320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka just mõtlesin, kas mingi sport võiks üldse boomida sellistes tingimiustes ja tuli tahtmine end korralikult e-spordi arengutega kurssi viia.

    Kommentaar


      A tegelikult, mis kanalil plaanis on selle tohuvapohuga seoses nüüd? Kordused jms? Paneme tellimusele cancel ja lähme sitapaberit selle kokkuhoitud kuutasu eest ostma?
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        A tegelikult, mis kanalil plaanis on selle tohuvapohuga seoses nüüd? Kordused jms? Paneme tellimusele cancel ja lähme sitapaberit selle kokkuhoitud kuutasu eest ostma?
        Trasedateab. Täispekkis on igal juhul.

        Kommentaar


          Muidu ikka otseülekannetele näitamisele keskendunud spordikanal TV3 Sport (endise nimega Viasat Sport Baltic) annab teada, et tuleb välja uue formaadiga – järgnevatel nädalatel (ja kuudel) näidatakse spordiajaloo parimaid kohtumisi erinevatest tippliigadest koos otseülekandes eestikeelsete kommentaaridega.

          Mis hetkele täpsemalt siis vutiajaloost keskendutakse?

          Kommentaar


            päris hea idee ikka

            Kommentaar


              Ukraina ja Venemaa spordikanalid hakkavad Valgeve liigat näitama . TV3 Sport, teeme ka kiire lükke?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Oot vanasid mänge hakatakse tagantjärgi kommenteerima eestikeelseks?

                Kommentaar


                  Vaatasin eile siis esmaproovi. NBA hooajast 2005/06 Seattle Supersonics vs. Indiana Pacers. Ütleks et Kalev Kruus ja Henri Sipra tegid hea töö. Ei keskendunud mängu pseudokommenteerimisele. Pigem räägiti möödunust ja siis tulevikus, näiteks kuulsast Ron Artesti 86 mängulisest mängukeelust, miks Jasikevičius NBA-s läbi ei löönud. Suht lõbus oli vaadata.
                  Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                  Kommentaar


                    Täna kell 21.30 näidatakse ajaloolist 2003. a Eurobasketi finaali, kus vastamisi läksid Leedu ja Hispaania!
                    Kommenteerib Kalev Kruus! Kui Kruus on puldis, siis pettuma ei pea, teeb selle vana ülekande vägagi nauditavaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ukraina ja Venemaa spordikanalid hakkavad Valgeve liigat näitama . TV3 Sport, teeme ka kiire lükke?
                      Hoopis Premium liiga tuleks käivitada ja Sky sports taha saada. Revenüüd oleks kosmilised!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Keegi mõtleb kindlasti midagi välja ja saab rikkaks. Miljardid istuvad kodus ja igavlevad ja mitte mingit sporti ei pakuta meelelahutuseks. Analooge mitteomav olukord. Mina pakuks roomlasena välja mingi moodsa gladiaatorite võitluse loomulikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Mina pakuks roomlasena välja mingi moodsa gladiaatorite võitluse loomulikult.
                          Kasutades virtuaal reaalsust.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Kes Uefa cupi mängus shakhtar - bremen kommisid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Kes Uefa cupi mängus shakhtar - bremen kommisid?
                              See ammune 2009. aasta mäng? Vist vennad Lombid, kui mu mälu mind ei peta.

                              P.S. tundub, et Leheste ja üks Lompidest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See ammune 2009. aasta mäng? Vist vennad Lombid, kui mu mälu mind ei peta.

                                P.S. tundub, et Leheste ja üks Lompidest.
                                Igal juhul oleks nummi retrokas vanu kommijaid külla kutsuda... vutti kommenteerima siis... Koju kutsumine mind ei huvita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X