320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Täna ühtegi play-offi otse ei näita ?
    Go3-s on SerbiaSotimaa

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Go3-s on SerbiaSotimaa
      Mis seal telekas on? Mõlemal kanalil korvpall? Milleks siis üldse kaks kanalit.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mis seal telekas on? Mõlemal kanalil korvpall? Milleks siis üldse kaks kanalit.
        Siis saab jalgpalli jagu väljakumängijaid kokku.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mis seal telekas on? Mõlemal kanalil korvpall? Milleks siis üldse kaks kanalit.
          Ühelt Zalgirise koss. Teiselt esmalt Riia hoki ja siis mingi teine koss.

          Kommentaar


            Eile üks Venemaa MatchTV kommentaator kurtis, et valmistus 6 tundi Šveitsi - Ukraina mänguks, mis lõpuks ära jäi.

            Kommentaariumis hakati tema käest küsima, et miks ta nii kaua valmistus. Eks väga polegi oluline, kuidas ta põhjendas. Kahtlemata on tegu üle keskmise fanatiga ja kõik, mis sa ette valmistad eetrisse nagunii ei lähe.

            Aga mul tekkis siin kohal küsimus. Kui palju TV3 Sport kommentaatorid mängudeks valmistuvad?
            Saan aru, et kõik oleneb mängust, aga kui oleks tulnud Šveits - Ukraina?

            Lisan ka väikese lõigu vene kolleegi konspektist.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Eile üks Venemaa MatchTV kommentaator kurtis, et valmistus 6 tundi Šveitsi - Ukraina mänguks, mis lõpuks ära jäi.

              Kommentaariumis hakati tema käest küsima, et miks ta nii kaua valmistus. Eks väga polegi oluline, kuidas ta põhjendas. Kahtlemata on tegu üle keskmise fanatiga ja kõik, mis sa ette valmistad eetrisse nagunii ei lähe.

              Aga mul tekkis siin kohal küsimus. Kui palju TV3 Sport kommentaatorid mängudeks valmistuvad?
              Saan aru, et kõik oleneb mängust, aga kui oleks tulnud Šveits - Ukraina?

              Lisan ka väikese lõigu vene kolleegi konspektist.

              Oleneb mängust. Kui iganädalaselt 10 aastat premmi teha, siis spetsiaalset ülevaadet ei tee. Kui on mingi võõras mansa, siis võtan enamjaolt siit foorumist mõne staarfoorumlasega ühendust ja palun kiirmemo jaoks ülevaate teha. Sealt juurde umbes 7-10 erinevat veebisaiti lahti, millest osad ajalooks, siis mingid mängijate statsiks jne. Selliste konspektidega on marusuur oht (sama ka muidugi veebiakendega), et kui lähed fakti otsima, mida sa tead, et kuskil on, siis võid mängust miskit maha magada. Mida muidugi ka seetõttu vahepeal juhtub.

              Parimad on need mängud, kus mitte midagi ette valmistada polegi. Tervitustega hooajaeelsed kohtumised, kus on kohati väljakul mehed, kellest mitte mõmmigi leida pole. Kui nädal aega mängu ette saad, siis vaikselt pusid siit-sealt poole tunniste aukudega. Niimoodi mängu eel kuus tundi ettevalmistust teha poleks päristöö ja vahepeal kahe mängu ühtejutti tuleku korral võimalik tehagi.

              Selline fact-sheet koguneb enamuse meeskondade kohta arvutikausta, mille saab üle käia, kuid kui ikka mitu korda sama tiimi aasta jooksul kommenteerida, siis kaua sa ikka neid seal paberil olevat viit fakti ketrad.

              Kommentaar




                Djokovic-Medvedev viskab ainult sellist jama ette, teen mina midagi valesti?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaamu
                  Kas Sport 3 ja 4 on varsti jõudmas laiema avalikkuseni, kava.ee on nad pannud spordikanalite vaates esimesse ritta ?
                  Nad on avalikkuse ees. Seal on nad seepärast, et siin varem küsiti, et kuskohast seal olevaid mänge kavana näeks. Nüüd näeb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Nad on avalikkuse ees. Seal on nad seepärast, et siin varem küsiti, et kuskohast seal olevaid mänge kavana näeks. Nüüd näeb.
                    Kus need avalikud on? Mul telekas valikus pole. Netist?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Kus need avalikud on? Mul telekas valikus pole. Netist?
                      Go3-s

                      Kommentaar


                        Vincent eile ’pooli mängus (mälust):
                        ”Mehed kukuvad nagu puud RMK metsas. Ehk siis langevad ka need, kes seda teha ei tohiks”

                        Hea töö
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Vincent eile ’pooli mängus (mälust):
                          ”Mehed kukuvad nagu puud RMK metsas. Ehk siis langevad ka need, kes seda teha ei tohiks”

                          Hea töö
                          See pold vincent.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See pold vincent.
                            Kes siis?

                            Vaatasin mängu mobiilis kaubanduskeskuses olles ning heli suht nullis, kuid tundus küll tema hääle moodi.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kes siis?

                              Vaatasin mängu mobiilis kaubanduskeskuses olles ning heli suht nullis, kuid tundus küll tema hääle moodi.
                              Isegi mu laps ajab mind ja vintsu (häält) sassi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Isegi mu laps ajab mind ja vintsu (häält) sassi...
                                Vabandused siis, loodetavasti ei solvunud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X