320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ilmselgelt.

    to: indrek.zelinski@gmail.com
    "Tra, miks ma välismaal ETV otseülekannet ei näe"

    Tere Indrek,

    Tra, teil seal ETVs toimub. Nahui ma välismaal Eesti Televisiooni otseülekandeid ei näe. Hea kanal on teil küll ju, tra nahui ma riigile makse maksan sellise pasa eest. Ilgelt kettasse ajab. Et räägi raisk seal mingi Allikmaaga ja asi asi korda, eksole.

    Eiks
    to: eiks@hot.ee
    Re: "Tra, miks ma välismaal ETV otseülekannet ei näe"

    Tere Eiks,

    Kuule, mis sa vingud, 10 aastat tagasi polnud sul ERR netiportaaligi ja kui mina veel noor olin, polnud internettigi. Vaata Prillitoosi ja ole õnnelik, et seegi on.

    Ints

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas Indrek Zelinski on ETV esindaja, kelle käest võiks näiteks küsida mingi mängudevaliku kohta?
      Või näiteks Norbert Hurt, kes käib ka seal kommenteerimas?
      Ühesõnaga - ma saan aru, et Sinu vaatenurk tavakasutajana on selline, et minul ning teistel ei tasuks vinguda saamata jäänud pardi pärast. Pigem olen mina süüdi, et julgesin Sind kõnetada ning Sinu vastuste mõnevõrra emotsionaalne/mitte just kõige adekvaatsem toon on otsene reaktsioon isikute põhjendamatule ning Sinu privaatsust rikkuvale küsimustele.

      Selge.

      Mõnuagent, ma töötan nt. meditsiinisektoris.

      Oletame, et ma figureeriksin kuskil med. foorumis viisil, kus minu isik ning tööandja on teada, avaldades sealjuures igapäevaselt arvamust erinevatel vastava valdkonna teemadel. Sina oleksid passiivne foorumi jälgija, sest oled meditsiini ning vastava sektori funktsioneerimisest huvitatud.

      Ühe teema all tekib aga arutelu minu tööandja kohta. Sina, teenuse eest reaalselt maksja, märkad et tegemist oleks päris hea võimalus oma arvamust/pahameelt avaldada inimesele, kes asjas sees. Oletame, et selleks on nt teenuse kvaliteet - olgu selleks ravi kättesaadavus e. järjekorra teema.

      Avaldad (ükskõik, kas ropul või viisakal) moel arvamust, et see asi ei ole päris normaalne. Mis hoiaku sa võtaksid, kui minu vastus oleks stiilis. "said vastuvõtule või ei saanud? ning üleüldsegi - miks kurat sa minu poole pöördud, pöördu haigekassa, veel enam valitsuse poole. Ja kui kiiresti tahad, küll siis saad oma ravimit dimitrilt koplis bemmi pagassist". Juurde mängiks veel solvunud last ja kõik.

      Lõppu lisaks loomulikult viisakalt disclaimeri, et tegemist ei ole minu tööandja, vaid minu personaalse seisukohaga.

      Kuidas oleks? Vabandaksid tülitamise pärast?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Ühesõnaga - ma saan aru, et Sinu vaatenurk tavakasutajana on selline, et minul ning teistel ei tasuks vinguda saamata jäänud pardi pärast. Pigem olen mina süüdi, et julgesin Sind kõnetada ning Sinu vastuste mõnevõrra emotsionaalne/mitte just kõige adekvaatsem toon on otsene reaktsioon isikute põhjendamatule ning Sinu privaatsust rikkuvale küsimustele.

        Selge.

        Mõnuagent, ma töötan nt. meditsiinisektoris.

        Oletame, et ma figureeriksin kuskil med. foorumis viisil, kus minu isik ning tööandja on teada, avaldades sealjuures igapäevaselt arvamust erinevatel vastava valdkonna teemadel. Sina oleksid passiivne foorumi jälgija, sest oled meditsiini ning vastava sektori funktsioneerimisest huvitatud.

        Ühe teema all tekib aga arutelu minu tööandja kohta. Sina, teenuse eest reaalselt maksja, märkad et tegemist oleks päris hea võimalus oma arvamust/pahameelt avaldada inimesele, kes asjas sees. Oletame, et selleks on nt teenuse kvaliteet - olgu selleks ravi kättesaadavus e. järjekorra teema.

        Avaldad (ükskõik, kas ropul või viisakal) moel arvamust, et see asi ei ole päris normaalne. Mis hoiaku sa võtaksid, kui minu vastus oleks stiilis. "said vastuvõtule või ei saanud? ning üleüldsegi - miks kurat sa minu poole pöördud, pöördu haigekassa, veel enam valitsuse poole. Ja kui kiiresti tahad, küll siis saad oma ravimit dimitrilt koplis bemmi pagassist". Juurde mängiks veel solvunud last ja kõik.

        Lõppu lisaks loomulikult viisakalt disclaimeri, et tegemist ei ole minu tööandja, vaid minu personaalse seisukohaga.

        Kuidas oleks? Vabandaksid tülitamise pärast?
        "Ühesõnaga.

        Korvpalliga juhtus selline asi. Et VSB sõlmis tänavuse hooaja Balti liiga mängude jaoks lepingu sisuliselt viimasel hetkel. Selle näitamisõigusega kaasneb KOHUSTUS näidata ka seda kuradi Balti liiga karikat või mis iganes mängud need on. Nagu öeldud, et see leping ja muudatus tuli viimasel hetkel ja seetõttu keeras see kogu varasema kalendri pea peale. Lisaks kõigele suutis see võetud kohustus persse keerata ka jalgratta, kuna kohustus tähendab täismahus põrgatamise näitamist.

        Aga ärge muretsege. Jalkafännid pole ainsad, kes pidevalt maailmalõpu ja striimidega ähvardavad. Kui eelmisel aastal näidati meistrite liiga veerandfinaali ja kohe seejärel euroliigast Kanguri mängu, siis saadeti ka VSB postkast roppu sõimu täis. Seega pole te ainsad ja laske edasi aga.

        Kava mittemuutmise kohta ei oska siitpoolt midagi tarka öelda.

        Over'n'out."

        See oli minu esialgne postitus, ma ei näe, et ma oleks siin kellelegi midagi halvasti öelnud. Edasi jätkunud jauramise peale sai ka ise jauratud, kuna mind tüütas see ära. Seda tunnistan.

        Aga. Minu töösuhe VSB-ga on honorarileping. Ehk ma saan konkreetse mängu eest konkreetse summa. Rohkem ma antud ettevõttega seotud pole. Mul pole õrna aimugi, et kuidas seal käivad otsustusprotsessid, kes otsustab, miks otsustab, kuna see pole ka minu asi.

        Ma olen siiani isiklikul initsiatiivil siia postitanud võimalusel telekavva kirjutatud mänge. Seda ka muidugi varakult, enne muudatusi, mis võib tähendada, et ma ka luban midagi välja. Ka minu senised selgitused on olnud minu enda initsiatviivil, kus ma küsisin Kalevilt, et mis toimus ja ta selgitas. Ja see pole minu töö ja Kalev loeb ka seda teemat, olge rahulikud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          ...
          Teeb nii, et surub nüüd virtuaalselt kätt.

          Kommentaar


            Vints ei tunne täna kohe üldse mängijaid ära (Aston Villa v Man City). Või on jälle pilt ühest mängust ja heli teisest mängust

            Kommentaar


              L 18. okt
              14.40 Man City - Tottenham
              16.55 Crystal Palace - Chelsea

              P 19.okt
              15.25 QPR - Liverpool
              17.55 Stoke - Swansea

              Tähelepanu, tegemist on positsioneerimata postituse ja esialgse kavaga. Enne tarvitamist lugege sotsiaalmeedias olevat infolehte, kaebuste korral ja kõrvalekallete tekkimisel pidage nõu kellegi teisega.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Viskaks laigi eelmisele postitusele, kui see võimalik oleks :#

                Kommentaar


                  mis see löw mertesackerit ikka vahib, pole ju koondise mees enam oma sõnade järgi ta.

                  Kommentaar


                    Taas esialgne kava.

                    E 20. okt
                    21.55 West Brom - Man United

                    T 21. okt
                    18.50 CSKA - Man City
                    21.35 Barcelona - Ajax
                    (TV6 21.35 Roma - Bayern)

                    K 22. okt
                    21.35 Galatasaray - Dortmund
                    (TV6 21.35 Liverpool - Madridi Real)

                    N 23. okt
                    lindilt 23.40 Lille - Everton

                    L 25. okt
                    14.40 West Ham - Man City
                    16.55 Liverpool - Hull või Sunderland - Arsenal (mingil põhjusel veel lahtine, kumb)
                    19.25 Swansea - Leicester

                    P 26. okt
                    15.25 Tottenham - Newcastle
                    17.55 Man United - Chelsea
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tony Fernandez ei ole Force India omanik...

                      Kommentaar


                        Tony Fernandez ei ole Tony Fernandes...
                        MAKE US CREAM

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Tony Fernandez ei ole Force India omanik...
                          See läks nüüd vähe valesti jah. Vabandused.

                          Kommentaar


                            Täna alustas Õhtulehes blogi pidamist Toomas Vara.

                            Toomas Vara | Televisioon on karm – eetrisse pääsevad klubid, kelle kvaliteedis saab 99% kindel olla
                            Viasat Sport Balticu kanalil Meistrite liiga kohtumisi kommenteeriv Toomas Vara hoiab oma jalgpalliblogis Euroopa tähtsaimal vutivõistlusel silma peal. Erilise tähelepanu all on Eesti televaatajani jõudvad kohtumised.

                            Kommentaar


                              Täienduseks eelmisele postitusele, et kui ikkagi mingid Vitjazi Tšehhovid koos Riia Dünniga kõrgkultuuri teevad, siis hakkab kuues varvas tatsuma ja ei pääse ka sajaprotsendilised kvaliteetmeelelahutajad alati peale. Ehk ülejärgmise pühapäeva Manchesteri derbi on lindilt. Nutke oma jõed.

                              Ülejäänud kava esialgsel kujul, lindist tulevate aegu ei tea.

                              E 27. okt
                              21.55 QPR - Aston Villa

                              T 28. okt
                              19.55 Chemnitzer - Werder
                              21.55 Liverpool - Swansea
                              lindilt St Pauli - Dortmund, Shrewsbury - Chelsea

                              K 29. okt
                              21.25 HSV - Bayern
                              lindilt Magdeburg - Leverkusen, Man City - Newcastle

                              L 1. nov
                              14.40 Newcastle - Liverpool
                              16.55 Chelsea - QPR

                              P 2. nov
                              17.55 Aston Villa - Tottenham
                              lindilt Man City - Man United
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                25.10 Laupäeva kella 17:00 mängu pole valitud?
                                Teaks omi plaane ka teha...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X