Lehekülg 388, kokku 388 EsimeneEsimene ... 288338378384385386387388
Näidatakse tulemusi 7 741 kuni 7 757, kokku 7757

Teema: TV3 Sport

Algupärane

Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
    Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.
    A nõukaajal oli arstiabi tasuta!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.
    TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.
    Suurem hulk KHL-i mängu, Eurocupiga katsetused.

Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

Jällegi, kõik on fain (eriti inglise, saksa ja hispaania vutifännidele).
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

Kui Milanil saab eurobänn läbi ja ming ibracadabra abil uuesti CLi saab, siis no TV3 ideaalne kanal ju.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Taas sama, mis juba varem öeldud, et KHL ja eurocup on nâdala sees, kus siiani oli vabu slotte. Jalkat miskine liiga samadesse aukudesse ei pakuks.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Lahe mäng see käsipall, lahedate kommentaatoritega.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kes tänast mängu kommenteerib?

Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kes tänast mängu kommenteerib?

Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
    Epic on puldis.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Epic on puldis.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?
    Ma sain ka pakkumise ja võtsin go3 ning ma mega rahul kõik toimib ideaalselt. Proovi mingi cleaneriga browser üle käia vms ehk seal mingi kala sees kui videod või otsesaated mängima ei hakka.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Võimalus valida - kas halb jalgpall või halb rägbi.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Võimalus valida - kas halb jalgpall või halb rägbi.
    Halb jalka oli Evertoni-CP esimene poolaeg. See praegune on üsna okeika.

Catch me if you can Kasutaja Herr avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ehk adblock segab? Ma lampi pakun, kuid ilmselt asi selles pole. Proovi mõnda teist brauserit ehk?
    Kontakt: info@go3.tv
    Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast kuni pühapäevani kell 9:00 - 21:00.
    Klienditeeninduse telefon: +372 6 989 099.
    Abi saab ka läbi fb chati.

Ma üldiselt OLIN ka rahul aga võtsin eelkõige selle pärast ligi,et lubati lg webosi appi smart tv’le. Paraku seda pole siiani. ( kuigi lubadused go3’st olid pidevalt “ja, kohe tuleb”/ “ootame lg taga” jne - nii läks 2 kuud kuniks loobusin.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Herr Vaata postitust
    Ehk adblock segab? Ma lampi pakun, kuid ilmselt asi selles pole. Proovi mõnda teist brauserit ehk?
    Kontakt: info@go3.tv
    Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast kuni pühapäevani kell 9:00 - 21:00.
    Klienditeeninduse telefon: +372 6 989 099.
    Abi saab ka läbi fb chati.

Ma üldiselt OLIN ka rahul aga võtsin eelkõige selle pärast ligi,et lubati lg webosi appi smart tv’le. Paraku seda pole siiani. ( kuigi lubadused go3’st olid pidevalt “ja, kohe tuleb”/ “ootame lg taga” jne - nii läks 2 kuud.
    Operaga töötab, chrome paneb näkku. Sama keiss amazon primega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud