320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus nädal on vist panemata.

    Esmaspäev
    23.45 lindilt Hull-Arsenal
    Teisipäev
    21.45 Juventus-Real Madrid
    Kolmapäev
    1.45 (laivis tv6-s) Barcelona-Bayern
    Neljapäev
    23.45 lindilt Napoli-Dnipro
    Laupäev
    19.25 Crystal Palace - Manu
    Pühapäev
    17.55 Chelsea - Liverpool

    Kommentaar


      ja veel üks nädal. otse küll jalkat napilt, nädalavahetusel kiusab Euroliiga Final Four.

      E 11. mai
      21.55 Arsenal-Swansea

      T 12. mai
      21.35 Bayern-Barcelona

      K 13. mai
      21.35 Real-Juventus

      N 14. mai
      lindilt Dnipro-Napoli

      L 16. mai
      lindilt Liverpool-Palace

      P 17. mai
      lindilt Man United-Arsenal
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Tervist. Millal on loota VSB HD?

        Kommentaar


          kell on 21.16. vaatan VSB pealt varem toimunud USA - Slovakkia kohtumist, mille kommentaator teatab uhkelt, et 21.10 algab otseülekanne Soome - Venemaa kohtumisest. kas tõesti ei saa siis videot nii timmida, et jõuaks ikka järgmiseks mänguks otse-eetrisse?

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            kell on 21.16. vaatan VSB pealt varem toimunud USA - Slovakkia kohtumist, mille kommentaator teatab uhkelt, et 21.10 algab otseülekanne Soome - Venemaa kohtumisest. kas tõesti ei saa siis videot nii timmida, et jõuaks ikka järgmiseks mänguks eetrisse?
            Ma olen ka esimest korda kuri. Saan aru, et Läti - Prantsusmaa ning USA - Slovakkia läksid mõlemad lisaajale ning sooviti ka USA kahte kiiret väravat näidata, aga see ka päris õige ei ole.

            Kommentaar


              kava järgi kusjuures on VSB pealt siiski ka Bayern - Barcelona tulemas, nii et mine võta sa kinni, mis tuleb.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                kava järgi kusjuures on VSB pealt siiski ka Bayern - Barcelona tulemas, nii et mine võta sa kinni, mis tuleb.
                Tundub, et olen väga suur jalgpallifänn. Läks täitsa meelest, et täna jalgpalli ka mängitakse.

                Kommentaar


                  eelmisel kolmapäeval mäletamist mööda näidati Meistrite liigat ainult TV6 pealt, VSB oli samal ajal hoki päralt. tundus mõistlik.

                  Kommentaar


                    No kurat kui kettasse ajab. Premi viimased voorud ja ühtegi mängu ei näe otse. Southampton - Aston Villa mängu mitte näitamisest võib veel aru saada, kuid homsest Manu - Arsenal kohtumisest mitte. Kas tõesti on euroliiga pronksimäng atraktiivsem, et eelistada seda otse näidata?
                    Fan of Who...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kpl Vaata postitust
                      No kurat kui kettasse ajab. Premi viimased voorud ja ühtegi mängu ei näe otse. Southampton - Aston Villa mängu mitte näitamisest võib veel aru saada, kuid homsest Manu - Arsenal kohtumisest mitte. Kas tõesti on euroliiga pronksimäng atraktiivsem, et eelistada seda otse näidata?
                      oleks CLi finaal samal ajal kui euroliiga kümnenda koha mäng ei näeks CLigi VSB pealt. Selline see EESTLASE elu on, kannatame ja vaatame seda mida näidatakse!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".
                          Kas kuskil on vaatajanumbrite statistika ka keskmise premier mängu vs selle hoki korduste vms asja kohta? Oleks huvitav näha, kes võidaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ärge nüüd päris full retardiks ka minge. Euroliiga on siiski väga suure vaatajaskonnaga ja lõppfaasis. Meistrite Liiga on pigem ise lükanud Euroliiga mänge öösse. Inglismaa kõrgliigas on reaalsuses jäänud ainult relegatsiooniheitlus. Muu on üsna kunstlik "põnevus".
                            Kahtlen sügavalt, et tavaline tugitoolisportlane eelistab Euroliiga 3. koha kohtumist ManU-Arse kohtumimisele. Ja mängus on ju küll ja veel. Näiteks, kes peab CL-i play off ringist alustama ja kes saab otse alagrupiturniirile. Kui ManU võida lähevad nad just Arsenalist mööda kolmandaks (Arsenalil mäng küll varuks). Pealegi ManU-Arsenal on ju klassikaline vastasseis ja seal antakse alati hagu, samas kui Euroliiga pronks ei koti eriti kumbagi selle peale mängivat meeskonda (CSKA rahalisi võimalusi arvestades ja koosseisu, siis kõik peale meistritiitli on neile pettumus).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Kahtlen sügavalt, et tavaline tugitoolisportlane eelistab Euroliiga 3. koha kohtumist ManU-Arse kohtumimisele. Ja mängus on ju küll ja veel. Näiteks, kes peab CL-i play off ringist alustama ja kes saab otse alagrupiturniirile. Kui ManU võida lähevad nad just Arsenalist mööda kolmandaks (Arsenalil mäng küll varuks). Pealegi ManU-Arsenal on ju klassikaline vastasseis ja seal antakse alati hagu, samas kui Euroliiga pronks ei koti eriti kumbagi selle peale mängivat meeskonda (CSKA rahalisi võimalusi arvestades ja koosseisu, siis kõik peale meistritiitli on neile pettumus).
                              Ah, lõpeta ära. Mängus pole midagi peale glamuuri. Ka kolmanda koha mäng on üsna pointless, aga ma olen üsna veendunud, et euroliiga näitamisõigusega on kohustus see ära näidata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ah, lõpeta ära. Mängus pole midagi peale glamuuri. Ka kolmanda koha mäng on üsna pointless, aga ma olen üsna veendunud, et euroliiga näitamisõigusega on kohustus see ära näidata.
                                Jäägu Sulle Sinu arvamus aga vastukaaluks, minu mälu järgi Arsenal mingil aastal ei teinud oma osturallit enne (oli see vist Mertesackeri, Arteta, Podolski jt ajal), kui CL-i kvalifikatsioonist läbi tuldi. Oli see vist läbi häda Udinese vastu. Et natuke midagi ikka loeb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X