320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Elus tahaks korra sääritsat jalkat kommenteerimas ära kuulda.
    Kas sa Londoni olümpial naiste finaali ei vaadanudki? Aga pane siis valmis, äkki kommenteerib Säärits ka Rio finaali.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Kas sa Londoni olümpial naiste finaali ei vaadanudki? Aga pane siis valmis, äkki kommenteerib Säärits ka Rio finaali.
      olümpial jalka vaatamine on nagu ma-ei-tia-mis.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        olümpial jalka vaatamine on nagu ma-ei-tia-mis.
        Olümpiajalkat kommenteerin ma ja Epic.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          olümpial jalka vaatamine on nagu ma-ei-tia-mis.
          Naiste jalgpallis on olümpiaturniir väga suure tähtsusega. Ja parimad mängijad on võistluses.

          Kommentaar


            Copa Americat pidasid silmas?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kas teil tuleb mingi mõistlik kava ka, millal ja mis kanalil lümpja ajal mida näeb? Ja kust seda leida võiks?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Kas teil tuleb mingi mõistlik kava ka, millal ja mis kanalil lümpja ajal mida näeb? Ja kust seda leida võiks?
                Kava peaks kohe kui see lõplikult kinnitatud on kava.ee'sse ja läbi selle ka igale poole mujale üles minema. Hetkel on seal veel natuke segadust.

                Kommentaar


                  Te neid hooaja eelseid mänge ei näita, mis eelmistel aastatel?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Te neid hooaja eelseid mänge ei näita, mis eelmistel aastatel?
                    nende mängudega on see lugu, et nende õigused ja kõik muu ei käi hooaja kaupa vaid pigem vaadatakse keiss by keiss, kui atraktiivne tundub. Olen päris kindel, et Liverpooli mängud näiteks võivad suure tõenäosusega tulla, aga õiguste teema käib mu lauast väga kaugelt mööda, niiet täpselt ei tea öelda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      nende mängudega on see lugu, et nende õigused ja kõik muu ei käi hooaja kaupa vaid pigem vaadatakse keiss by keiss, kui atraktiivne tundub. Olen päris kindel, et Liverpooli mängud näiteks võivad suure tõenäosusega tulla, aga õiguste teema käib mu lauast väga kaugelt mööda, niiet täpselt ei tea öelda
                      Tänud vastamast. Usun, et nende mängude vaadatavus oleks igal juhul suurem, kui dartsi.

                      Kommentaar


                        Roma vs Liverpool, yes please!

                        Kommentaar


                          pohhui mida näitate, peaasi et hd

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma usun, et Eestis on rohkem dartsimängijaid kui neid, keda Liverpooli preseasoni mängud kotivad.
                            Pärast tänast uudist enam mitte.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ei oleks uskunud, et seda kunagi ütlen, aga darts on täiesti fenomenaalselt põnev ala vaatamiseks kui sellesse sisse elada. Kui kunagi profisporti noolemängus pürgima hakkan, siis tuleb VSB-le tänusõnad öelda, kelleta poleks selle mänguni kunagi jõudnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Ei oleks uskunud, et seda kunagi ütlen, aga darts on täiesti fenomenaalselt põnev ala vaatamiseks kui sellesse sisse elada. Kui kunagi profisporti noolemängus pürgima hakkan, siis tuleb VSB-le tänusõnad öelda, kelleta poleks selle mänguni kunagi jõudnud.
                                Eurosport näitab ka, vahel liigagi palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X