320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, potentsiaali vaadates.
    Liverpool-Manchester City mängu vaatajaid oli umbes veidi alla 55k. See on siis need, kes mängus otsast lõpuni sees olid ja ei klõpsinud edasi tagasi.
    Suvaline Premier League'i muu mäng saab umbes 30k-d. Seda siis nädalavahetusel.

    Ilmselt Vince võib valgustada, et kui palju vaadati vabalevis olnud La Liga mänge. Eriti neid, kus polnud näiteks Real Madridi või Barcelonat.

    Samamoodi võiks Eika ilmselt valgustada, et kui palju vaadatakse Serie A mänge, kus pole Juventust või Klavanit.

    Ehk tegelikult hindate te jalgpalli võlu üle. Itaalias on suurele jalkapublikule ikkagi Juventus ja veidi Inter. Milan pole 12 aastat pildis olnud, seega suurt võlu pole. La Ligas saaks mingil määral mängida ainult Barcelona, Real Madridi ja Atletico fännidele, kuna liiga on koguaeg olnud kahe ratsu võidujooks, siis nii ka on. Saksamaal on potentsiaali, kuid nende õigused on EuroSpordil. Vene liiga on päris hea potentsiaaliga ja siis neist mainitutest ka ilmselt ainus, mille peale reaalselt mõeldakse. Serie A ja La Liga muutuks üle-baltilise kanali jaoks atraktiivseks alles siis, kui kolmest vähemalt kahe riigi koondislased seal põhirolli omaksid.

    Kommentaar


      Ma isiklikult kurdangi, et me sellises regioonis elame.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas mitte FA ise ei huia sellega?? Müüs FA Cupi õigused bet365-le ja kui tahad nende saidilt vaadata, pead omale bettimiskonto tegema, mida mitte kõik meie seast ei saa endale lubada.
        Õigused müüdi ikka kurikuulsale IMG-le Nemad teatavasti vaatavad edasimüügi puhul ainult pakutava rahasumma suurust.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Paganas, Manu mäng käib ja televusser ei näita. Mind üks meeskond kahest huvitaks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Minu arust on praegu lood just väga hästi, kõik suuremad liigad on legaalselt väikse raha eest olemas. Jah kõiki mänge mitte, aga olulisemaid ikka näeb. Eriti tore, et erinevatel kanalitel, muidu jääks ju mõni näitamata.

            Kommentaar


              Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

              NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

                NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.
                A nõukaajal oli arstiabi tasuta!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                  Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

                  NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.
                  See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

                  Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

                    Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.
                    TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                      TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.
                      Suurem hulk KHL-i mängu, Eurocupiga katsetused.

                      Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

                      Jällegi, kõik on fain (eriti inglise, saksa ja hispaania vutifännidele).
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Suurem hulk KHL-i mängu, Eurocupiga katsetused.

                        Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

                        Jällegi, kõik on fain (eriti inglise, saksa ja hispaania vutifännidele).
                        Taas sama, mis juba varem öeldud, et KHL ja eurocup on nâdala sees, kus siiani oli vabu slotte. Jalkat miskine liiga samadesse aukudesse ei pakuks.

                        Kommentaar


                          Lahe mäng see käsipall, lahedate kommentaatoritega.

                          Kommentaar


                            Kes tänast mängu kommenteerib?

                            Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kes tänast mängu kommenteerib?

                              Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
                              Epic on puldis.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Epic on puldis.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X