320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    siinkohal õnnitlen Fidži ja Lõuna-Korea jalgpallimängu
    Tänan! Lisaks sellele usaldati mulle veel kell neli öösel toimuv Prantsusmaa ja Kolumbia heitlus. Naiste jalgpallis.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui ma nägin, et Epic teeb sünkroonujumist, siis ma hirnusin end küll herneks.
      Kas tõesti Mart Sanderit ei saanud seda kommenteerima?

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Tänan! Lisaks sellele usaldati mulle veel kell neli öösel toimuv Prantsusmaa ja Kolumbia heitlus. Naiste jalgpallis.
        No mul on Nigeeria-Jaapan kell 4 öösel.

        Kommentaar


          Mul on Mehhiko-Tequila kell 4 öösel.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui ma nägin, et Epic teeb sünkroonujumist, siis ma hirnusin end küll herneks.
            See pole veel midagi. 19. kuupäeval meeste vettehüpped, eelvõistlus (!), kestab kolm tundi (!), millest enamus läheb linti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui muidu räägitakse, et ei saa, pole raha, siis miks neid asju nüüd tehakse? Keegi vaatab neid või? Ses mõttes muidugi vahet pole, kas näidata üle-eelmise CL-i alagrupimänge või olimpi, kommentaatori honorar on muude kulude kõrval marginaalne vist.
              Olümpia ülekandeõigused sai MTG (Viasati omanikfirma) teatavasti suht kommiraha eest (pay-tv platvormil mingit konkurentsi ju pole). Ja miks siis mitte need kaks nädalat pea 24/7 olümpiat näidata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kui muidu räägitakse, et ei saa, pole raha, siis miks neid asju nüüd tehakse? Keegi vaatab neid või? Ses mõttes muidugi vahet pole, kas näidata üle-eelmise CL-i alagrupimänge või olimpi, kommentaatori honorar on muude kulude kõrval marginaalne vist.
                Olümpiaõigustega kaasneb kohustus seda kõike näidata

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Olümpia ülekandeõigused sai MTG (Viasati omanikfirma) teatavasti suht kommiraha eest (pay-tv platvormil mingit konkurentsi ju pole). Ja miks siis mitte need kaks nädalat pea 24/7 olümpiat näidata.
                  No keegi ostab ikka päris palju kommi siis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    No keegi ostab ikka päris palju kommi siis.
                    No kui võrrelda palju MTG pidi Rootsi õiguste eest maksma vs baltimaade hind, siis on vahe ilmselge ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      No kui võrrelda palju MTG pidi Rootsi õiguste eest maksma vs baltimaade hind, siis on vahe ilmselge ju.
                      No kui võrrelda palju MTG teenib Rootsis ja Baltimaades, siis seal on ka ju ilmselge vahe :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        No kui võrrelda palju MTG teenib Rootsis ja Baltimaades, siis seal on ka ju ilmselge vahe :P
                        Aga Rootsis on ka riigisisene konkurents teiste teenusepakkujatega. Baltimaades on neil monopol SAT-TV osas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Aga Rootsis on ka riigisisene konkurents teiste teenusepakkujatega. Baltimaades on neil monopol SAT-TV osas.
                          Ega Pay TV ei tähenda Sat-TVd, see tähendab kanalit, mis ei ole vabalevis saadaval. Spordis on näiteks suurim konkurent Eurosport kes näiteks ostis õigused järgnevatele olümpiatele kogu Euroopas ja väga märkimisväärse summa eest ning Baltikumis on situatsioon igas riigis erinev.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Ega Pay TV ei tähenda Sat-TVd, see tähendab kanalit, mis ei ole vabalevis saadaval. Spordis on näiteks suurim konkurent Eurosport kes näiteks ostis õigused järgnevatele olümpiatele kogu Euroopas ja väga märkimisväärse summa eest ning Baltikumis on situatsioon igas riigis erinev.
                            Aga kas keegi nendest teistest pay-tv kanalitest konkureeris Rio olümpia õiguste peale baltikumis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Aga kas keegi nendest teistest pay-tv kanalitest konkureeris Rio olümpia õiguste peale baltikumis?
                              Pole õrna aimugi ja minu teada need andmed ei tohiks avalikud olla, aga üldjoontes ei ole olümpia ülekandmine sugugi nii odav lõbu nagu ette kujutatakse, peale õiguste lisanduvad ju veel teised kulud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Pole õrna aimugi ja minu teada need andmed ei tohiks avalikud olla, aga üldjoontes ei ole olümpia ülekandmine sugugi nii odav lõbu nagu ette kujutatakse, peale õiguste lisanduvad ju veel teised kulud.
                                1) Kas Viasat saadab oma kommentaatorid-operaatorid kohapeale nagu ETV? Ei.
                                2) Kas on vaja osta kohti kergejõustikustaadioni, korvpallihalli ja ujula kommentaatorikabiinidesse? Vt punkti 1.
                                3) Kas on vaja tellida eraldi telesignaal, et edastada oma stuudioprogrammi? Vt punkti 1.
                                4) Kas on vaja maksta kommentaatorite ja operaatorite hotellikohtade, söögi ja muu olme eest? Vt punkti 1.
                                5) Kas on vaja üldse teha rohkem kui suvalise Premier League'i mängu näitamise puhul? No kui on siis palun täpsusta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X