320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Pikemat aega juba sama probleem. Edastasin probleemi Starmani, sealt soovitati pöörduda Viasati, Viasatist tuli vastus:

    Antud kanali puhul ei ole edastatava heli ja pildiga probleeme, võimalik,
    et see võib seotud olla Teie vastuvõtja ja/või signaaliga.
    Viasat Sport Baltic kanalit on võimalik vaadata lisaks Viasatile veel
    Elioni ja Starmani võrgus ning tagasisidet selle kohta, et kanali heli ja
    pilt on omavahel nihkes ei ole olnud.
    Kas heli on Teil nihkes ainult sellel kanalil ja ainult jalgpalli
    ülekannete ajal?

    Viasati klienditeenindus
    klienditeenindus@viasat.ee

    Kust mina tean, kas teiste spordialade ajal on pilt ja heli nihkes, äkki keegi teab?
    Haahaa, see vastus on kuld.

    Kommentaar


      LOL. Olin enda jaoks asja lihtsaks teinud ja lihtsalt lõpetamas Viasatiga lepingut, miks ma neile maksan igakuu raha ebakvaliteetse teenuse eest. Aga suur tänu nihkes klienditeenindaja, tuleb adrad ikka mõõkadeks lüüa.

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Kas Ivar Jurtšenko on TV tagasi?

        Kommentaar


          Ilmselt on, sest endal oli täpselt sama küsimus No kui paar aastat tagasi Vasaloppetit näidati, see oli ka vist VSBs, siis oli ka tema puldis nii, et see poleks esimene kord.

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Ilmselt on, sest endal oli täpselt sama küsimus No kui paar aastat tagasi Vasaloppetit näidati, see oli ka vist VSBs, siis oli ka tema puldis nii, et see poleks esimene kord.
            Vasaloppet oli Kalev Spordis.

            Kommentaar


              väike teaser ka veebruari kohta.

              L 04.02 19:25 Man City - Fulham
              P 05.02 17:55 Chelsea - Man United; 21:55 Marseille - Lyon

              T 07.02 21:25 Holstein Kiel - Borussia Dortmund; 23:30 FA Cup (TBA, videost)
              K 08.02 00:20 VfB Stuttgart - Bayern München (videost)
              L 11.02 14:40 Man United - Liverpool; 21:55 Stade Rennais - Sochaux
              P 12.02 17:55 Aston Villa - Man City; 21:55 Toulouse - Saint-Etienne

              T 14.02
              21:40 Lyon - APOEL (TV6 Leverkusen - Barcelona)
              K 15.02 18:55 Zenit - Benfica; 21:40 AC Milan - Arsenal
              N 16.02 19:55 Ajax - Man United; 22.00 Porto - Man City
              L 18.02 14:40, 16:55, 19:25 FA Cup (TBA)
              P 19.02 15:25, 17:55 FA Cup (TBA); 21:55 League 1 (TBA)
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Vasaloppet oli Kalev Spordis.


                Eksid, VSB kandis 2010. aasta Vasaloppetit üle. Selleks ajaks oli Kalev Sport juba ajalugu vist.

                Kommentaar


                  Kui Chris Smallingu nime õppisid tüübid lõpuks hääldama, siis Evansi nime ei suuda mõni mees seal ikka korrektselt artikuleerida. Ja Arsenalis on keegi Koklin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Darren Vaata postitust
                    Kui Chris Smallingu nime õppisid tüübid lõpuks hääldama, siis Evansi nime ei suuda mõni mees seal ikka korrektselt artikuleerida. Ja Arsenalis on keegi Koklin.
                    Tõesti nii väga häirib? Ma ei tea, mu jaoks on oluline, et saan aru kellest jutt ning et üldine jutt oleks huvitav ja informatiivne. Või noh ma pole ehk ka hääldusspetsialist, et kõrva häiriks. Samas Briti kommentaatorid peaksid ju omaala spetsialistid olema, aga näed, ei teadnud, et Ojamaa eestlanegi, rääkimata tema nime õigest hääldusest siis.

                    Kommentaar


                      Mis Petersooga on juhtunud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Mis Petersooga on juhtunud?
                        härra oli tõepoolest täna täiesti kohutav, mitte, et ta varem väga palju parem oleks olnud.

                        Kommentaar


                          Kuidas saab Chris Smallingu nime üldse valesti hääldada? (Pole kuulnud).
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            See on natuke naljakas, et eestlastest kommentaatorid peavad teadma kõikide inglaste nimede hääldusi, aga samas inglise kommentaatorid väänavad võõraid nimesid ikka päris kõrvakriipivalt. Ma saan aru, et eestlane on tark ja kõike, aga noh, andke ikka andeks inimestele nende mõningad valehääldused.

                            Kommentaar


                              täna siis sittagi premmist? mingi mudakarika kordus vaid?

                              Kommentaar


                                Täna OTSE
                                Viasat Sport Baltic kanalil
                                16:55 LIVE Jäähoki: Severstal Cherepovets-Dinamo Minsk
                                Viasat Premier League HD kanalil
                                21:30 LIVE Football: Everton-Manchester City

                                @fb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X