320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Vennikesed, kes nimede häälduse üle sõna võtavad, teile oleks küsimus.
    Ise hääldate kõik maakera nimed kindlasti perfektselt?
    Kõiki maakera nimesid pole ju vaja. Ühes korvpallimängus on maksimaalselt 24 meest, kelle nimede hääldust võiks enne vaadata.

    Ja mis mina siia puutun? Kas mina kommenteerin VSB-s mänge ja saan selle eest palka? Ei. Aga Kalev Kruus saab. Ning VSB suguse tasulise kanali puhul tuleb tema palk otse minu kuumaksu arvelt. Seega, õppigu hääldama, raisk!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Vennikesed, kes nimede häälduse üle sõna võtavad, teile oleks küsimus.
      Ise hääldate kõik maakera nimed kindlasti perfektselt?
      Ei, aga ma võtaks enne eetrisse minekut piisavalt aega endale, et tutvuda eelnevalt käsitletava materjaliga - mis hõlmab ka hääldust.

      Kommentaar


        Oeh, see on küll arusaamatu. Kui 13. septembril näidatakse õhtul hilja kolme Premieri mängu videost, siis võiks ju alustada mängust, mis on algamisajalt kõige lähedasem. S.t 21.15 näidata mängu, mis algas kell 19.30. See annaks vähemalt mingi mõtte striimi otsimisest loobuda ja VSB kasuks otsustada. Aga ei, 21.15 näidatakse algatuseks mängu, mis algas tegelikult 14.45 ja mille lõpptulemus on ammu kogu maailmale teada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kõiki maakera nimesid pole ju vaja. Ühes korvpallimängus on maksimaalselt 24 meest, kelle nimede hääldust võiks enne vaadata.

          Ja mis mina siia puutun? Kas mina kommenteerin VSB-s mänge ja saan selle eest palka? Ei. Aga Kalev Kruus saab. Ning VSB suguse tasulise kanali puhul tuleb tema palk otse minu kuumaksu arvelt. Seega, õppigu hääldama, raisk!
          Oh jumal, häälduspedede kuningas on selgunud, säravat eluteed

          Kommentaar


            Tule teavas appi. Kas tõesti nüüd ei suuda see kuukene ära kannatada, kui näidatakse kossu jalka asemel? VSB ei ole ju loodud ainult premmi näitamiseks voi mis?
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM
              Asi pole üldse selles, point on see - isegi kui on käimas finaalturniir pole, ei tohiks see lihtsalt teisi samal ajal toimuvaid suurvõitlusi täiesti pildilt välja mängida.
              Milline suurvõistlus parasjagu ära jäeti?

              Kommentaar


                Prem on väikevõistlus ju! Miks te aru ei saa :S pmst mingi 500 inimest jälgib ainult, koss on kordades olulisem!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Prem on väikevõistlus ju! Miks te aru ei saa :S pmst mingi 500 inimest jälgib ainult, koss on kordades olulisem!
                  Kossus on MM. Kuidas te sellest aru ei saa? MM-ide mõte ongi seda näidata võimalikult suures mahus. Antud hetkel on pealegi premieris alles hooaja algus ka. Ma saan aru, kui hoki MM pinda käib, kuna siis kipuvad otsustavad voorud ära jääma. Aga praegu on küll üsna ebanormaalne hala lahti läinud, mis meenutab üks ühele jalgpalli MM-i ajal pulleritsude ja muude tolvanite kiunumist.

                  Kommentaar


                    Ma saan aru, aga mind häirib see ikkagi. Mis teha. Need keda korvpall ei huvita peaksid lihtsalt suu kinni vist hoidma.

                    Lihtsalt huvitav on kuidas ühes võistluses ei saa ju esimesi voore ära jätta ( mõni mõttetu turniiri alagupi alguse mäng) sest kõike peab ju näitama, mis siis, et algusfaasis on.
                    Aga premi mõnda mängu pole ju mõtet vahele panna, sest see kõigest algfaas ja mis see algus loeb.


                    Ja üleüldse jalgpalli MMi mis on selgelt kõige vaadatuim spordisündmus, seda ühte patta panna kossu mmiga on nii vale
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kossus on MM. Kuidas te sellest aru ei saa? MM-ide mõte ongi seda näidata võimalikult suures mahus. Antud hetkel on pealegi premieris alles hooaja algus ka. Ma saan aru, kui hoki MM pinda käib, kuna siis kipuvad otsustavad voorud ära jääma. Aga praegu on küll üsna ebanormaalne hala lahti läinud, mis meenutab üks ühele jalgpalli MM-i ajal pulleritsude ja muude tolvanite kiunumist.
                      + 1

                      PS! Isiklikult ei jälgi korvpalli ning sellest võistlusest täiesti suva.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kõige naljakam on asja juures see, et koondisepausi tõttu Premieris ei mängitagi. Pm ei saaks kossu MM-il paremat toimumisaega ollagi

                        Kommentaar


                          See praegune kommentaator Prantsuse ja Horvaatia mängul on kohati ikka päris lambivello123 Lege moment kui karjus, peale prantslase mööda läinud sooritust otse korvi all, et "Prantsuse korvil on G4S koos Urmas Sõõrumaaga turvamas kohapeal vist.." Ja hiljem üritas nimetada prantlaste suurimaid staare peale Tony Parkeri - selle asemel tuli piinlik 10 sekundit vaikust.

                          Peab vist rohkem vaatama neid mänge, kui sellised poisid seal mikrofoni taga

                          Kommentaar


                            Minu arust pole "lambivellol" suuremat hädagi midagi. Tore just, et püüab elav olla ja mõned päris head pärlid on ka tulnud, ei saa salata. Ehk vahepeal jookseb natuke rappa, kui punnitamiseks läheb, aga üldiselt palju parem kui osad kolleegid.

                            Kiita tahaks R. Pehkat, kes suudab ikka ja jälle väga muheda mulje jätta.

                            Kommentaar


                              Oot, kes see "lambivello" üleüldse on? Tarmo?

                              Kommentaar


                                Tiit Loo. Arvestades, et tegu pole kodanikuga, kes regulaarselt Euroliigat kommenteerida saab, siis on täitsa adekvaatne esitus.
                                Müün jalkasärke!:
                                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                                Kommentaar

                                Working...
                                X