320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle küll meeldib, et TV6 näitab suht ühtesid klubisid alati. Barca, Manu jt suuri ikka tahetakse kõikjal vaadata. Ülejäänuid saab playoffides nagunii näha, kui nad sinna pääsevad.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mulle küll meeldib, et TV6 näitab suht ühtesid klubisid alati. Barca, Manu jt suuri ikka tahetakse kõikjal vaadata. Ülejäänuid saab playoffides nagunii näha, kui nad sinna pääsevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas juve77 Vaata postitust
        Leian ikkagi, et see pole teiste meeskondade pooldavate inimeste suhtes aus.Tänapäeval peaks juba olemas olema võimalus ise telekast valida, mis mängu soovid, mitte vahtida tuimalt ainult ühe meeskonna ülistamist.Kui see kihnu saare klubi on tõesti nii populaarne, siis miks te ei võiks juba eraldi tellida siis mingi manutv vms?,saavad teised inimesed samuti oma lemmikutele kaasa elada..
        Noh, peaks, kahjuks pole. Oleksin ma 10 aastat noorem ja vaadanuks sama andunult, siis ma oleks täpselt samamoodi pissed off, aga, noh, VSB ja TV6 on siiski eraettevõtted, mis teevad endale võimalikult kasumlikke otsuseid. Ju siis Manu on kasumlik.

        Kommentaar


          Selle teema jätkuks, küll statistika natuke kaugemalt, aga usun, et ka Eesti ja üleüldse Balti riikide kontekstis ikkagi on asjalood ka samad. Ehk siis top 10 enimvaadatud Premieri mängu. 10st mängust 8sas on üks osapool ManU.
          Lihtsalt selle klubi globaalne bränd on lihtsalt teistest üle, kui nüüd lisada CL, siis vast Barca ja äkki ka Bayern/Real tulevad ka mängu, aga lihtsalt suurtel klubidel on paratamatult rohkem fänne = rohkem vaatajaid ja TV6 puhul = rohkem reklaamiraha.

          Kommentaar


            Miks siis lubatakse Meistrite Liiga mänge, kui reaalsus on üldse teine?

            Kommentaar


              Algselt postitas juve77 Vaata postitust
              Miks siis lubatakse Meistrite Liiga mänge, kui reaalsus on üldse teine?
              Kahe kanali peale näidati otsepildis viis mängu. Pole ju kõige hullem saldo?

              Kommentaar


                Kui juba toon selliseks kurjustavaks läks, siis kuhu on jäänud neljapäevased Augsburgi mängud? Lätakad näevad Sioni, leedukad Zalgirist ja meie ... ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Kui juba toon selliseks kurjustavaks läks, siis kuhu on jäänud neljapäevased Augsburgi mängud? Lätakad näevad Sioni, leedukad Zalgirist ja meie ... ?
                  Kas mitte Augsburgi ei näidatud sinnamaani, kuni Klavan ühel korral isegi pingil polnud? Selle Euroopa Liigaga on üldse üsna rasked lood ju tavaliselt olnud. Ehk neid mänge väga pole olnud, kuna kossu eurokas on samal ajal. Vanins on vähemalt kindlalt platsil ja nii edasi.

                  Kommentaar


                    P.S. Hoidke pöialt, et Sion võidaks, siis on nad edasi ja viimane voor võib Augsburg tulla.

                    Kommentaar


                      Sion sai kolaka siis, saab veel Sioni ilmselt kahe nädala pärast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas mitte Augsburgi ei näidatud sinnamaani, kuni Klavan ühel korral isegi pingil polnud? Selle Euroopa Liigaga on üldse üsna rasked lood ju tavaliselt olnud. Ehk neid mänge väga pole olnud, kuna kossu eurokas on samal ajal. Vanins on vähemalt kindlalt platsil ja nii edasi.
                        Augsburgi näidati kaks korda. Mängud Bilbao ja Partizaniga. Üks neist oli vist otse. Sioni on minu mälu järgi koos tänasega vähemalt neli korda näidatud, millest kolm viimast otse. Ses mõttes on kahju, et just, kui Augsburg hakkas jalgu alla saama Euroopas, ei näidatud enam. Ja isegi, kui saadi tappa, on Augsburgi mängud kordi huvitavamad olnud, kui see Sioni kangutamine. Aga mis sa teed.

                        Edit: Huvita , kas Khimki ja Bayerni vahelist kossmängu eelistatakse Augsburgi ja Bilbao vahelisele EL-i mängule vaid seetõttu, et leedukas on venkude peatreener? Või on koss lihtsalt püha lehm?

                        Kommentaar


                          Minu teada on osade õigustega nii, et neid omandanud kanalil on kohustus ka lives näidata. Näiteks F1ga on nii (ka kvalifikatsiooni). Äkki on ka Euroliigaga nii. Teine variant on see, et lihtsalt Baltikumi peale Euroopa Liiga erilist populaarsust ei oma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Minu teada on osade õigustega nii, et neid omandanud kanalil on kohustus ka lives näidata. Näiteks F1ga on nii (ka kvalifikatsiooni). Äkki on ka Euroliigaga nii. Teine variant on see, et lihtsalt Baltikumi peale Euroopa Liiga erilist populaarsust ei oma.
                            Noh, siin on ikkagi numbrid mängimas. Euroliiga on kindlasti Euroopa Liigast populaarsem. Kardan, et ka Eesti vaatajate seas on Euroliiga kossus veidi Euroopa Liigast populaarsem (kõhutunde järgi).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Minu teada on osade õigustega nii, et neid omandanud kanalil on kohustus ka lives näidata. Näiteks F1ga on nii (ka kvalifikatsiooni). Äkki on ka Euroliigaga nii. Teine variant on see, et lihtsalt Baltikumi peale Euroopa Liiga erilist populaarsust ei oma.
                              Kui mälu ei peta, siis USA GP (?) kvalifikatsiooni, mida miljon korda edasi lükati, otse ei näidatud.

                              Ma kahtlen, et eestased eelistaksid kossu, kus venkud vs sakslased, jalkale, kus oma mees mängib. Ja kui ma ei eksi, siis Sioni mänge on kossu arvelt eelmistes voorudes näidatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kui mälu ei peta, siis USA GP (?) kvalifikatsiooni, mida miljon korda edasi lükati, otse ei näidatud.

                                Ma kahtlen, et eestased eelistaksid kossu, kus venkud vs sakslased, jalkale, kus oma mees mängib. Ja kui ma ei eksi, siis Sioni mänge on kossu arvelt eelmistes voorudes näidatud.
                                Noh, kui see pidevalt edasi lükkub, siis on see juba teise poole tingimuste rikkumine.

                                Sioni mänge näidatakse kossu arvelt pigem seepärast, et Lätis on Sioni mängu vaadatavus lihtsalt Eesti vaadatavusest Augsburgi mängus nii üle. Lätis peaks olema VSB vaadatavus kõvasti suurem ja eks sellest tuleb ka teatud nihe nende eelistuste suunas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X