320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kas teil ei ole nutitelekat või sellel viaplayl pole oma teleka äppi?
    Vanem põlvkond jääb hätta. Kujuta nüüd ette nt Tarmo Rüütlit läpaka taga voogedastust nautimas, no ei kujuta

    Keegi siin juba enne ütles, et vaatamine peab käima nii, et puldiga kaks vajutust ja jalgpall käib. Aga nüüd hakka mingite läpakate ja äppidega jaurama. Kohutavalt tüütu.

    Kommentaar


      jumala mõttetu. ma pm dannari kruusi vara ja teiste pärast vaatangi mingit lambist ucli mängu. kus ekre on. traditsioonid peavad jätkuma

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Vanem põlvkond jääb hätta. Kujuta nüüd ette nt Tarmo Rüütlit läpaka taga voogedastust nautimas, no ei kujuta

        Keegi siin juba enne ütles, et vaatamine peab käima nii, et puldiga kaks vajutust ja jalgpall käib. Aga nüüd hakka mingite läpakate ja äppidega jaurama. Kohutavalt tüütu.
        Ma ei vaata ka läpaka tagant, vaid telekast. Aga pilt tuleb läbi äpi.

        Kommentaar


          Jube mugav oli küll kui Premier ja CL ühes kohas. Aga eks tuleb kuidagi oma harjumusi muuta.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            mega kartellikas ju, well played. nagunii 90% klientidest soetavad nüüd mõlemad paketid.

            seega selmet võidelda selle nimel, et üksteist üle pakkudes saada nii CL kui a la PL, lepiti kokku, et üks saab PL ja teine CL. Turu suurus vaatajate arvu osas jääb samaks, vaatajale läheb teenus 2x kallimaks ja pakkujale jääb rohkem raha kätte, sest üksteisega ei võistelda.

            öelge kui peaks fooliummütsi ära võtma.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              mega kartellikas ju, well played. nagunii 90% klientidest soetavad nüüd mõlemad paketid.

              seega selmet võidelda selle nimel, et üksteist üle pakkudes saada nii CL kui a la PL, lepiti kokku, et üks saab PL ja teine CL. Turu suurus vaatajate arvu osas jääb samaks, vaatajale läheb teenus 2x kallimaks ja pakkujale jääb rohkem raha kätte, sest üksteisega ei võistelda.

              öelge kui peaks fooliummütsi ära võtma.
              Turg on vähe väike, et selline "kartellikas" ära tasuks. Kommentaatorite pärast olla kuuldavasti igatahes ülepakkumiseks minemas.

              Kommentaar


                RIP Vene klubide kommenteerimine minu poolt siis 😢
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  "See tähendab, et kõiki matše enam eestikeelse kommentaariga ei näe ega kuule."

                  A mis sitt see on. Kui niikuinii arvuti taha ukerdama peab ja eestikeelset kommentaari ka pole, siis ei osta seda ju keegi. Redditist saab tasuta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    "See tähendab, et kõiki matše enam eestikeelse kommentaariga ei näe ega kuule."

                    A mis sitt see on. Kui niikuinii arvuti taha ukerdama peab ja eestikeelset kommentaari ka pole, siis ei osta seda ju keegi. Redditist saab tasuta.
                    Ega praegu ei saa ka ju kõiki mänge eestikeelsena...

                    Kommentaar


                      Aa ma natuke väsinud, lugesin välja, et ferencvarose mänge hakkab mingi madjar mulle ette mölisema. Kas eurosport2 ja RTL saavad ka geobloki peale siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Aa ma natuke väsinud, lugesin välja, et ferencvarose mänge hakkab mingi madjar mulle ette mölisema. Kas eurosport2 ja RTL saavad ka geobloki peale siis?
                        Tõenäoliselt hakatakse meile suvest näitama mingit eurosport 2 versiooni, kus Bundesligat pole. Need eurospordid on eri riikides erineva programmiga nagu ma aru saan.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mis see magus spordiala on siis millega TV3 sport CL-i ära asendab? NFL?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Mis see magus spordiala on siis millega TV3 sport CL-i ära asendab? NFL?
                            Wrc meibi.

                            Kommentaar


                              Teisipäevast neljapäevani mõlemal kanalil õhtud läbi korvpalli, mis muud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nojah, mul on koguaeg jalka jooksnud Go3 kaudu. Ja kui nüüd kuu eest chromecasti ostsin, siis tavalisel kombel polegi vist telekat vaadanud. Kahjuks ei saa neti juurde pandud telepaketist loobuda. Muidu ütleks selle täitsa üles.
                                Suhteliselt sama siin. ETV kanalid muidu ok selle kohustuslikust paketist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X