320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole kunagi aru saanud, miks "kurat" on justkui sõna mida ei tohiks eetris kasutada? Tegu on täiesti neutraalse sõnaga, millega tähistatakse ühte mütoloogilist tegelast. Kas "jõuluvana" ei tohi ka öelda?

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Ma pole kunagi aru saanud, miks "kurat" on justkui sõna mida ei tohiks eetris kasutada? Tegu on täiesti neutraalse sõnaga, millega tähistatakse ühte mütoloogilist tegelast. Kas "jõuluvana" ei tohi ka öelda?
      Mkm, rohkem sellepärast, et Southamptonilt võeti värav ära ja mõnu oli pettunud

      Kommentaar


        Aga ma olen ka mujal kuulnud, et pärast otse-eetris "kurat" või "kuradi" kasutamist vabandatakse. Ikkagi jääb arusaamatuks, miks?

        Kommentaar


          Ma olen paar korda peale sattunud kus otsest ülekannet veel kommentaatori meelest veel pole. Aga pilt on juba kanalis ja kommentaatori mikker on lahti ja see roppuste tiraad, mis sealt tuleb on päris lõbus ja mahalaadiv . Korra olen seda täheldanud Kruusi puhul ja kunagi ka Oti puhul.
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Aga ma olen ka mujal kuulnud, et pärast otse-eetris "kurat" või "kuradi" kasutamist vabandatakse. Ikkagi jääb arusaamatuks, miks?
            Kristlikud mõjud ilmselt. Tean mõnda, kes selle sõna peale võpatavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Matis Vaata postitust
              Ma olen paar korda peale sattunud kus otsest ülekannet veel kommentaatori meelest veel pole. Aga pilt on juba kanalis ja kommentaatori mikker on lahti ja see roppuste tiraad, mis sealt tuleb on päris lõbus ja mahalaadiv . Korra olen seda täheldanud Kruusi puhul ja kunagi ka Oti puhul.


              Soccerneti koorekiht

              Kommentaar


                Täpsustan siinkohal, et siin polnud mingit tiraadi. Lihtsalt kui pool tundi on ainult Southampton mänginud, siis ütlesin, et loodetavasti nüüd VAR aitab (kui lipp tõusis) ja siis tuli "ohh, kurat...", millele järgnes kohe see "vabandust". Muud polnudki.

                P.s. intsident täitsa tipphetkedes ka olemas. https://sport.tv3.ee/jalgpall/inglise-korgliiga/video-manchester-city-loi-vastase-puuri-palle-tais/?fbclid=IwAR2nYm934SLNBqhmDbhuNH0tvfjZ2adh02Pnmyaj YP4mOg1snU7zKNaBSPE

                Kommentaar


                  Ei tegelt väga cool, Mõnu, ses mõttes on äge kui kommar niimodi mängu sisse läheb, et tugevama aga apaatsema meeskonna väravas palle näha tahaks!

                  Kommentaar


                    Neljapäeval on TV3 Sport 1 kavas 2 kossu. See on okei.

                    TV3 Sport 2 peal on kavas tennis. Noh, tennisega on teinekord nii, et see ei kipu nii lõppema, nagu tahaks. Aga, esialgseks lõpuks planeeritakse 21:00. Milan - ManUnited algab kell 22:00. Seda kavasse pandud pole. Sellest on ju kurb.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kas Go3 näitab Euroopa Liigat?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        TV3 Sport3-st tuleb tõesti 2 Euroopa Liiga mängu otseülekandes. Vähemalt kodulehe kava väidab nii.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Miks see online kanal minut maas on?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Miks see online kanal minut maas on?
                            Ju tehnikainimesed oskavad põhjust tuua, aga läbi voogedastusprogrammide on ka ETV ja muud asjad kaabliga võrreldes mingi aja maas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaamu
                              Kas keegi oskaks mulle seletada loogikat, miks täna õhtu 22.00 näitab TV3 Sport 2 korvpalli kordust ja Milan - ManU on lisakanali peal?
                              Kas sellel on mingi eriline põhjus, miks sa pahane oled? Peale selle, et sport2 asemel näitab sport3? Mõlemad ju täpselt samamoodi kättesaadavad.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kas sellel on mingi eriline põhjus, miks sa pahane oled? Peale selle, et sport2 asemel näitab sport3? Mõlemad ju täpselt samamoodi kättesaadavad.
                                Elisas, Telias ja STV-s vist ikka mitte.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X