320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hinnavaatluse foorumis on viimasel ajal olnud popp see, et saadakse mingi suurema teenuse\tootja poolt keegi küsimustele vastama.
    A'la hõigatakse välja, et online-intekas toimub x päeval ja küsimused palun edastada varasemalt. Siiani nt on olnud Omniva, Samsung, Elisa. LeeRomero, kauple keegi siia Viasati osas rääkima. Me paneme hunniku küsimusi (ka HD teemadel) kokku, ise vaatate, kes teie poolel mis küsimusele kõige pädevam vastama on.

    Kommentaar


      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Seda nad juba teevad, kaudselt....ZuumTV kasutaja tõenäoliselt võtab juurde zuumnet'i ja see omakorda on on Tele2 mobiilside võrgul baseeruv internetiteenus, mis levib õhu kaudu. Eelnevalt oli neil partneriks Elisa. Sama ka vist Viasati puhul - kaasa võimalik võtta Elisa\Tele2 nett.
      Ei tundu tõenäoline, et nad nüüd järsku peaksid kogu opereerimise enda õlule võtma. Praegu selline väikevend olla rahuldab nende vajadusi piisavalt.
      See helpdeski jutt on jura. Samahästi võime võrrelda, et kui tihti helistatakse kusagilt Ruhnu saarelt Elisasse ja küsitakse, et kas saaks 4G'd. Vastus tõenäoliselt peaks oleks sama - pole tehniliselt võimalik. Ja oletades, et alternatiivi pole (ei tele2 ega telia näol), siis ei juhtugi midagi. Inimene mõistab ja elab edasi kuni see ükskord tehniliselt oleks võimalik. Samuti teab ta, et isegi kui 4G peaks reaalselt kättesaadavaks talle tulema, tähendaks see mingi x väärtuse võrra kuutasu tõusu.
      Mobiilseid kiiruseid arvestades ja investeeringuid, mida kõik suuremad operaatorid sellesse teevad, olen ma 100% kindel, et neil kõigil on ühel hetkel oma teleteenus olemas, kas nad seda päris ise opereerivad, või kasutavad partnereid, ma pole kindel.
      Ja no päris sarnane keiss ikkagi helpdeski puhul ei ole. Põhjus miks osad kaablikanalid meil satil ei ole on täpselt sama, miks ei ole seal ka kohalikku HD kanalit, kulud on väga suured ja kasum minimaalne.

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        Hinnavaatluse foorumis on viimasel ajal olnud popp see, et saadakse mingi suurema teenuse\tootja poolt keegi küsimustele vastama.
        A'la hõigatakse välja, et online-intekas toimub x päeval ja küsimused palun edastada varasemalt. Siiani nt on olnud Omniva, Samsung, Elisa. LeeRomero, kauple keegi siia Viasati osas rääkima. Me paneme hunniku küsimusi (ka HD teemadel) kokku, ise vaatate, kes teie poolel mis küsimusele kõige pädevam vastama on.
        Hea mõte, võin uurida kes kõige pädevam vastama on, muidugi kui küsimused tulevad väga erinevatest valdkondadest, siis tõenäoliselt ühte inimest ei leia.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Vii siis info nendeni, mitte ära pane märke. Aga kui ei huvita, siis muidugi.
          Umm, mis sa tõesti arvad, et ma ise ei esitanud neid küsimusi kohe kui ma tööle asusin siia :P Need vastused, mida ma siis sain ongi need, mida ma praegu siin jagan.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Hea mõte, võin uurida kes kõige pädevam vastama on, muidugi kui küsimused tulevad väga erinevatest valdkondadest, siis tõenäoliselt ühte inimest ei leia.
            HV kogemusest lähtudes on 2-3 inimest eri valdkondadest olnud vastuste koostamisel. Juhatuse liikmetest kommunikatsioonijuhtideni. Toon paar näidet
            Omniva - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=674200
            Telia - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=666685
            Elisa - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9049683

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Taaskord, enne Viasatiga liitumist eelmisel aastal ei teadnud ma sellest ettevõttest ja tema probleemidest suurt midagi. Kindlasti ei ole see foorumipostitus siin õige koht kus rahvas saaks ennast välja elada Viasati teemadel, sest mitte keegi, kes midagi otsustab ei loe seda
              Ainuke põhjus miks ma siin midagi kommenteerin on see, et lihtsalt pisut telgitaguseid selgitada ja seletada hetke olukorda ja miks asjad nii on. Aga kindlasti ei ole ma mingi Viasati ametlik klienditeeninduskeskkond.
              see "välja elamine" tulenes pigem sellest, et kui rootslased seda PLHD ebaedu mingil määral aluseks peaksid võtma, siis ilma otsepildita ei tahagi keegi seda tellida. Ja ma ei eeldagi, et sa mingi klienditeenindaja siin oled või keegi otsustaja seda loeb.

              Kommentaar


                Algselt postitas sanch Vaata postitust
                see "välja elamine" tulenes pigem sellest, et kui rootslased seda PLHD ebaedu mingil määral aluseks peaksid võtma, siis ilma otsepildita ei tahagi keegi seda tellida. Ja ma ei eeldagi, et sa mingi klienditeenindaja siin oled või keegi otsustaja seda loeb.
                PLHD ebaedu seises siiski selles, et kohe kui kanal üleval oli, siis tekkis väga suur hulk pirastriime just seda kanalit kasutades, vist küll rohkem Leedus, aga rootslaste jaoks oleme kõik täpselt sama Baltikum.

                Kommentaar


                  Algselt postitas risto Vaata postitust
                  HV kogemusest lähtudes on 2-3 inimest eri valdkondadest olnud vastuste koostamisel. Juhatuse liikmetest kommunikatsioonijuhtideni. Toon paar näidet
                  Omniva - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=674200
                  Telia - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=666685
                  Elisa - http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9049683
                  tänud

                  Kommentaar


                    nii, võime online intervjuu käima lükata. Keegi soccerneti avalehele ligipääsu omav tegelene võiks minuga ühendust võtta ja teeme seda siis juba korralikult välja kuulutades.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Umm, mis sa tõesti arvad, et ma ise ei esitanud neid küsimusi kohe kui ma tööle asusin siia :P Need vastused, mida ma siis sain ongi need, mida ma praegu siin jagan.
                      Siis tuleks uuesti küsida, tuleks ehk ka öelda, et meilt nõutakse enamat jms. Kui iga nädal lauale tõstaksid, siis äkki viie aasta pärast tehtud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Siis tuleks uuesti küsida, tuleks ehk ka öelda, et meilt nõutakse enamat jms. Kui iga nädal lauale tõstaksid, siis äkki viie aasta pärast tehtud.
                        No niipalju kui ma aru olen saanud, siis neid projekte millega tegeletakse on ikka väga suurel hulgal kogu aeg töös ja küll mingid asjad mingi hetk ka realiseeruvad. Klientide hääl on igale ettevõtjale alati olulisem kui mingi vinguv töötaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Ei, see uudis oli juba aasta alguses väljas, 18 mai tuleb see asi eeldatavalt avalikuks, millest ma olen rääkinud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Võid pidurit tõmmata, peakontor otsustas uudistee avalikustamise edasi lükata kuhugi juuli algusesse

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Võid pidurit tõmmata, peakontor otsustas uudistee avalikustamise edasi lükata kuhugi juuli algusesse
                                Et jumala eest keegi teada ei saaks mis uudis on? Juulis kõik puhkavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X