320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Osad inimesed kindlasti, meie regioonis enamik mitte
    millest selline veendumus? anna aega. kui inimesi on harjutatud 20 aastat teadmisega, et ainult pirades saab, siis polegi võimalik, et kõik üleöö teisiti käituma hakkavad. ma isiklikult olen paari aastaga küll jõudnud nii kaugele, et arvutis enam üldse muusikat pole, kõik käib läbi Spotify tasulise paketi (sest need reklaamid häirisid ikka jõhkralt + kvaliteet parem). ja sama on nii mõnegi tuttavaga juhtunud. rikkurid ei ole, muusikahuvilised küll. Netflixi nelja vaatajakohaga pakett on pere jaoks ka olemas ja pirada ei viitsi ammu enam.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      millest selline veendumus? anna aega. kui inimesi on harjutatud 20 aastat teadmisega, et ainult pirades saab, siis polegi võimalik, et kõik üleöö teisiti käituma hakkavad. ma isiklikult olen paari aastaga küll jõudnud nii kaugele, et arvutis enam üldse muusikat pole, kõik käib läbi Spotify tasulise paketi (sest need reklaamid häirisid ikka jõhkralt). ja sama on nii mõnegi tuttavaga juhtunud. rikkurid ei ole, muusikahuvilised küll. Netflixi nelja vaatajakohaga pakett on pere jaoks ka olemas ja pirada ei viitsi ammu enam.
      See ei ole isiklik veendumus vaid tehtud uuringute tulemus. Eestis muuseas on olukord suhteliselt märgatavalt parem kui Lätis ja Leedus. Minu isiklik veendumus on see, et natuke aega veel ja turg on valmis ka kirjeldatud teenustele.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        See ei ole isiklik veendumus vaid tehtud uuringute tulemus. Eestis muuseas on olukord suhteliselt märgatavalt parem kui Lätis ja Leedus. Minu isiklik veendumus on see, et natuke aega veel ja turg on valmis ka kirjeldatud teenustele.
        Aga kui ei pakuta, kuidas te teate, et ei ole valmis? (E: ehk millal uuring tehti)
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Aga kui ei pakuta, kuidas te teate, et ei ole valmis? (E: ehk millal uuring tehti)
          Tahaks ka näha, eriti tahaks näha küsimusi, sihtgruppi jms.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Aga kui ei pakuta, kuidas te teate, et ei ole valmis? (E: ehk millal uuring tehti)
            Sellel hoitakse kogu aeg silma peal, minu teada on vähemalt kord aastas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Tahaks ka näha, eriti tahaks näha küsimusi, sihtgruppi jms.
              No aga pane ennast erinevate uuringufirmade juurde kirja ja ühel hetkel võid õnnelikuks osutuda

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                No aga pane ennast erinevate uuringufirmade juurde kirja ja ühel hetkel võid õnnelikuks osutuda
                ma olen Emori juures täiesti kirjas, aga sellel teemal pole veel keegi midagi uurinud. enamasti tahetakse ikka alko- ja toitumisharjumusi teada, mingid mobiilside teemad ka läbi käinud. kõige lõbusam oli uuring, kus küsiti joogieelistusi ja lõpuks valimiseelistust.

                ja üldiselt ma sellistest uuringutest väga suuri järeldusi ei teeks: põhiline aur läheb firmade kuvandi hindamisele 10-palli süsteemis, misjärel vahel küsitakse, kas tahad midagi ise vabas vormis lisada. ütleme nii, et väga ei viitsi enam...

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Mis puudutab ainult HD pildi edastamist kaablisse, siis siin tuleb ju kohe mängu endale augu kaevamine, olen juba ju seletanud, et põhiliselt on Viasat Baltikumis siiski Sat-TV edastaja ja kui me äkki näitame kaablis midagi HDs, mida Satis ei suuda, siis mis point sellel oleks.
                  Point on see, et kes praegu reaalset panni kusagil katusel keeravad jäävadki seda keerama, sest nendeni ükski traat ei jõua. Neil on suht poogen, mis seal kaablivõrgus toimub, kuna nendeni see teenus ei ulatu. Tõenäoliselt ei tõuse kisa ka, sest HD kanal kergitaks hinda, mille taob kinni kaablikasutaja, mitte SAT-i omanik. Kui nad aga peaksid maksma kinni kaablikuttide lisakanali, oleks teine asi..
                  Kõik, kellel võimalus on, kasutavad anyway juba kaablit. Vähetõenäoline, et keegi istub panni otsas, kui optika majast mööda lohiseb. Siin ei oleks ju reaalselt mingit turuosa kaotamist. Pigem võit kaabelteenuse klientide kasvu osas

                  edit:
                  MTG’s pay-TV operator Viasat has entered an agreement with SES to use capacity on its SES 5 satellite for the company’s first Ultra-HD channel.


                  Ehk siis MTG siiski arendab ka omal seisu? Juttu juba UHD sports-eventidest.

                  Kommentaar


                    Piiname õnnetuid vaatajaid, keda me hoiame pantvangis, veel ühe mänguga enne hooaja lõppu. Nimelt peaks meie kavva mahtuma ka Championshipi finaal. Vabandan kõigi ees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Sa ikka mõistad et härra Bloodzeed on heal juhul investeerinud pisut pappi enda jälgede peitmiseks, mitte miljoneid eurosid teleõiguste ostmiseks. Piraat võtab teenuse, mille eest keegi teine on maksnud ja siis edastab seda ise, kühveldades reklaami pealt endale taskud täis. Tal ei ole mitte mingeid kulusid, peale enda võimude eest varjamise. Kuidas saab keegi legaalne ettevõtte sellega konkureerida. See ei ole puht matemaatiliselt võimalik.
                      Ja see Euroopaga võrdlemine... kliendibaas on ju määratult erinev, tasud ka erinevad, ma juba mainisin palju Skysports legaalselt maksaks. Või võtame kasvõi lähemalt Soome, meie enda Viaplay spordipakett on 27 euri, kõik tippliigade mängud olemas (Premier, La Liga, Serie A + muu). Inimesi, kes oleks baltikumis sellise asja eest niipalju nõus maksma on käputäis, sest on ju olemas vahva Bloodzeed, täitsa tasuta.
                      Just nii ongi - aga ära ütle nüüd, et kui VSB tuli pauguga Balti turule - ei teadnud nad, mis on kohalike tarbimisharjumused ja senised variandid? Ikka teati, lihtsalt toonase 1megase interneti ja üksikute Sat pannide ja uduste ja ebastabiimsete streamidega oli lihtne konkureerida.. Lihtsalt sinna mugavustsooni ongi jäädud ju - streamidega ei suudeta enam aastaid juba voistelda - lihtsalt puht ülekande kvaliteedi vahe on kohutav.

                      Maailm areneb kiiresti edasi - VSB tiksub oma 2005 aastas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        Point on see, et kes praegu reaalset panni kusagil katusel keeravad jäävadki seda keerama, sest nendeni ükski traat ei jõua. Neil on suht poogen, mis seal kaablivõrgus toimub, kuna nendeni see teenus ei ulatu. Tõenäoliselt ei tõuse kisa ka, sest HD kanal kergitaks hinda, mille taob kinni kaablikasutaja, mitte SAT-i omanik. Kui nad aga peaksid maksma kinni kaablikuttide lisakanali, oleks teine asi..
                        Kõik, kellel võimalus on, kasutavad anyway juba kaablit. Vähetõenäoline, et keegi istub panni otsas, kui optika majast mööda lohiseb. Siin ei oleks ju reaalselt mingit turuosa kaotamist. Pigem võit kaabelteenuse klientide kasvu osas

                        edit:
                        MTG’s pay-TV operator Viasat has entered an agreement with SES to use capacity on its SES 5 satellite for the company’s first Ultra-HD channel.


                        Ehk siis MTG siiski arendab ka omal seisu? Juttu juba UHD sports-eventidest.
                        Ärme siiski ajame segamini globaalselt levitatavaid kanaleid nagu see UHD seal ja lokaalset VSBd. Praegu käib ikkagi jutt viimasest.
                        MTG on viimastel aastatel kõvasti nn uude tehnoloogiasse investeerinud niiet minu jutt käib pigem Viasatist Baltikumis kus pole ligilähedaselt selliseid sissetulekuid ega võimalusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Just nii ongi - aga ära ütle nüüd, et kui VSB tuli pauguga Balti turule - ei teadnud nad, mis on kohalike tarbimisharjumused ja senised variandid? Ikka teati, lihtsalt toonase 1megase interneti ja üksikute Sat pannide ja uduste ja ebastabiimsete streamidega oli lihtne konkureerida.. Lihtsalt sinna mugavustsooni ongi jäädud ju - streamidega ei suudeta enam aastaid juba voistelda - lihtsalt puht ülekande kvaliteedi vahe on kohutav.

                          Maailm areneb kiiresti edasi - VSB tiksub oma 2005 aastas.
                          Mul pole õrna aimu ka mis ideedega Viasat 2005 siia tuli, fakt on see, et kõik mitte riigi/omavalitsuse omanduses olevad kanalid on ka senimaani SDs. Turg reguleerib sellist asja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Mul pole õrna aimu ka mis ideedega Viasat 2005 siia tuli, fakt on see, et kõik mitte riigi/omavalitsuse omanduses olevad kanalid on ka senimaani SDs. Turg reguleerib sellist asja.
                            Ehk seni võeti reklaami eest pappi ja tehnoloogiasse ei panustatud. Ja turg reguleerib on selline so-so. Pmst konkureerivad omavahel 2 erakanalit kes jagavad reklaamiraha ning toodavad suhtkoht 1:1 sisu. Sellise korra puhul veidi naiivne rääkida, et turu tõttu pole meil HD pilti. Pigem puudub vajadus investeerida tehnoloogiasse kuna vaatajaskond on niiehknaa olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Ehk seni võeti reklaami eest pappi ja tehnoloogiasse ei panustatud. Ja turg reguleerib on selline so-so. Pmst konkureerivad omavahel 2 erakanalit kes jagavad reklaamiraha ning toodavad suhtkoht 1:1 sisu. Sellise korra puhul veidi naiivne rääkida, et turu tõttu pole meil HD pilti. Pigem puudub vajadus investeerida tehnoloogiasse kuna vaatajaskond on niiehknaa olemas.
                              No nagu ma ütlesin, turg kontrollib seda. Eesti turg on täpselt nii suur, et telerahast elab ära 2 erakanalit ja emb-kumb pole senimaani otsustanud HDd enda kasuks tuua. Tundub, et Kanal2 on nüüd mingeid liigutusi tegemas.

                              Kommentaar


                                Rääkides nendest teistest erakanalitest siis TV3 on legendaarne oma pixlishowga ka. Ikka korralikult allapoole SD-d pakuvad sedagi.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X