320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vähemalt on paketid väga mõistliku hinna eest. 😀

    Kommentaar


      Hetkel ikka ainult chromecasti kaudu tv-s nähtav? Või on näiteks webOS tugi ka lõpuks?

      Kommentaar


        Kas antud teenus tuleb Android TV'le ka?

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust
          Hetkel ikka ainult chromecasti kaudu tv-s nähtav? Või on näiteks webOS tugi ka lõpuks?
          Algselt postitas juve77 Vaata postitust
          Kas antud teenus tuleb Android TV'le ka?
          “Go3 äpp on saadaval iOS ja Android operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, internetis aadressil Go3.tv, LG, Samsung ja Android TV nutiteleritele ning mis tahes teistele Android TV süsteemiga seadmetele. Lisaks saab Chromecasti kaudu esitada sisu ka suurel ekraanil”

          Kommentaar


            Ma olen jumala tige, sest filmid, mida sain eile vaadata, on täna 4 eurot tükk juurde. Olin varem kõige kallima paketi kasutaja, öeldi, et teenus ei muutu ja tuleb asju ainult juurde sama raha eest, aga nüüd tahetakse ikkagi eurosid juurde saada, et saaksin sama teenust kasutada. See on iseenesest täiesti debiilne.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Ma olen jumala tige, sest filmid, mida sain eile vaadata, on täna 4 eurot tükk juurde. Olin varem kõige kallima paketi kasutaja, öeldi, et teenus ei muutu ja tuleb asju ainult juurde sama raha eest, aga nüüd tahetakse ikkagi eurosid juurde saada, et saaksin sama teenust kasutada. See on iseenesest täiesti debiilne.
              No s*tta sellest, ma ei saa üldse mingit teenust. Ütleb lihtsalt,et "probleem sisu kuvamisel" ja vsjo.
              Enne võiks ikka süsteemi valmis teha ja ära testida kui klientidelt toimiv võimalus ära võetakse

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                No s*tta sellest, ma ei saa üldse mingit teenust. Ütleb lihtsalt,et "probleem sisu kuvamisel" ja vsjo.
                Enne võiks ikka süsteemi valmis teha ja ära testida kui klientidelt toimiv võimalus ära võetakse
                Jep, asi jooksis kotti ja jalkat ei näegi vist ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Ma olen jumala tige, sest filmid, mida sain eile vaadata, on täna 4 eurot tükk juurde. Olin varem kõige kallima paketi kasutaja, öeldi, et teenus ei muutu ja tuleb asju ainult juurde sama raha eest, aga nüüd tahetakse ikkagi eurosid juurde saada, et saaksin sama teenust kasutada. See on iseenesest täiesti debiilne.
                  Ma arvan, et sa eksid või mingi tehniline viga. Ma eelnevalt üleval olnud asju näen endiselt lisatasuta, filmilaenutuses on kümmekond uut filmi. See veits tüütu, et pooleliolevate filmide ja sarjade järg kadus ära.

                  Kommentaar


                    täna tahaks jalgpalli vaadata... aga see uus website ei lase.. ütleb igasugu erroreid... ja lisaks... kes selle disaini välja mõtles, pakun tasuta nööri ja tammepuud.
                    Last edited by decrakas; 03.12.19, 22:36. Põhjus: uus sait sucks
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                      täna tahaks jalgpalli vaadata... aga see uus website ei lase.. ütleb igasugu erroreid... ja lisaks... kes selle disaini välja mõtles, pakun tasuta nööri ja tammepuud.
                      1)Ilmselt alguse värk
                      2) veebileht jumal teab kelle tehtud-(lätlased/leedukad)
                      3) oleks võinud ennem mingi testi teha kui asja laivi lükkavad. Väga rabe üleminek.

                      Postiivse poole pealt on paketide hinnad minu arust head.
                      Ilmselt lõpetan oma elisa 7 euri teemapaketi ära ja võtan sealt.

                      Kommentaar


                        FullHD ülekanne paistis lausa :O

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Ma arvan, et sa eksid või mingi tehniline viga. Ma eelnevalt üleval olnud asju näen endiselt lisatasuta, filmilaenutuses on kümmekond uut filmi. See veits tüütu, et pooleliolevate filmide ja sarjade järg kadus ära.
                          Filmilaenutuse all kuvab mul filme, mida ma varem sain vaadata, mõnda isegi olen vaadanud, aga nüüd küsitakse lisaraha. Kuigi pakett, mis mul muutus, kannab nüüd nime "Filmid+sport". Ja kuigi üheski teavituskirjas sellest märku ei antud (muuhulgas nendes, kus kirjeldati pakettide muudatusi), on nüüd loodud maagiline täispakett, mis on kallim eelnevast nö täispaketist, kuigi vana tellija jaoks pidi ainult uusi asju lisanduma ja seniolev teenus säilima.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Tundub, et tulemas on ka tv3 sport 3 kanal 😮

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Filmilaenutuse all kuvab mul filme, mida ma varem sain vaadata, mõnda isegi olen vaadanud, aga nüüd küsitakse lisaraha. Kuigi pakett, mis mul muutus, kannab nüüd nime "Filmid+sport". Ja kuigi üheski teavituskirjas sellest märku ei antud (muuhulgas nendes, kus kirjeldati pakettide muudatusi), on nüüd loodud maagiline täispakett, mis on kallim eelnevast nö täispaketist, kuigi vana tellija jaoks pidi ainult uusi asju lisanduma ja seniolev teenus säilima.
                              mul ka see pakett. eks nad ole võtnud seisukoha, et teenus ju jääb samaks, aga sisu võib vahetuda.

                              panin hoopis sellist asja tähele, et kui paketi Sport kirjelduses on punkt: "Lisaülekanded olulisematest spordisündmustest", siis paketi Filmid ja Sport kirjelduses seda ei mainita. kas see tähendab, et edaspidi näeb selle paketiga ainult neid ülekandeid, mis mahuvad telekanalite eetrisse ja alternatiive ei pakuta (näiteks premmi mängu siis, kui eetri on vallutanud KHL ja teabmisveel)?

                              positiivne on see, et nüüd on NBA TV ja Setanta ka äpist vaadatavad, viimane küll paraku ainult SD kvaliteedis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                                Tundub, et tulemas on ka tv3 sport 3 kanal 😮
                                TVPlay Sports X oli varem ka olemas.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X