320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elagu Hoki. Homme algab ta taas!

    Kommentaar


      Väikse eelreklaamina, et pärast hokit on suht lademes vutti. prantsusmaa otsustavad mängud ja coca cola.
      Aga homme on Uefa kuubiku mängud. Mingitel põhjustel vaatan ma kindlasti ukrainlaste mängu

      Kommentaar


        VSB-l mingit plaani Premier League-i mängude ülekanneteks pole plaani?
        LFC

        Kommentaar


          Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
          VSB-l mingit plaani Premier League-i mängude ülekanneteks pole plaani?
          Selle kohta on mitu korda vastatud, et probleem on Leedus, kus on mingil muul kanalil selle näitamise õigus. Kuna VSB oleks vaja kogu balti litsentsi, siis leedu tõttu seda hankida ei saa. Saksamaa kaob järgmine aasta ära ja selle asendusest on räägitud, kuid veel ei tea, et mis tuleb.
          Vist oli nii.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Selle kohta on mitu korda vastatud, et probleem on Leedus, kus on mingil muul kanalil selle näitamise õigus. Kuna VSB oleks vaja kogu balti litsentsi, siis leedu tõttu seda hankida ei saa. Saksamaa kaob järgmine aasta ära ja selle asendusest on räägitud, kuid veel ei tea, et mis tuleb.
            Vist oli nii.
            Täitsa jama, nüüd pole Eesti ühtegi kanalit mis näitaks Premier League. No vähemalt Championship on.
            LFC

            Kommentaar


              Mai tea, kui palju muude liigade mängude eest maksma peab, aga inglismaal on umbes 10 tuhhi mängu hind minu teada. Lükake iga nädal raha kokku ja minge kanalite ukse taha

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Selle kohta on mitu korda vastatud, et probleem on Leedus, kus on mingil muul kanalil selle näitamise õigus. Kuna VSB oleks vaja kogu balti litsentsi, siis leedu tõttu seda hankida ei saa. Saksamaa kaob järgmine aasta ära ja selle asendusest on räägitud, kuid veel ei tea, et mis tuleb.
                Vist oli nii.
                Minu teada otsiti mingit lahendust,et siiski ka järgmiseks hooajaks õigus saada. Järgmisel aastal on õigus muidu Eurospordil. Ülejäänud tippliigad vist vähe kallimad ka. Kui ka mõni teine tuleb siis loodetavasti pole see Itaalia.

                Kommentaar


                  Peaasi, et Serie A tuleks. Ülejäänud on gay.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Lomp võta palun ennast kokku.

                    Kommentaar


                      Lombid mõlemad on üldse kahtlased. Vägisi tundub, nagu Dannar olekski seal ainuke, kes asja jagab.

                      Kommentaar


                        Mis eile juhtus siis?

                        p.s. vaatasin kava, et Lombid eile eetris nagu polndki. Hoopis me und gunnar und coca cola.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Mis eile juhtus siis?

                          p.s. vaatasin kava, et Lombid eile eetris nagu polndki. Hoopis me und gunnar und coca cola.
                          kohati vaatasin ja kuulasin. Mulle tundus, et Lomp kommis eile, kuid eksisin ma?
                          Mõnus komm ja vb ka hariv komm VSB kodukalt:


                          ggs / 14.05.2009. 10:01
                          Tõepoolest, mehed kes Bundesligat kommenteerivad, neid on kohe hea rahustav kuulata. Lõpetage igasugused nõmedad vahemärkused ja uurige rohkem
                          nende Championshipi meeskondade ajalugu. Võiksite rääkida ka meeskondade taktikast rohkem ja mängu situatsioonidest, mitte et see sai nüüd palli
                          ja nüüd on pall juba teise meeskonna käes.

                          Kommentaar


                            Jaanuaris tegutsemist alustanud spordikanal Viasat Sport Baltic võib lähinädalatel lisanduda kaabellevifirma Starmani võrku.

                            "Seni oleme pakkumisi veeretanud ühelt poolelt teisele, kuid järgmisel teisipäeval on lootust kokkulepe saavutada," ütles Starmani pressiesindaja Timo Hartikainen Sportneti vahendusel. "Ja siis ei tohiks kanali võrku lisamine enam kaua aega võtta."

                            Millistel tingimustel kauaoodatud kokkulepe saavutada loodetakse, Hartikainen konfidentsiaalsusele viidates avaldada ei saanud.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Mis Bundesliga mäng see täna 21.25 tuleb?
                              Minu arust on 33.mängupäeva mängud homme.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                Mis Bundesliga mäng see täna 21.25 tuleb?
                                Minu arust on 33.mängupäeva mängud homme.
                                täna alates kella 21-st on tegelikult Nadal-Verdasco veerandfinaal.
                                ja vaata .pdf kavasid, sest ülejäänud kavad on väga valed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X