midagi. Aga uuest nädalast peaks levis olema ka tasuta spordikanal. Pidada olema korduste kanal, aga mõned asjad ka otse.
                            Pange see 3-4 kanal ka televusserisse. Või on ikka internet täis ja satelliit otsas?

                            Kommentaar


                              Normaalne, liiga kõige rajum ja ettearvamatum meeskond mängib ja ükski neljast (!!!) kanalist ei suuda näidata?

                              Leeds-WBA siis, kui keegi aru ei saa.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Normaalne, liiga kõige rajum ja ettearvamatum meeskond mängib ja ükski neljast (!!!) kanalist ei suuda näidata?

                                Leeds-WBA siis, kui keegi aru ei saa.
                                Pohlak keelas tõhusa, kuid kindlasti mitte top10 mängufilosoofia näitamise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X