320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas keegi täna reaalselt seda GO3-st kavatseb vaadata ka?
    Ma vb taustaks panen, kuid kindel on see, et ilma hääleta, kuna vaja muid asju teha.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kas keegi täna reaalselt seda GO3-st kavatseb vaadata ka?
      Võib-olla vaataks, aga pole seda kanalit.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Võib-olla minu kiiks, aga võrreldes inglise keelsete kommentaatoritega ilgelt häirib. Eestis on pidevalt see "miks VAR seda üle ei vaadanud" jutt olukordades, kus asi ilmselgelt vaadati videokohtunike poolt üle. Ja kollektiivselt juba pikemat aega.

        Kasvõi see ManU penalti, kus Vara mitu korda küsis "huvitav, kas VAR tšekkas seda olukorda." Ilmselgelt ju vaatas, miks see peaks olema mingi erakordne situatsioon, kus asja ei vaadatud? Ja tegelt mitme teise mehe puhul sama asja täheldanud juba pikemat aega. Et need videokohtunikega seotud reeglid võiks ju selgeks teha, et mida, kus ja millal vaadatakse, ning vaatajatelegi selgitada, et miks mõnes olukorras videokohtunikud ei muuda otsust või ei sekku.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Võib-olla minu kiiks, aga võrreldes inglise keelsete kommentaatoritega ilgelt häirib. Eestis on pidevalt see "miks VAR seda üle ei vaadanud" jutt olukordades, kus asi ilmselgelt vaadati videokohtunike poolt üle. Ja kollektiivselt juba pikemat aega.

          Kasvõi see ManU penalti, kus Vara mitu korda küsis "huvitav, kas VAR tšekkas seda olukorda." Ilmselgelt ju vaatas, miks see peaks olema mingi erakordne situatsioon, kus asja ei vaadatud? Ja tegelt mitme teise mehe puhul sama asja täheldanud juba pikemat aega. Et need videokohtunikega seotud reeglid võiks ju selgeks teha, et mida, kus ja millal vaadatakse, ning vaatajatelegi selgitada, et miks mõnes olukorras videokohtunikud ei muuda otsust või ei sekku.
          +1

          Kui kommentaatorid pole omale asja selgeks teinud, siis see kõik kokku mõjutab/kujundab vaatajate/toetajate arvamust VARist. Sama reha otsa astusid hiljuti ka BT ja/või ESPNi omad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kas ma nägin seda unes, et mingil hetkel oli kavas Inter-Šahtar? Ja kui aeg kätte jõudis, näidati ikka mingit Real-M'gladbach mängu, mis kedagi ei huvita.

            E: otsisin eilse kava üles ja ennäe:
            21:50 Sport: Football:UEFA CL 2020/21 - FC Internazionale Milano-FC Shakhtar Donetsk
            21:55 Sport: Football:UEFA CL 2020/21 - Real Madrid CF-B. Mönchengladbach
            Näitas küll Interi mängu. Kas isegi mitte TV6 ka?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Näitas küll Interi mängu. Kas isegi mitte TV6 ka?
              TV 6 ja Sport 3 ka vist kui ma eksi.

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                TV 6 ja Sport 3 ka vist kui ma eksi.
                Sealt vaatasin vahelduva eduga ise ka.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  go3tv pealt peaks Leeds-West Ham tulema. Mul ei funka. Kellelgi teisel ka?

                  edit: nüüd korras

                  Kommentaar


                    Kerge pettumus, et tänast poksi pole kavas, viimasel ajal teil kõik need suured tiitliheitlused olemas olnud ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kerge pettumus, et tänast poksi pole kavas, viimasel ajal teil kõik need suured tiitliheitlused olemas olnud ju.
                      +1 Samas ma arvan, et ei jaksata UFC ja Poksi korraga sisse osta ning UFC on hetkel selle üle võtnud.

                      Kommentaar


                        Mingid uued sport 3 ja 4 kanalid tekkinud, et rohkem raha röövida? Isegi premi ei näita täna?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Mingid uued sport 3 ja 4 kanalid tekkinud, et rohkem raha röövida? Isegi premi ei näita täna?
                          Need kanalid on ikka pigem selleks, et kõik saaks kuskil ära näidatud. Alternatiiv oleks, et mingid asjad jäävad näitamata. Mul isiklikult pole need vist paketi hinda tõstnud.

                          Kommentaar


                            WRC ongi siis uus tõmbenumber https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc...ed?id=92016009 Võib selle kanali suvel cancelisse ära lükata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              WRC ongi siis uus tõmbenumber https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc...ed?id=92016009 Võib selle kanali suvel cancelisse ära lükata
                              Vastupidi. Oleks mul telekas ja televisioon, siis nüüd võiks selle kanali alles tellida.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Vastupidi. Oleks mul telekas ja televisioon, siis nüüd võiks selle kanali alles tellida.
                                Selleks ei pea telekas ja televisioon olema.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X