320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nop. Petersoo on suhteliselt lõbus ja foorumis algav hädakisa on tavaliselt veel lõbusam.
    Aga miks on saksa klubide mängud tema eksklusiivomand? Eilset actionit oleks pigem tahtnud Kalev Kruusi või Ott Järvela esituses kommenteerituna kuulda.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Aga miks on saksa klubide mängud tema eksklusiivomand? Eilset actionit oleks pigem tahtnud Kalev Kruusi või Ott Järvela esituses kommenteerituna kuulda.
      Kruus eelistab vist pigem meeskondi, kus ta mehi teab. Noh, esiteks Soo loeb ja uurib saksa jalkat. Puhtalt lugude poolest saksa jalkast on ta Kruusist ja Järvelast parem. Ja see põhjuseks ilmselt ongi, et teda huvitab see saksa värk kõige rohkem.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Aga miks on saksa klubide mängud tema eksklusiivomand? Eilset actionit oleks pigem tahtnud Kalev Kruusi või Ott Järvela esituses kommenteerituna kuulda.
        Päris nii ei ole. Alles üks kolmapäev Bayerni uskumatut mängu kommenteeris Ott üksi vist.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Päris nii ei ole. Alles üks kolmapäev Bayerni uskumatut mängu kommenteeris Ott üksi vist.
          Ja see oligi väga hea. Ei kujuta ette kui tuimalt Petersoo seda kommenteerinud oleks.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Ja see oligi väga hea. Ei kujuta ette kui tuimalt Petersoo seda kommenteerinud oleks.
            No see on jälle väga "kellele ema, kellele tütar"-teema. Mina näiteks eelistan Sood, kuna ta on selline rahulik ja tore.

            Kommentaar


              No jah, eks te ole Petersooga kaks kõige raskemini kuulatavat kommentaatorit. Ses suhtes oled kuulatavam, et suudad erapooletu olla. Petersoo puhul on see hea, et sealt tuleb infot-uudiseid, mis pigem silme alt läbi ei käi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kas ta on Petersoo või Peeter Soo?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Indrek Petersoo
                  Indrek Peeter Soo?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tofoa on soccernet.ee troll
                    Koll, kes väidab, et on loll
                    Si-bemoll aga kõlab ta peas
                    Eas, kes teab, mis vahet seal on
                    Auhindu kokku ei suuda ikkagi lugeda
                    Tuuba
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        No jah, eks te ole Petersooga kaks kõige raskemini kuulatavat kommentaatorit. Ses suhtes oled kuulatavam, et suudad erapooletu olla. Petersoo puhul on see hea, et sealt tuleb infot-uudiseid, mis pigem silme alt läbi ei käi.
                        Dannar kõlab veidi nagu ta sööks seal puldis midagi.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Kas DFB Pokali finaali ikka näitate?!

                          Kommentaar


                            Petersoo saksa jalgpalli teadmised kommentaarides küll välja ei paista. Mulle on pigem mulje jäänud, et enamus siinsed BL jälgijad on rohkem toimuvaga kursis.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                              Petersoo saksa jalgpalli teadmised kommentaarides küll välja ei paista. Mulle on pigem mulje jäänud, et enamus siinsed BL jälgijad on rohkem toimuvaga kursis.
                              Noh, fännid teavad alati rohkem, kuna nad on, noh, fännid.

                              Kommentaar


                                Mingi hoki highlight rikub jalka otseülekannet? Kellele ma jalaga pean andma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X