320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ärme unusta ka neid inimesi, kes ei viitsi üldse jännata: ajan sigulii garaasist välja ja lähen lastega sooparki
    Ajan auto õue ka lähen lastega loomaaeda!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Ajan auto õue ka lähen lastega loomaaeda!
      Sigulii pole auto.

      Kommentaar


        see on ka üks eesti keele säilimise põhjuseid

        Kommentaar


          Mis siis daab neist, kui jalkat enam pole. Panevad pillid kokku ja koju?
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Ma arvan, et tuleks tagasi juurte juurde pöörduda, ehk Prantsusmaa liiga tagasi tuua. Hea reklaami ka teha, et Maailmameistrite liiga ja puha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ma arvan, et tuleks tagasi juurte juurde pöörduda, ehk Prantsusmaa liiga tagasi tuua. Hea reklaami ka teha, et Maailmameistrite liiga ja puha.
              Rääkimata Euroopa meistermeeskonna liigast, mis tõestas hästi, et eks see premm on tasemelt üks farmerite liiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Rääkimata Euroopa meistermeeskonna liigast!
                Mida rohkem, seda uhkem. Kolme kanali vahel annab kahe liiga mängud ära jagada küll. 🙃

                Kommentaar


                  Aga head (viimast?) hooaega siinsetele kommenteerijatele. Loodetavasti näeb kõik ’pooli mängud sel kanalil ära.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas asi minus, aga staadionimüra summutab kommentaari päris selgelt ära ja suurema müraga polegi kommentaari kosta... (Norwich - Liverpool)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                      Ma ei tea, kas asi minus, aga staadionimüra summutab kommentaari päris selgelt ära ja suurema müraga polegi kommentaari kosta... (Norwich - Liverpool)
                      sama teema.

                      Kommentaar


                        Kord ei sobi, kui ei kuule fänne, nüüd vastupidi. Heli on küll fännide poole kaldu, kuid minu arust on väga vinge.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                          Ma ei tea, kas asi minus, aga staadionimüra summutab kommentaari päris selgelt ära ja suurema müraga polegi kommentaari kosta... (Norwich - Liverpool)
                          Kõlab nagu ideaalne setup

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kord ei sobi, kui ei kuule fänne, nüüd vastupidi. Heli on küll fännide poole kaldu, kuid minu arust on väga vinge.
                            No kui kommentaator üksi kommenteerib, siis tulevad vahepeal pausid sisse, mis on täiesti loomulik ja ok - nendel hetkedel on staadioni heli väga hästi kosta niiehknaa. Samas kui tahaks kuulda kommentaatorit, aga ära sumbub ja peab kuulmiseks väga pingutama, siis veits on mäda. Ei taha palju viriseda - muu tundub okei.

                            Kommentaar


                              Tv3 Sporti on põhimõtteliselt vaja ainult reede õhtust ( kui viitsida reedest mängu vaadata ) pühapäeva õhtuni . Ülejäänud aja maksad tühja . Vähemalt Telias tundub saavat ka nii : liitud reedel - katkestad pühapäeval ja nii iga nädal 😉 Maksad ainult kasutatud aja ,mitte terve kuu eest . Tõsi ,on ka mõnikord nädala sees mänge ,noh siis vaatad need ka ära .

                              Kommentaar


                                Mis paneb paratamatult küsima, mida mõistlikku see kanal pärast järgmise aasta maikuud üldse näitab veel? Ainult ˇalgirist ja Riia Dünni?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X