320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakslased ütlevad üldse AC Mailand. Täitsa pekkis ju!?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sakslased ütlevad üldse AC Mailand. Täitsa pekkis ju!?
      Bayern Monaco.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        "0:0 on väga fifty-fifty tulemus"
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          No kuidas sa kuuled ja vaatad, mis staadionil toimub, kui sellest üle karjuda...

          Ma niisama.

          Peeter tegi isikliku rekordi või vähemalt hooaja tippmargi. 81. minutil Bayern.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Peeter tegi isikliku rekordi või vähemalt hooaja tippmargi. 81. minutil Bayern.
            jep. jälgisin isegi seda. muidugi esimest korda oli ta sellele ülilähedal 25.minutil, kui rääkis grupist, kus Napoli mängis. üllatuslikult seal suutis ta tagasi hoida ennast.

            Kommentaar


              mis see "catenaccio" mainimise tippmark ka on?

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                jep. jälgisin isegi seda. muidugi esimest korda oli ta sellele ülilähedal 25.minutil, kui rääkis grupist, kus Bayern mängis. üllatuslikult seal suutis ta tagasi hoida ennast.
                See on nagu uus rahvuslik sportmäng "Millal ütleb Peeter Bayern?".

                Kommentaar


                  Peeter võiks veidi vunki ja mainimissagedust juurde lisada, siis saaks mängida üldrahvuslikku joomamängu "võta pits, kui Peeter mainib Bayernit"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mis see "catenaccio" mainimise tippmark ka on?
                    ahjaa, tegelikult keegi võiks ühe asja mulle ära seletada.

                    Eile oli kuskil 20. minutiks kommentaatorid laksanud:
                    "Napoli on ebaitaallaslikult ründavat jalgpalli mängiv meeskond" (selles plaanis jama, et mina Napolit Serie A 3 põnevama tiimi hulka ei liigitaks sel hooajal"
                    "Itaalia jalgpalli juurde käib ju teatavasti alati komöödiateater" (jah, Inglased ju ei daivi)
                    "Inglismaa jalgpalli peetakse maaima parimaks. Mis on teatavasti ka tõsi" (Noh, Itaalia on sel aastal korduvalt Inglismaa seljatanud. Ei tohiks justkui juhus olla).
                    +
                    muud Catenaccioteemat ka näpuotsaga

                    siis viskas kopa ette ja panin Inglaste striimile (jah, olen vist liiga tundlik Itaalia jalgpalli teemal, aga siiski). Järgneva tunni jooksul ei tulnud kordagi "Inglismaa jalgpall on maailma parim"+"Itaalia jalgpall on catenaccio ja teesklemine" vihjet. KUIGI pigem võiksid nemad ju selliselt läheneda.

                    Mis värk sellega on? Kas mõistlikut juttu ei jätku pooleteistkümnekstunniks? Kas selline lähenemine peaks olema naljakas? Kas tegu on Mart Mardisalu põlvkonna paratamatu nähuga? Või midagi neljandat?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      "Napoli on ebaitaallaslikult ründavat jalgpalli mängiv meeskond"
                      ära hooli pallist, ründa maksimum nelja mehega = ebaitaallaslikult ründav jalgpalli.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Raske elu ikka meie jalgpalli fännidel. Isegi telekast ei saa rahulikult vaadata. Sealgi rikuvad ametnikud kõik ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Raske elu ikka meie jalgpalli fännidel. Isegi telekast ei saa rahulikult vaadata. Sealgi rikuvad ametnikud kõik ära.
                          Minu jaoks teeb küll Peeter kommentaari väga põnevaks. Teistega kipun tähelepanu kaotama, aga eile ootasin Bayernit tõesti pidevalt ja kui lõpuks tuli, siis olin rõõmsam, kui ühegi mängus löödud värava peale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu jaoks teeb küll Peeter kommentaari väga põnevaks. Teistega kipun tähelepanu kaotama, aga eile ootasin Bayernit tõesti pidevalt ja kui lõpuks tuli, siis olin rõõmsam, kui ühegi mängus löödud värava peale.
                            Aga mis selles siis ikka halba on, mina ootaksin, et Peeter Soo ka Levadia uudiseid vahele pakuks ja kui nad Kristaliga koos kommenteeriksid, siis võiks ikka kolmandik ajast Levadiale kuluda. Poom rääkigu aga Florast. Nali naljaks, aga natukene võiks ikka pakkuda uudisteavet oma koduklubist, Peetri puhul siis Levadiast, veidi ka Bayernist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Aga mis selles siis ikka halba on, mina ootaksin, et Peeter Soo ka Levadia uudiseid vahele pakuks ja kui nad Kristaliga koos kommenteeriksid, siis võiks ikka kolmandik ajast Levadiale kuluda. Poom rääkigu aga Florast. Nali naljaks, aga natukene võiks ikka pakkuda uudisteavet oma koduklubist, Peetri puhul siis Levadiast, veidi ka Bayernist.
                              Ma ei ole öelnudki, et midagi paha selles on. Lõbus on lihtsalt. Mulle Peeter väga meeldib kommentaatorina.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei ole öelnudki, et midagi paha selles on. Lõbus on lihtsalt. Mulle Peeter väga meeldib kommentaatorina.
                                Nojah, ma ei mõelnudki sind nende õnnetute fännide all, kes pidevalt kommentaatorite kallal õiendavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X