320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mis paneb paratamatult küsima, mida mõistlikku see kanal pärast järgmise aasta maikuud üldse näitab veel? Ainult Žalgirist ja Riia Dünni?
    Leedukatele Žalgiris
    Lätlastele Riia Dinamo
    Eestlastele WRC
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Mis paneb paratamatult küsima, mida mõistlikku see kanal pärast järgmise aasta maikuud üldse näitab veel? Ainult Žalgirist ja Riia Dünni?
      UFC kõik cardid sees Ja saab kuulata Joe Rogani ja kommentaaridega ning see muudab juba selle väärtuslikuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Tv3 Sporti on põhimõtteliselt vaja ainult reede õhtust ( kui viitsida reedest mängu vaadata ) pühapäeva õhtuni . Ülejäänud aja maksad tühja . Vähemalt Telias tundub saavat ka nii : liitud reedel - katkestad pühapäeval ja nii iga nädal 😉 Maksad ainult kasutatud aja ,mitte terve kuu eest . Tõsi ,on ka mõnikord nädala sees mänge ,noh siis vaatad need ka ära .
        Kas seal kuu miinimumtellimus pole?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas seal kuu miinimumtellimus pole?
          Kahjuks nii on. Korra kuus võtavad kontolt raha maha ja järgmised 30-31 päeva saad vaadata kuni uue raha maha võtmiseni. Muud varianti minu teada pole.

          Kommentaar


            Kevadel sai veel nii ,et kui Premm lõppes ( vist mai keskel ) siis katkestasin ja 29 .mai CL finaaliks liitusin üheks õhtuks uuesti . Arvel näitas kahte kasutatud perioodi : mai algus kuni mai keskel ja 29 mai eraldi .

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Kevadel sai veel nii ,et kui Premm lõppes ( vist mai keskel ) siis katkestasin ja 29 .mai CL finaaliks liitusin üheks õhtuks uuesti . Arvel näitas kahte kasutatud perioodi : mai algus kuni mai keskel ja 29 mai eraldi .
              Võibolla siis annab ka nüüd sedasi katsetada. GO3 annab võimaluse tellimust katkestada, aga ma ise katkestasin siis, kui tuli teade, et neil ei õnnestunud raha pangakontolt maha võtta (plaanisingi nii, et katkestan siis, kui makstud periood läbi saab). Kes tahab, võib ju katsetada, et kui on nt kuu aega ette makstud, katkestad poole pealt ja siis üritad mingi aeg uuesti liituda. Aga muidugi võib juhtuda, et uuesti liitudes pead ikkagi raha maksma ja nii on poole kuu raha lihtsalt kasutult läinud.

              Kommentaar


                Sa räägid Go3st vist ,ma räägin Telia tv paketist ( mis iganes selle nimi on ) .Telias maksad eelmise kuu kasutatud teenuste eest ,ette minu meelest ei pea midagi maksma .

                Kommentaar


                  Teliast tellidest arvestab ta konkreetseid kuupäevi jah ainult. Vanemad ainult WRC ajal kasutavad ning arvel ainult konkreetsed päevad.

                  Kommentaar


                    Päris sassi on need liinid läinud - mis on TV3Sport vs Go3 vs Viaplay, sasipundar, ülihalb Marketing/PR

                    Kommentaar


                      NBA jätkab siin või kolib ka kuhugi uude kohta üle?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        NBA jätkab siin või kolib ka kuhugi uude kohta üle?
                        2021/22 hooajal kindlasti tv3 spordis, edasi ei tea.

                        Kommentaar


                          Ohoh, Kruus&Vara aga üllatavalt ebaseksikal mängul City-Norwich. Käimasolevatest mängudest saavad kindlasti nende tõttu suurimad vaatajanumbrid.

                          Kommentaar


                            Keegi valib kas vaatab mängu või ei kommentaatorite järgi???

                            Mõnu õhtune esimene poolaeg Brighton - Watfordis oli päris hea.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kas keegi seletaks mulle meie kommentaatori juttu, et mingid uued juhised on reeglites, et eelmine hooaeg oleks ehk juba väljakul Bruno vastu tehtud vea P ära vilistanud, aga see hooaeg mitte? Vari uusi reegleid olen näinud, aga mille ma nüüd maha maganud olen.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Kas Kruus-Vara eelnevatel hooaegadel premmi kommenteerinud on?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X