320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    TV6-te lastakse ainult tegijamaid vendi, kes terve mängu mulisevad statistikast. Pakun, et Vara ja Kruus duo kommib Milan - Arsenal mängu ja Dannar ning Epic Viasatis oma rahulikkusega Zenit vs Benfica.
    Kruus on ära. Dannar teeb Zeniit vs Benfica. Arsenal-Milan Petersoo-Poom, vähemalt algses plaanis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Kruus on ära. Dannar teeb Zeniit vs Benfica. Arsenal-Milan Petersoo-Poom, vähemalt algses plaanis.
      Selge, kui juhtud Petersooga rääkima veel enne mängu, siis tuleta talle meelde, et lubas Poomilt küsida, miks üks Arsenali treener igal mängul lühikestes pükstes on (kui õigesti mäletan ja pole juhuslikult Poomilt eetris varem jõudnud küsida)

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Arsenal-Milan Petersoo-Poom, vähemalt algses plaanis.
         
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Poom kommentaatorina pole hea, muidu on tore poiss. Petersoo kohta samad sõnad, väga nõrk tandem.
          Eriti häirib see Zlata ja Zlatan. Türbel, ta on Ibrahimovic. Või tunneb ta teda isiklikult?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Poom kommentaatorina pole hea, muidu on tore poiss. Petersoo kohta samad sõnad, väga nõrk tandem.
            Eriti häirib see Zlata ja Zlatan. Türbel, ta on Ibrahimovic. Või tunneb ta teda isiklikult?
            Trollid?

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              ta on Ibrahimovic

              no kui Zlatan ise on oma 'kunstnikunimeks' valinud Zlatan
              ja ka kaubamärgi Zlatan registreerinud, tuleb Zlatani soovi ka austada, ei?

              Pele ei ole ka Pele tegelikult

              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              teine mäng tuleb mingi totaalne BS.
              'kuldne geim' ftw! asnl võidab 1-0 ja mäng läheb lisaajale
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Trollid?
                4-0 on 4-0. püüa mõista.

                aga ma hakkan ka nendest fooruminaljadest Petersoo aadressil aru saama. pani ta palliga mängija nime täppi ka?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  4-0 on 4-0. püüa mõista.

                  aga ma hakkan ka nendest fooruminaljadest Petersoo aadressil aru saama. pani ta palliga mängija nime täppi ka?
                  Trollid oli küsimus Zlatani asja kohta. Muust osast on tulemus pekkis, kuna teine mäng tuleb mingi totaalne BS.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mõtled vist Boltoni bossi Owen Coyle'i?

                    What? Mis seost on Coyle'il Arsenali treeneripingiga? Mõeldi ikka Pat Rice'i. Või oli see mingi nii peen huumor nüüd, et ma lihtsalt ei tabanud biiti?

                    Aga Petersoo oli kohutav, kõrval oli valus kuulata seda täielikku soigumist. No absull kõik oli/on kapitaalselt putsis tema jutu järgi - mängupilt, mänguseis, omanikud, treener ja mängijad. Ning seda kõike korduvalt ja pidevalt, esimesest minutist alates.

                    Ning kuigi kindlasti paljud asjad nii ongi siis 90 minutit praktiliselt jutti jaurata lihtsalt ilma püüdlusetagi tunduda neutraalne või proovida natukene ratsionaalsemalt arutleda miks asjad sellised on.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      What? Mis seost on Coyle'il Arsenali treeneripingiga? Mõeldi ikka Pat Rice'i. Või oli see mingi nii peen huumor nüüd, et ma lihtsalt ei tabanud biiti?

                      Aga Petersoo oli kohutav, kõrval oli valus kuulata seda täielikku soigumist. No absull kõik oli/on kapitaalselt putsis tema jutu järgi - mängupilt, mänguseis, omanikud, treener ja mängijad. Ning seda kõike korduvalt ja pidevalt, esimesest minutist alates.

                      Ning kuigi kindlasti paljud asjad nii ongi siis 90 minutit praktiliselt jutti jaurata lihtsalt ilma püüdlusetagi tunduda neutraalne või proovida natukene ratsionaalsemalt arutleda miks asjad sellised on.
                      Mulle küll eilne kommentaatoripaar halba muljet ei jätnud. Ainsana kriipis kõrva eii-sii Milan ja ka Petersoo kohustuslik Bayern tuli ära. Arsenali fännid ongi alati kõige õrnemad tegelased, sest kui nad mängu mingi 4:0 kolakat saavad, siis ei tohi jumala eest öelda, et mäng kehv on, sest siis hakkab selline nutt ja süüdistamine Peale kõige tundus Peeter olevat Arsenali poolt ka, aga, noh, kui ütled, et 0:4 seisust on asi masendav, siis oled Arsenalile enamasti kohe liiga teinud (kommentaatorite väitel).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Arsenali fännid ongi alati kõige õrnemad tegelased, sest kui nad mängu mingi 4:0 kolakat saavad, siis ei tohi jumala eest öelda, et mäng kehv on, sest siis hakkab selline nutt ja süüdistamine
                        Küllap ma vastan ka stereotüübile aga 90ndaks minutiks kumisesid mu kõrvades ainult sõnad "kriis", "krahh", "häbi", "paanika", "van persie lahkub". Mitu korda seda viimast eile korrati, tõepoolest? Mulle jäi mulje, et tegemist oli siiski meistrite liiga play-offiga, kuhu kuuldavasti mõned lausa ei kvalifitseerunudki. Ja liigas pole otseselt ka neljanda koha suhtes kõik otsustatud. Ei taha nüüd sellega öelda, et ainult sellises kriisis tahakski elada. Samas otseselt silmust punuda ka nagu põhjust ei leia.

                        Kommentaar


                          Ma olen suhteliselt neutraalse, aga siiski Inglise klubi poole kaldu televaatajana nõus, et see kommentaatori soigumine oli hirmuäratav. Minu meelest on see VSB/TV6 puhul pigem reegel kui erand, et kaotusseisus meeskond tehakse verbaalselt sõelapõhjaks. Kui olukord mängus peaks muutuma hakkama, on jutt muidugi kohe teine. Järvela seejuures muidugi taas asjatundlik erand.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Küllap ma vastan ka stereotüübile aga 90ndaks minutiks kumisesid mu kõrvades ainult sõnad "kriis", "krahh", "häbi", "paanika", "van persie lahkub". Mitu korda seda viimast eile korrati, tõepoolest? Mulle jäi mulje, et tegemist oli siiski meistrite liiga play-offiga, kuhu kuuldavasti mõned lausa ei kvalifitseerunudki. Ja liigas pole otseselt ka neljanda koha suhtes kõik otsustatud. Ei taha nüüd sellega öelda, et ainult sellises kriisis tahakski elada. Samas otseselt silmust punuda ka nagu põhjust ei leia.
                            Ah, ma ka tegelt ei tea, sest Dianal oli läbipaistev pluus seljas ja mäng oli igav.

                            Kommentaar


                              siia on juba nii palju kive visatud, nii et ega see üks enam midagi ei muuda, aga ikkagi lisaks pidevale nö "kriisikõnele" häris enamgi see, et pidev jutt eetris. Milleks see vajalik on? Mäng on mäng ning rullub ise, seda ei ole vaja pideva kõnega tagant utsida ja segada ju. Raadios tekitab vaikus piinlikust, teleris mitte.

                              Kommentaar


                                Ka mina olen tüüpiline 0-4 peksa saanud meeskonna fänn, kes tuli siia oma masendust välja elama. Ei oska kaotada noh!

                                Soigumine mind nii ei häirinudki, sest oma mansa oligi nii sitt. Viimase kolme Petersoo kommenteeritud Arsenali mängu kohta olen tõsi küll RVP võimalikku lahkumise mainimist kokku loendanud nii paarkümmend tükki vähemalt. Aga see selleks.

                                Eile oli kommenteerimise käigus mängust või teemast kõrvalekaldumist nii palju, et lausa kohutav. Nagu Elar Osila supersuurslaalomit komeenteerimimas. Zlatani kaubamärk - no ok. Aga vahepeal oli mõne mängija lehmalellepoja tuttava hobi kirjeldamine ikka nii teemast mööda, et isegi Poom oli minuteid järjest ilmselt ebamugavustundest vait kui sukk. Vaheajal võib sellist offtopicut ju rääkida, aga kui samaaegselt ründav võistkond vastase trahvikastis palli liigutab siis ajab ikka marru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X