320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas juve77 Vaata postitust
    Teada värk.Minu arvates see olümpia edastamine on suht mõtetu,kuna kõik viitab sellele,et kogu see üritus feilib rämedalt.Oleks pidanud panustama pildi kvaliteedi parandamisele.Aga noh,oleks on paha poiss,niiet..
    Sotšiga juba oli olümpia. Kui uuesti tegema minnakse, siis ilmselt ei põrutud.

    Kommentaar


      Mingi tehnika areng või midagi sellist. Noh, jalgpall ju areneb ja siis on vaja tehnikat, et näeks täpsemalt kohtunike tegemata jätmisi ja värke. Yo.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sotšiga juba oli olümpia. Kui uuesti tegema minnakse, siis ilmselt ei põrutud.
        Pidasin silmas Olümpia mänge ennast..No eks ole näha,aga kui meenutada,mis laias maailmas toimub,mingi zika viiruse teema(väga paljud on öelnud,et jätavad minemata,eriti naissportlased),lagunevad ehitised rios(mainimata Brasiilia niigi räbalat seisu),rämedad dopingu süüdistused igalpool..

        Kommentaar


          Algselt postitas juve77 Vaata postitust
          Pidasin silmas Olümpia mänge ennast..No eks ole näha,aga kui meenutada,mis laias maailmas toimub,mingi zika viiruse teema(väga paljud on öelnud,et jätavad minemata,eriti naissportlased),lagunevad ehitised rios(mainimata Brasiilia niigi räbalat seisu),rämedad dopingu süüdistused igalpool..
          Tõsi. Samas keskmisel vaatajal on üsna ükskõik. Show on olemas ja kõik on rõõmsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tõsi. Samas keskmisel vaatajal on üsna ükskõik. Show on olemas ja kõik on rõõmsad.
            Kui väga aus olla,siis rõõmsust ei näe eriti kuskil.Kui netist saab paari lihtsa klikiga juba HD pidi vaevata ette,kas pole kartust,et kui asi nii edasi läheb,sureb üldse see VSB sellisel kujul välja? Pea 8 euri tetrise eest on veits julm.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              No see on juba isiklik rünnak. Aga mis värk teil selle SD-ga on, ma aru ei saa? Minu jaoks on palju olulisem see, et ülekanded toimuksid õigeaegselt ja lõikamata. Ma ei taha vaadata spordikorduseid, ausalt noh! Hiljuti sättisin end täpselt õigel ajal teleka ette, vaatasin korvpalli lõpu ära ja siis 5-10 minutit reklaame otsa. Üks reklaam, mida näidati, käis sellesama ülekande kohta, mis oleks pidanud juba peal olema. Nahui nada? Alustame sellest, et oleks rohkem live ülekandeid ja seejuures võimalikult vähe üksteisele sissesõitmist. Kasutagu siis kasvõi lisakanaleid, Golf ja Motors tulevad ju niikuinii kaasa.

              tl;dr: kui live ülekannet ei ole, siis ma lähen pubbi.
              Vaata asi on selles, et aasta on 2016.. Kui sa oled jalkat vaadanud kas BT Spordi või Sky Sportsi pealt, siis peaks tuttav olema see, et nad lausa rõhutavad igat oma tulevast ülekannet reklaamides - It's all in Ultra HD.

              Et nagu uhkuse asi, et näe - me suudame pakkuda oma vaatajatele parimat võimalikku kvaliteeti. VSB on siiani rohkem olnud selles kvantiteedi osakonnas - et paneme 24/7 igast stuffi programmi täis ja loodame, et saame võimalikult suurt kasumit/vaatajaid.

              Viimane aeg oleks nüüd ka kvaliteedile midagi lisada.

              Kommentaar


                Algselt postitas juve77 Vaata postitust
                Kui väga aus olla,siis rõõmsust ei näe eriti kuskil.Kui netist saab paari lihtsa klikiga juba HD pidi vaevata ette,kas pole kartust,et kui asi nii edasi läheb,sureb üldse see VSB sellisel kujul välja? Pea 8 euri tetrise eest on veits julm.
                No siis sureb. Kui HD tähendaks seda, et praeguse kliendibaasiga ei suudetaks seda kasumlikult üleval hoida, siis sureks ka välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Vaata asi on selles, et aasta on 2016.. Kui sa oled jalkat vaadanud kas BT Spordi või Sky Sportsi pealt, siis peaks tuttav olema see, et nad lausa rõhutavad igat oma tulevast ülekannet reklaamides - It's all in Ultra HD.

                  Et nagu uhkuse asi, et näe - me suudame pakkuda oma vaatajatele parimat võimalikku kvaliteeti. VSB on siiani rohkem olnud selles kvantiteedi osakonnas - et paneme 24/7 igast stuffi programmi täis ja loodame, et saame võimalikult suurt kasumit/vaatajaid.

                  Viimane aeg oleks nüüd ka kvaliteedile midagi lisada.
                  Thank you!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Aga mis värk teil selle SD-ga on, ma aru ei saa? Minu jaoks on palju olulisem see, et ülekanded toimuksid õigeaegselt ja lõikamata..
                    Võrdleks filmivaatamisega. Sa ei sikuta ju torrentist minigt cami või screenerit, vaid lähed pigem kinno korraliku pilti vaatama\elamust saama. Sellest tulenevalt ka oled nõus tiba kukrut kergitama. Või eksin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Võrdleks filmivaatamisega. Sa ei sikuta ju torrentist minigt cami või screenerit, vaid lähed pigem kinno korraliku pilti vaatama\elamust saama. Sellest tulenevalt ka oled nõus tiba kukrut kergitama. Või eksin?
                      Ära nüüd päris demagoogiasse ka lasku.
                      Ehk SD on kindlasti samm parimast maas, aga päris cam vs. kino see küll pole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kuna ma pole end Microsoftiga sidunud, siis mul läheb veits rohkem kui paar lihtsat klikki, et pilt ette saada. See on enamasti flash ja kvaliteet/kiirus on nii, nagu jumal juhatab. Ehk ma ei viitsi striimidega üldjuhul üldse jebida, pigem jääb vaatamata.

                        Mu isa ei oska striimida. Äiapapa ei oska striimida. Paljud mu sõbrad ei oska striimida. Nad kõik vaatavad 8€ eest tetrist ja Viasat on rahul.
                        Ma ei taha uskuda,et kõik eelnimetatud inimesed on rahul pildi kvaliteediga.Ega keegi meist ei osanud algul striimida,kuni lõpuks võtsid asja kätte ja veidike süvenesid.
                        Tegelikult on kogu see vaidlus siin juba halenaljakas.Kui ikka enamus soovivad kvaliteeti ja mõni ikka leiab põhjuseid,et õigustada seda 144 pilti,siis ma ei tea..targem on vast üldse vait olla.

                        Kommentaar


                          Pühapäeviti pohmakaga ärgates mingi vormeli striimi otsimine lõppeks 100% sellega, et umbes 3. korral viskan arvuti vastu seina. Selle asemel panen voodist puldiga teleka käima, naine toob voodisse süüa ja vitamiinivett ning Kalev Kruus lõkerdamise taustal saab Vettel sisse. Idüll.

                          Selle eur per vaatamise pealt ennast oksa puua, sest ei ole HD, on küll too much. Krt mul isegi telekas ple HD.

                          Kui reaalselt on 1 asi, mis närvi ajab, siis on just see sissesõitmiste puhul näidatav 3 min reklaam - minge perse. Ja krissut mõnitatakse ka liiga palju!

                          Kommentaar


                            Majanduslikult otstarbekas tähendab seda, et HD kanali viimine satile peaks saama vähemalt kaetud kas uute klientide või siis olemasolevatele hinnatõusuga.
                            Turuuuringud on näidanud, et kumbki variant pole Baltikumis jätkusuutlik.
                            Teate mis on peamine põhjus? Piraatlus.
                            Väga tolereeritud ja nagu siingi foorumis näha, täitsa normaalne tegevus.
                            Skysports blah. Kui palju teist on nõus 50 euri kuus maksma selle eest?
                            Ehk siis nii kurb kui see ka pole, Baltikumis on 8 euri SD eest optimaalne, 40 euri ja UltraHD jätaks meie kliendibaasiks äkki mingi 1000 inimest? No ei tasu ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Turuuuringud on näidanud, et kumbki variant pole Baltikumis jätkusuutlik.
                              tõstke käsi kes selles uuringus osalenud

                              Kommentaar


                                Palun aga, viimati vist oli veebruaris meil mingi uuring.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X