320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mis pagana Motors ja Motors? Selle kanali nimi on Viasat Motor. Mingi kapilätlane?
    anna andeks

    Kommentaar


      Olen juba pikemat aega mõlgutanud mõtet, et peaks selle VSB kinni keerama ja lõplikult striimidele üle kolima.. Kui siiani oli põhjuseks peamiselt sitt pilt kui projektoriga vaadata ning täiesti debiilne kava viimasel ajal, siis tänane huumor on ikka puhas kuld ja oktoober jääb minu jaoks viimaseks selle kanali seltsis.

      Kahju, et hea asi suudetakse ikka pekki keerata..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Ühesõnaga.

        Korvpalliga juhtus selline asi. Et VSB sõlmis tänavuse hooaja Balti liiga mängude jaoks lepingu sisuliselt viimasel hetkel. Selle näitamisõigusega kaasneb KOHUSTUS näidata ka seda kuradi Balti liiga karikat või mis iganes mängud need on. Nagu öeldud, et see leping ja muudatus tuli viimasel hetkel ja seetõttu keeras see kogu varasema kalendri pea peale. Lisaks kõigele suutis see võetud kohustus persse keerata ka jalgratta, kuna kohustus tähendab täismahus põrgatamise näitamist.

        Aga ärge muretsege. Jalkafännid pole ainsad, kes pidevalt maailmalõpu ja striimidega ähvardavad. Kui eelmisel aastal näidati meistrite liiga veerandfinaali ja kohe seejärel euroliigast Kanguri mängu, siis saadeti ka VSB postkast roppu sõimu täis. Seega pole te ainsad ja laske edasi aga.

        Kava mittemuutmise kohta ei oska siitpoolt midagi tarka öelda.

        Over'n'out.

        Kommentaar


          Pähh
          Miks peaks lehekülgede viisi halama kui pask kanal see on ja "ähvardama" et kohe loobutakse selle tellimisest? Tehke ära siis ja ärge halage.
          Kanali nimi ei ole ju Viasat Football Baltic!
          Veider ka kui kanalis jämedat otsa peos hoidvad lätakad Riia Dünamo mänge otse ei näitaks. Hoidkem pöialt lihtsalt, et kui KHL-i ja meistrite liiga mängupäevad kattuvad siis Dünamo mängib Ufaast kaugemal.
          Kindlasti on olemas ka statistika kus näha mis spordiala VSB kõige rohkem näitas eelmisel aastal

          edit: 21 oktoobril algab Dünamo mäng 21:30, samal ajal ka näiteks Roma-Bayern, nutke ette ära juba...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Pähh
            Miks peaks lehekülgede viisi halama kui pask kanal see on ja "ähvardama" et kohe loobutakse selle tellimisest? Tehke ära siis ja ärge halage.
            Kanali nimi ei ole ju Viasat Football Baltic!
            maga kaineks
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Noh, jalgpalli saab striimidest ja tippkorvpalli Tallinna TVst, mis on vapsjee tasuta kanal.

              näiteks 12.10
              16:30 OTSE: Korvpall. Nižni Novgorod vs BC Kalev/Cramo
              19:15 OTSE: Korvpall. Itaalia kõrgliiga. Varese - Cantù

              Et ma tõmbaks ka VSBst nahui, kui mul see kanal oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Pähh
                Miks peaks lehekülgede viisi halama kui pask kanal see on ja "ähvardama" et kohe loobutakse selle tellimisest? Tehke ära siis ja ärge halage.
                Kanali nimi ei ole ju Viasat Football Baltic!
                Veider ka kui kanalis jämedat otsa peos hoidvad lätakad Riia Dünamo mänge otse ei näitaks. Hoidkem pöialt lihtsalt, et kui KHL-i ja meistrite liiga mängupäevad kattuvad siis Dünamo mängib Ufaast kaugemal.
                Kindlasti on olemas ka statistika kus näha mis spordiala VSB kõige rohkem näitas eelmisel aastal

                edit: 21 oktoobril algab Dünamo mäng 21:30, samal ajal ka näiteks Roma-Bayern, nutke ette ära juba...
                Kas VSB on sisu mõttes balti spordikanal? Minule on seni jäänud ikka arusaam, et eesmärgiks oli luua baltikumi kanal, mis on tasuline ja pakub võimalikult palju tipp-sporti siinsele vaatajaskonnale.. KHL-i jaoks on täiestis eraldi kanal olemas teenusepakkujatel , seega ma ei näe selle jama näitamisel eesmärgipärasust.. Aga kui eesmärgiks on ikkagi näidata eelkõige baltikumi sporti, siis sorry, aga selle eest ikka suhteliselt krõbedat hinda ( suhtena üldistesse paketi hindadesse) küsida on liig Eriti kui kõik on veel korraldatud nagu pudru ja kapsad..
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  hea kanal, aga fänne pole.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Kas VSB on sisu mõttes balti spordikanal? Minule on seni jäänud ikka arusaam, et eesmärgiks oli luua baltikumi kanal, mis on tasuline ja pakub võimalikult palju tipp-sporti siinsele vaatajaskonnale.. KHL-i jaoks on täiestis eraldi kanal olemas teenusepakkujatel , seega ma ei näe selle jama näitamisel eesmärgipärasust.. Aga kui eesmärgiks on ikkagi näidata eelkõige baltikumi sporti, siis sorry, aga selle eest ikka suhteliselt krõbedat hinda ( suhtena üldistesse paketi hindadesse) küsida on liig Eriti kui kõik on veel korraldatud nagu pudru ja kapsad..
                    5 aastat tagasi näitas VSB sisuliselt sama raha eest Prantsusmaa liigat, kilomeetreid kelgutamisi-bobisõite. Inglise liigast polnud haisugi. Hind on minu teada jäänud samaks, aga kui viie inglise liiga mängu asemel näidatakse kolme või kahte, kuna lihtsalt kõik hangitud asjad ei mahu korraga eetrisse, siis on käes maailma lõpp. Ehk mingid asjad käivadki närvidele, kuna lihtsalt kõik ei mahu eetrisse ja osade spordialade näitamiseks sõlmitud lepingud on väga rangelt piirid paika pannud, teised pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      5 aastat tagasi näitas VSB sisuliselt sama raha eest Prantsusmaa liigat, kilomeetreid kelgutamisi-bobisõite. Inglise liigast polnud haisugi. Hind on minu teada jäänud samaks, aga kui viie inglise liiga mängu asemel näidatakse kolme või kahte, kuna lihtsalt kõik hangitud asjad ei mahu korraga eetrisse, siis on käes maailma lõpp. Ehk mingid asjad käivadki närvidele, kuna lihtsalt kõik ei mahu eetrisse ja osade spordialade näitamiseks sõlmitud lepingud on väga rangelt piirid paika pannud, teised pole.
                      Minu arust näidatakse kordades välja reklaamitud 40 mängu asemel kahte.
                      Esialgu võiks kavagagi hakkama saada.

                      Pmst eelmine aasta maksis pagaripoistes tavaline kohupiimatasku 30 senti. Nüüd ikka 30 senti, aga kohupiima palju rohkem!!!!!see, et ainult igas kolmandas kohupiima üldse on, pole vingumist väärt.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        5 aastat tagasi näitas VSB sisuliselt sama raha eest Prantsusmaa liigat, kilomeetreid kelgutamisi-bobisõite. Inglise liigast polnud haisugi. Hind on minu teada jäänud samaks, aga kui viie inglise liiga mängu asemel näidatakse kolme või kahte, kuna lihtsalt kõik hangitud asjad ei mahu korraga eetrisse, siis on käes maailma lõpp. Ehk mingid asjad käivadki närvidele, kuna lihtsalt kõik ei mahu eetrisse ja osade spordialade näitamiseks sõlmitud lepingud on väga rangelt piirid paika pannud, teised pole.
                        No mis demagoogiline argument see nüüd on?

                        5 aastat tagasi ei olnud ma ka VSB klient just täpselt sellel põhjusel, et näitasite "kilomeetreid kelgutamisi", kuid inglismaa jalkat mitte.

                        Tarbija, ehk mina, tegin otsuse VSB eest maksta, sest soovin näha jalkat - VSB seda reklaami ning kava vahendusel olete justkui lubanud, või mis? Kui seda ei oleks tehtud (e. jalkat välja reklaamitud), siis ma ei oleks ka kanalit tellinud (VSB-l 1 klient vähem) ning lätakad saaksid rahus hokit vaadata ilma, et siin lärmi tehtaks.

                        Ehk siis argument, et "kanal on mõeldud muudeks asjadeks peale jalka ning kannatage see üks kord ära" või "hind on jäänud samaks, kuigi oleme muru rohelisemaks värvinud" ei pea konkreetsete klientide seisukohalt absoluutselt vett.

                        p.s. Tegelikult on arusaadav, et selliseid situatsioone juhtub, kuid siis parendagu palun kommunikatsiooni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          No mis demagoogiline argument see nüüd on?

                          5 aastat tagasi ei olnud ma ka VSB klient just täpselt sellel põhjusel, et näitasite "kilomeetreid kelgutamisi", kuid inglismaa jalkat mitte.

                          Tarbija, ehk mina, tegin otsuse VSB eest maksta, sest soovin näha jalkat - VSB seda reklaami ning kava vahendusel olete justkui lubanud, või mis? Kui seda ei oleks tehtud (e. jalkat välja reklaamitud), siis ma ei oleks ka kanalit tellinud (VSB-l 1 klient vähem) ning lätakad saaksid rahus hokit vaadata ilma, et siin lärmi tehtaks.

                          Ehk siis argument, et "kanal on mõeldud muudeks asjadeks peale jalka ning kannatage see üks kord ära" või "hind on jäänud samaks, kuigi oleme muru rohelisemaks värvinud" ei pea konkreetsete klientide seisukohalt absoluutselt vett.

                          p.s. Tegelikult on arusaadav, et selliseid situatsioone juhtub, kuid siis parendagu palun kommunikatsiooni.
                          Kas kanalil pole jalkat?
                          Ja täpselt samamoodi on Hispaania superkarikatega juhtunud, mis on samamoodi enda korrektuure kavas teinud. Ehk mõned lepingud sõlmitakse üsna viimasel hetkel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas kanalil pole jalkat?
                            Ja täpselt samamoodi on Hispaania superkarikatega juhtunud, mis on samamoodi enda korrektuure kavas teinud. Ehk mõned lepingud sõlmitakse üsna viimasel hetkel.
                            Sul on õigus, kõik on parimas korras. Nii jätkata!

                            Kommentaar


                              Oh jah. Igaühe raha muidugi, suva kuidas seda kulutab. Mina võin ka aeg-ajalt kiruda, see on inimlik, aga VSB on Inglise jalka fännile ikkagi fantastiline koht. Paremat oleks patt tahta.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Olen kirglik jalkafänn, aga sellegipoolest tundub lapsik lahmida silmaklapid peas "ainult jalka, persse kõik muu" päevast päeva. Ja no 7 euri kuus on ka muidugi tohutu väljaminek, rööv, inimväärikust alandav rahapatakas. Edu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X