320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks scoreboardi ei kuvata ekraanil nagu praegu läti ja tšehhi mängul või siis eelneval uefa cupi mängus?

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      Kuidas TV3 Spordil Premieri õigused ostetud on, kui näiteks tuleb nii, et ühes voorus kõik kümme mängu erinevatel aegadel, kas üldse olekski võimalik kõiki mänge näidata või ainult kuute nagu tavaliselt?
      Hea küsimus. Vastan puusalt.
      Kui paneme nii, et me oleme enamjaolt näidanud
      3-4 mängu laupäeval
      kuni 3 pühapäeval
      ja ühe esmaspäeval, siis saame kokku heas voorus maksimaalselt 8 mängu.
      Lisaks vahepeal ju oleme näidanud ka reedest mängu, mis tuleb pühapäeva ühe asemel.

      Kui hakkavad tulema need teisipäeval kaks aega ja kolmapäeval kaks aega, siis seal oleks ka maksimaalselt võimalik näidata 8.

      Ilmselt hakkavad sealt viimasest ära kukkuma need mängud, kus pole kummalgi midagi mängida, mis jätaks puhvri NV 5+5 mängudele.

      Lisaks viimane voor, kus on nagunii füüsiliselt võimalik näidata kahte mängu.

      Ehk ma usun, et nädalavahetuse kümnekaga ei tohiks probleeme tekkida. Kui on miskit muud näidata, siis võibolla ka sealt langevad mingid mängud ära, aga ma ei usu, et tohiks olla probleemi, et liiga palju mänge on võimalik näidata, aga ei saa.

      Kommentaar


        TV3 Spordi klassikalistes tennisematšides lööb alati kaasa Ernests Gulbis. Tegemist on tõelise klassikuga.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          TV3 Spordi klassikalistes tennisematšides lööb alati kaasa Ernests Gulbis. Tegemist on tõelise klassikuga.
          Seal on see konks, et omal ajal sisuliselt tema mänge ainult näidatigi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Seal on see konks, et omal ajal sisuliselt tema mänge ainult näidatigi.
            Ei vasta absoluutselt tõele. Aastatel 2009-2013 näidati väga suures mahus ATP turniire. Gulbise matšid olid sellest üks imetilluke osa.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Ei vasta absoluutselt tõele. Aastatel 2009-2013 näidati väga suures mahus ATP turniire. Gulbise matšid olid sellest üks imetilluke osa.
              Ma küll mäletan pigem suurturniiridest seda, et kavas oli alati Gulbis sees. Äkki eksin tõesti, kuna ise pole kunagi tennist kanalilt vaadanud.

              Kommentaar


                Mõni pole vist siiani kaineks saanud.. Coutinho ja Newcastle ühes lauses..

                Kommentaar


                  Miks kommentaatoritel on nii tungiv vajadul möliseda peatreenerite jutu ajal? Tasu makstakse iga sõna pealt eraldi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Miks kommentaatoritel on nii tungiv vajadul möliseda peatreenerite jutu ajal? Tasu makstakse iga sõna pealt eraldi?
                    Seal on see konks, et ülekandeid toodavad erinevad kanalid, üks näiteks paneb stuudio peale, teine siis treenerid jne. Kui sa pihta hakkad, siis sa ei tea, et milline seekord mänguplaan on.

                    Kommentaar


                      Mul endal oli hiljaaegu mäng, kus tuli joogipausi ajal stuudio eetrisse. Jäin vait ja lasin neil rääkida, aga siis selgus, et stuudio hääl ei läinud eetrisse.

                      Kommentaar


                        A Kivisaar tegi jokkis peaga saadet. Tee järgi.

                        Kommentaar


                          Hetkel on Leicesteri mängu kogu helipult joobes..

                          Kommentaar


                            Vince ajab ikka täitsa segast praegu selle VAR-i joone osas. Mina sain küll väga kenasti aru. VAR tõmbas joone selle järgi, kus pall asus tol hetkel kui see tabas mängija kätt. Ja kuivõrd see joon omakorda oli karistusalas sees, siis kinnitati penalti. Kõik lihtne ja loogiline.

                            Kommentaar


                              Mis kelbas see nüüd oli? Martial ei taha, et Rashford sisse lööks? Ma saan, aru et üritatud nali, aga väga ebaõnnestunud teine. 2-3 minutit kelbast.

                              Kommentaar


                                Vanasti, kui Viasat oli, siis olid kommenaatorid igas riigis olemas. Täna vaatan Lätis Eesti keeles. What gives? Ma ei kurda, aga siiski.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X