320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Vanasti, kui Viasat oli, siis olid kommenaatorid igas riigis olemas. Täna vaatan Lätis Eesti keeles. What gives? Ma ei kurda, aga siiski.
    Sama feed jookseb igasse riiki, keelt saad telekapuldilt vahetada. E on tähestikus eespool kui L, seega eesti keel on default valik.

    Kommentaar


      Viimase vooru mängud selgusid. Kahjuks väljalangemismänge ei ole, aga Lester-Manu ja Chelsea-Wolves.

      Kommentaar


        Omamoodi väljalangemismängud needki. Hea valik mängudeks!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Ütlen ka kõigile ManU fännidele, et ma valisin Chelsea mängu, kuna mu närv ilmselt ei peaks neutraalselt teise mängu puhul vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Viimase vooru mängud selgusid. Kahjuks väljalangemismänge ei ole, aga Lester-Manu ja Chelsea-Wolves.
            Vähemalt Aston Villa mängu kommenteeritakse eesti keeles küll, aga ma ei oska öelda, kas ja kus seda otsepildis näha saab. Mingi lootus ilmselt on, et sellest netikeskkonnast kuidagi näeb, aga pead ei julge anda.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Need suurte mängud olid kaunis kaheldava väärtusega algusest lõpuni. Viimases voorus keskendutakse ikka relegatsioonile kui tiitel enam mängus pole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Need suurte mängud olid kaunis kaheldava väärtusega algusest lõpuni. Viimases voorus keskendutakse ikka relegatsioonile kui tiitel enam mängus pole.
                Nii meeldiv, et sa kõigi eest kosta oskad ja tead täpselt, mida eesti rahvas soovib.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                  Nii meeldiv, et sa kõigi eest kosta oskad ja tead täpselt, mida eesti rahvas soovib.
                  Kui vaadata antud isiku postitusi poliitika teemadel, siis on kõik igati loogiline. See on kirjeldatav lausega: Mina üksi tean mis on õige ja kõik teised on lollid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Kui vaadata antud isiku postitusi poliitika teemadel, siis on kõik igati loogiline. See on kirjeldatav lausega: Mina üksi tean mis on õige ja kõik teised on lollid!
                    Ma ei näe ühegi oma postituse juures kohustuslikku klauslit: "Meie eestimaalased oleme kõik vankumatul seisukohal, et..."
                    Niisiis väljendan ma oma arvamust ja reintzide ja lencide oma mitte. Ühesõnaga kerige põrgu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Need suurte mängud olid kaunis kaheldava väärtusega algusest lõpuni. Viimases voorus keskendutakse ikka relegatsioonile kui tiitel enam mängus pole.
                      Eks siin tuleb taaskord mängu see vana teema, et tänapäeva vaatajad otsustavad eelkõige suurte meeskondade järgi, et mida vaadata. Ala, et kui on näiteks kasvõi UCLis Barca - Zagrebi Dinamo ja samal ajal Leverkuseni Bayer vs. Atletico, siis kindlalt on esimesel mängul rohkem vaatajaid. Kuna nüüd oli suurtel Chelseal ja ManUl ka paljut mängus, siis on nende vaadatavus lihtsalt nii mäekõrguselt üle.

                      Kommentaar


                        Na*ui need kavad nii paigast ära on? 2 päeva järjest Real - City salvestama pannud aga selle asemel salvestan mingit higiste meeste hõõrumist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Na*ui need kavad nii paigast ära on? 2 päeva järjest Real - City salvestama pannud aga selle asemel salvestan mingit higiste meeste hõõrumist.
                          mis spordiga tegu? Jalkas samas ka higistavad nagu loomad ja hõõruvad ka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            mis spordiga tegu? Jalkas samas ka higistavad nagu loomad ja hõõruvad ka
                            Mm vist miskit poks oli

                            Kommentaar


                              CL kvalifikatsiooni mänge ei ole plaanis näidata? Lätlaste, leedukate euromänge?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                CL kvalifikatsiooni mänge ei ole plaanis näidata? Lätlaste, leedukate euromänge?
                                Need tulevad üsna ootamatult. Kui tulevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X